Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Bardzo się cieszę, że tak dobrze powodzi się "naszej" Sonii:) A czy są jakieś zdjęcia Agata z nowego domku?
  2. [quote name='Ania102']Agata tylko proszę popraw to na wątku Agata i Sonii, a ja tu zapisuje już konkretną liczbę.[/QUOTE] Już poprawione:) I w tym tygodniu wpłynęły mi jeszcze wpłaty od Zdrojka (60 zł) i Ewa K. (10 zł) i nie wiem czy tu je zapisać czy na wątku Sonii i Agata?
  3. Jestem i ja na wątku:) Z wpłat jednorazowych na Sonię i Agata zostało 375,08 zł (także trochę kasy jest). Mam nadzieję, że sunie szybko znajda swoje nowe domki:)
  4. To super wieści:) Bardzo się cieszę, bo Sonia jest przekochana, nigdy nie widziałam spokojniejszego psiaka:) Oby tylko szybko się zaklimatyzowała w nowym domku;)
  5. [quote name='JOHANNALIND']Podnoszę wątek :) Szkoda, że jeszcze się nic nie klaruje...Powiem Wam, że mi bardzo do serca przypadła Sonia i chciałabym dla niej dobrego domku. Ba, gdyby nie moja sytuacja, to sama bym ją wzięła...[/QUOTE] Sonia to naprawdę świetna suczka:) Wiem cos o tym bo była u mnie tydzień po sterylce.Też bym ją sama chętnie wzięła ale mam suczkę, która nie toleruje innych psów u siebie:(
  6. [quote name='zapłakana']Nie widzę problemu. Ale sama nie będę z siebie robić idiotki, bo mogą mnie co najwyżej pogonić z podwórka ( ja bym tak zrobiła, gdyby ktoś mi wtargnął bez pozwolenia)[/QUOTE] Z osób z jakiejś organizacji kojarzę tylko ewab (ale nie mam pojęcia jaka to organizacja). Może by do niej się odezwać?
  7. [quote name='Zuzka2']Mam chętną osobę na psa ciemnego umaszczenia,młodego-ok.rocznego w Staszowie pod Kielcami,ale do kojca.Agat byłby odpowiedni? Bardzo nie lubię tych kojców.Już chyba wolę łańcuch niż kojec.Trzymają jak królika w klatce-ani podskoczyć,ani prędkości rozwinąć;zero swobody.To jest okropny widok.Wszędzie te kojce wyglądają tak samo-jak nieco powiększone klatki na świnie.Tym bardziej,że niektórzy zapominają wypuszczać psa,bazując na wydawanym przez niego dźwięku,który ma odstraszać.Pełno takich podwórek widuję.Ciśnienie się podnosi.Albo trzymają wielkiego psa w mini zagrodzie za domem jak kury,a potem pies w wieku kilku lat jest usypiany,bo ma niedowład tylnych łap. No ale Agat jest skoczny,a dom zawsze można sprawdzić czy szuka królika do klatki czy psa...[/QUOTE] Gdzie jest jakiś Staszów pod Kielcami? Chodzi o ten Staszów między Chmielnikiem a Tarnobrzegiem?
  8. [quote name='Jaaga']Agato, dziekuję. Dziewczyny, dalej z ogłoszeń nie macie żadnego odzewu?[/QUOTE] Z ogłoszeń o Sonię i Agata- nic. Ostatnio zadzwoniła do mnie babka o Lunę (sunia, którą znalazłyśmy niedaleko Starachowic z Ania102 i która jest już na DS od kilku miesięcy). Nie mam pojęcia, gdzie ona znalazła ogłoszenie. Chyba jakieś stare. A tu ciągle kilka osób robi nowe ogłoszenia i nic:(
  9. [quote name='aga38'][B]Ja myślę że skoro Lala jest bezdomnym psem to po coś ta umowa z panem rakarzem a Starachowicami jest i niech on się z niej wywiąże. To on powinien wysterylizować Lale i przetrzymać ja u siebie na czas dojścia do zdrowia[/B] i dziękować że potem Lala moze wrócić na stałe swoje miejsce bo cos mi się wydaje że tego pana i tak sytuacja już przerosła skoro ma zamiar wypuszczać wysterylizowane bezdomne suki na ulicę[/QUOTE] Też mi się wydaje, że skoro miasto ma podpisaną umowę z rakarzem i weterynarzem, to wspólnie powinni się tym zająć:angryy: A oni najchętniej chcieliby żeby im sukę złapać, wysterylizować i się nią zająć po sterylizacji. Chyba sama zadzwonię w poniedziałek do UM i spróbuję się dowiedzieć (tym bardziej że sprawa sterylki Lali i nie tylko jej była zgłaszana przez Ania102)
  10. Byłam dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej w Iłży w sprawie suni. Bardzo sympatyczni ludzie, zdają sobie sprawę z tego jak mają się psem opiekować, tym bardziej, że mieli do niedawna owczarka niemieckiego, a obecnie mają malutką suczkę i psa przybłędę. Ale decyzja nie należy do mnie. Pojechałam zobaczyłam i opisuję:)
  11. [B]Jaaga[/B] zrobiłam Ci przelew za kolejny miesiąc pobytu Sonii i Agata u Ciebie:) I zrobiłam kolejne ogłoszenia dla psiaków
  12. Umówiłam się z Panem z Iłży na wizytę przed adopcyjną na sobotę na 16tą:) Trzymajcie kciuki;)
  13. Jestem tu za pośrednictwem Cantadorry:) Jutro zadzwonię do tych ludzi z Iłży i umówię się na wizytę
  14. Ja też się bardzo cieszę, że ktoś się Sonią zainteresował, bo to wspaniały pies:) Zobaczymy tylko co z tego wyniknie. A co do ogłoszenia w miesięczniku, to ma sie ukazać w kwietniowym numerze, a ja nie mam pojęcia kiedy ten miesięcznik wychodzi
  15. [quote name='Jaaga']Agato, a zrobiłas nowe ogłoszenia? Do mnie nikt nie zadzwonił. Może do Ani, ale pewnie dałaby od razu znac.[/QUOTE] Porobiłam dzisiaj nowe ogłoszenia, cały czas odświeżam te które już jakis czas temu zrobiłam. Zobaczymy, może ktoś się odezwie sensowny
  16. A co tu taka cisza? Nikt nie dzwonił w sprawie psiaków?:(
  17. [quote name='Cantadorra']I co? Cisza?[/QUOTE] Jak widać tak:( Ciekawe czy sunia nadal tam jest?
  18. Ja też porobię trochę ogłoszeń dla psiaków w tym tygodniu:) Oby się tylko udało im w końcu znaleźć domki
  19. [quote name='Ania102'],, Malutka,, już w ds:) Domek z niej zadowolony, umowa jest.[/QUOTE] To super! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki za nią w nowym domku:)
  20. [B]wtatara[/B] mogłabyś mi jeszcze raz przesłać na pw dane do przelewów na Szilkę? Bo nie wiem czy mam dobre dane:(
  21. [quote name='Jaaga'] To dziwne, że łobuziak Agat ludziom się podoba, a Sonia nikogo nie ujęła.[/QUOTE] O przepraszam, mnie ujęła i to bardzo;) Niestety sama mam suczkę, która nie toleruje innych psów:(
  22. [quote name='Ania102']Agata jaki był koszt ogłoszenia?bo trzeba wpisać w rozliczenie.[/QUOTE] 125 zł. Już wczoraj wpisałam to w rozliczenie:)
  23. Ogłosiłam dzisiaj Sonię w miesięczniku "Mój pies". Mam nadzieję, że to coś da:)
  24. [quote name='Jaaga'] Nie ogłaszajcie go na Radom, bo to nie ma sensu. Potem ludzie dzwonią źli, ze marnuja kasę i czas na wydzwanianie o psa, który jest tak daleko. Chyba, że dużymi literami napiszecie, że pies przebywa w Katowicach. Nie rokuje, żeby ktokolwiek jednak sam przyjechał. Ja juz nigdzie psa nie dowiozę, a jeśli, to wtedy, kiedy zainteresowany wpłaci mi kasę na paliwo. Co byłoby, gdyby ludzie w Rradomiu też chcieli go oddać? Agato, dzięki za pieniądze. Dzis musz w związku kyn. zostawić 600 zł, a wyłozyłam z tych pieniędzy.[/QUOTE] Ja ogłosiłam psiaki na wyróznionym morusku na Katowice. A co do kasy, to nie ma za co:) W końcu sami wyłożyliście kasę, żeby z Agatem jeździć:) I za to dziekuję mimo tego że się nie udało
  25. Już poszły ogłoszenia wyróżnione na morusku na Sonię i na Agata:) Jaaga wysłałam Ci 150 zł za transport Agata;)
×
×
  • Create New...