Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. Savahno postaram się jutro sklecić jakiś tekst do ogłoszeń i dziękuję bardzo bardzo za pomoc:)
  2. Wrzucam jak na razie jakieś ładniejsze zdjęcia Suni, jakie udało się dzisiaj zrobić: [URL=http://img844.imageshack.us/i/dsci0014n.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1715/dsci0014n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsci0022u.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5851/dsci0022u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dsci0029hr.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8695/dsci0029hr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/dsci0025.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4136/dsci0025.jpg[/IMG][/URL] Sunia dzisiaj została odwieziona na miejsce, gdzie przebywała przed zabiegiem. A oto kolega Suni, którego ktoś również tam podrzucił: [URL=http://img713.imageshack.us/i/dsci0035u.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3852/dsci0035u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/dsci0034e.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/663/dsci0034e.jpg[/IMG][/URL]
  3. Cioteczki, prosimy o pomoc w ogłaszaniu Suni. Dzisiaj postaramy się jej zrobić jakieś zdjęcia do ogłoszeń... A tak w ogóle to może by jej jakieś imię nadać?
  4. [quote name='Majaa'] Dzisiaj miałam tel. od p. Z., że z suką są jednak dwa szczeniaki - może ktoś je odniósł, może tam były ............. tego pewnie nie dojdziemy Aagataa8, też o tym wie. Trzeba je jakoś rozdysponować i koniecznie oddzielić, jeśli są "dzikie", tak jak relacjonowała p. Z[/QUOTE] Wrzucam zdjęcia suki, bo tylko jej zdjęcia mam: [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1010915g.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5384/p1010915g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1010913q.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2135/p1010913q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/p1010905d.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/53/p1010905d.jpg[/IMG][/URL]
  5. Suczka już po sterylce, byłyśmy z Ania102 w gabinecie i już się wybudziła po zabiegu. Miejmy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie
  6. [quote name='savahna']A Bąbelek to kto? Powiecie niewtajemniczonym? [/QUOTE] Bąbel to osobisty pies Ginn:)
  7. [quote name='Rudzia-Bianca']Jest szansa na jakieś wieści o szczeniakach ?[/QUOTE] Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że będę się co jakiś czas pytać koleżanki z pracy, która mieszka na tej samej wsi jaki jest ich dalszy los. Jeżeli ludzie się zgodzą na jakąś wizytę to zawsze można podjechać, ale nie wiem, bo przecież w sumie to nie my im te szczeniaki adoptowałyśmy:(
  8. Linssi śliczne zdjęcia:) Ginn widzę, że Tośka lubi maltretować w zabawie Ambrę. Ale chyba obu to pasuje:)
  9. [quote name='Majaa']Aagataa8, mrs.ka wyjęła mi to z klawiatury ;) A tak poważnie, jak należy traktować Twój wpis - jako zgłoszenie do Śtozu, czy jako informację o problemie, bo takowy zaistniał napewno? Proponuję Ci zgłosić oficjalnie problem do SM, a wówczas jako ŚTOZ możemy nadzorować to zgłoszenie. Choć szczerze powiedziawszy nie rozumiem informacji wpisanej przez Ciebie - nie wiem, czy suka jest ze szczeniakami, czy nie[/QUOTE] Nie, nie jest to żadne zgłoszenie do ŚTOZ-u, napisałam to ponieważ wątek ma mieć- jak rozumiem- charakter informacyjny. Znajoma, której nie ma na dogo, poprosiła mnie o podjechanie tam z nią i ocenę sytuacji. Byłyśmy tam i naprawdę niewiele tam da się zobaczyć, ponieważ gęste krzaki na to nie pozwalają. Co do szczeniaków, wiem tylko że je miała, ale jakieś dzieci je zabrały. Czy tam wróciły-nie wiem, ponieważ jak wspomniałam nie da się tam wejść, a nawet jeśli to z ryzykiem pogryzienia, bo suka ewidentnie czegoś pilnuje. Czego pilnuje-również nie wiem. Siedzi pod betonowymi płytami i warczy. Mam rozumieć, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zgłoszenie problemu do SM? Ciekawe tylko czy Pan Rakarz znajdzie czas na odłowienie dzikiej suki....
  10. Znalazłam na pomocy dogomaniaków użytkownika Szami z Nowego Sącza. Już napisałam, może się tutaj odezwie...
  11. [quote name='majowa']a co trzeba w tym Sączu zrobić? czy transport zapewnić?[/QUOTE] Wizytę przedadopcyjną
  12. Dostałam ostatnio info o suce z młodymi w okolicach Szkoły Podstawowej nr 5. Suka podobno oszczeniła się gdzieś w krzakach i jakieś "mądre" dzieci zabrały jej te szczeniaki i od tej pory nie wiadomo jakie są ich losy. Dzisiaj ze znajomą podjechałyśmy tam żeby obczaić sytuację. Nie mogłyśmy znaleźć suki, więc zapytałyśmy bawiących się dziewczynek czy sukę znają. Oczywiście wskazały nam miejsce pobytu suki. Suka znajduje się pod betonowymi płytami w gąszczu krzaków za szkołą (od strony ul. Nad Młynówką). Niestety nie udało nam się podejść bliżej ze względu na to że jest to teren bardzo zarośnięty i poza tym jak się zbliżyłam na ile mogłam suka spod płyt zaczęła ostro warczeć. Z tego co słyszałam suka jest dzika i nie podchodzi do nikogo. Poza tym wiem, że jest średniej wielkości i cała biała.
  13. Dzisiaj do Ani dzwonił telefon w sprawie psiaka. Potrzebna osoba chętna do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Nowym Sączu! Domek podobno bardzo sensowny i jakby się wszystko udało to możnaby w ten weekend transportować pieska do nowego domu... Ciotki nie znacie dogomaniaka z Nowego Sącza?
  14. [quote name='Ania102']No mam nadzieję, że nie na łańcuch. Bardzo chciałyśmy je przed tym uchronić.Przykro nam strasznie ale jestem dobrej myśli.[/QUOTE] Aniu pytałam się koleżanki w pracy o te rodziny, które wzięły pieski (ponieważ to jedna wieś) i tą jedną rodzinę zna. Twierdzi, że maluchowi napewno krzywda się nie stanie. Podobno łańcuch odpada. Można to za jakiś czas sprawdzić...
  15. Jestem na zaproszenie. Niestety na razie nie mogę wspomóc stałą deklaracją, ale mogę przesłać jednorazowo 15 zł. Czy dane do wpłat tak jak w pierwszym poście?
  16. [quote name='Ania102']Tu podrzucam mój tekst. Agatko kochana proszę wyróżnij OXL Tosi i Shilli z mojego konta po 4 zł. [URL]http://krakow.olx.pl/tosia-duza-lagodna-sliczna-suczka-z-anielska-osobowoscia-iid-212184773[/URL][/QUOTE] Już wyróżnione:)
  17. [quote name='savahna']Pościagałam sobie zdjęcia Tosi. Może jutro by mi się udało ją ogłosić. A jakieś info i kontakt? Bo ja jej chyba nie robiłam jeszcze ogłoszeń....:roll:[/QUOTE] Wysłałam Ci na pw tekst, który ja ostatnio stworzyłam jak robiłam jej ogłoszenia. I z góry wielkie dzięki:loveu:
  18. A oto zdjęcie z nowego domku Sonii, które Ania102 dostała od nowej właścicielki: [URL="http://img20.imageshack.us/i/zdjcie0264uy.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6489/zdjcie0264uy.jpg[/IMG][/URL]
  19. To super, że trafił się taki wspaniały dom dla Astona (Klipera):) Oby więcej takich domków:)
  20. [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua] 180 zł-sterylizacja 24 zł- odrobaczenie 2x20 zł=40 zł- transport [/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Pomoc dla Suni:[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua] 150 zł- dofinansowanie sterylizacji przez Fundację Przyjaciół Czterech Łap 100zł- spadek po Lali z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204655-Lala-i-Pusia-obie-dziewczyny-w-domach-sta%C5%82ych%21-Dzi%C4%99kuj%C4%85-za-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/204655-Lala-i-Pusia-obie-dziewczyny-w-domach-sta%C5%82ych!-Dzi%C4%99kuj%C4%85-za-pomoc[/URL][/FONT]
  21. [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Jakiś czas temu dostałam informację, że w podstarachowckiej wsi (woj. świętokrzyskie) przebywa suka, która znowu się oszczeniła. W wolnym czasie podjechałyśmy tam z Anią102. Jak się okazało suka przebywa pod lasem, ale jest tam blok (hotel robotniczy). Mieszkańcy bloku dokarmiają suczkę, nigdy nie była szczepiona, ale mieszkańcy zżyli się z nią. W tym momencie suczka ma ok. 2 lat, kilka jej poprzednich miotów zdążyło się rozejść po wsi. [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Obecne szczeniaki to 2 urocze samczyki, na oko widać że będą duże. Mają ok. 1 miesiąca. Sunia jeszcze je karmi. Chcemy znaleźć psiakom odpowiedzialne domy i uchronić je przed łańcuchem . Liczymy na Waszą pomoc w ogłoszeniach. Chcielibyśmy również zorganizować sterylizację dla suczki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][COLOR=red]AKTUALIZACJA: [/COLOR][/B][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3]Szczeniaki zostały niestety zabrane przez ludzi ze wsi, zanim udało im się znaleźć domy. Suczka dnia 17.06.2011r. została wysterylizowana przy dofinansowaniu Fundacji Przyjaciół Czterech Łap, za co bardzo dziękujemy:) W tym momencie prosimy o pomoc w ogłaszaniu suni, może uda jej się znaleźć odpowiedzialny i kochający dom...[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]A oto zdjęcia psiej rodzinki:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img841.imageshack.us/i/20110601173.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5836/20110601173.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img151.imageshack.us/i/20110601176.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/483/20110601176.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img850.imageshack.us/i/20110601172.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3941/20110601172.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://img6.imageshack.us/i/20110601180.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4834/20110601180.jpg[/IMG][/URL] [/FONT]
  22. [quote name='Zuzka2']Dorobiłam Tosi parę ogłoszeń-głównie na Radom+1 na Kielce.[/QUOTE] [quote name='savahna']W przyszłym tygodniu zrobię Tosi ogłoszonka.:razz:[/QUOTE] Dzięki dziewczyny:)
  23. [quote name='Ginn']Na telefonie się skończyło bo ponoć zepsuł się samochód. Ma dzwonić.[/QUOTE] Zobaczymy jak to będzie. Ważne, że ktoś zadzwonił:)
  24. [quote name='Odi']Widać, że Lena jest pewna siebie, spokojna i szczęśliwa:loveu: Pusia jest smutna i nie wygląda na szczęśliwą ...[/QUOTE] Nie wiem, czy po jednym zdjęciu można ocenić czy pies jest szczęśliwy i ma kochający dom. A jak widać tutaj jest jedno zdjęcie i jak sama Jaaga napisała Pusia nie lubi pozować do zdjęć, więc może po prostu była obrażona na fotografa:)
×
×
  • Create New...