Jump to content
Dogomania

aagataa8

Members
  • Posts

    1756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aagataa8

  1. [quote name='Jaaga'] Czy miałyście jakiś odzew z ogłoszeń? [/QUOTE] Porobiłam jej trochę ogłoszeń, ale do mnie nikt nie dzwonił. Jestem w trakcie robienia bazarku na nią i Kowu, który jest w hoteliku u Ginn
  2. Jaaga napisałam Ci PW. U nas czasem tak się robi podczas sterylek na przykład, jeżeli pies ma odstające te pazury, a Saba miała dosyć odstające i mogłoby się to skończyć nieszczęściem, jeżeli by sobie urwała w przyszłości. Jaaga jak duży jest problem z tymi kontaktami z psami? Bardzo warczy? Gryzie?
  3. Oto najnowsze zdjęcia, niestety nie są dobrej jakości, bo robione moim aparatem: [URL=http://img190.imageshack.us/i/dsci0434k.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9425/dsci0434k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/dsci0448.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5854/dsci0448.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/dsci0445e.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3756/dsci0445e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/dsci0423x.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/932/dsci0423x.jpg[/IMG][/URL]
  4. Wysłałam dzisiaj fakturę za sterylizację Saby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216553-Suczka-Saba-na-p%C5%82atnym-dt-u-Jaagi.-Prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach[/url]!
  5. [quote name='Jaaga']Saba miała być odrobaczona 04.11, ale dziś zrobiła kupę pełną żywych glist. Dostała więc już tabletki. może dlatego jest taka wyciszona, bo boli ją brzuch? Przy takich kłębach robali chyba nie może się dobrze czuć.[/QUOTE] Kurczę to niedobrze, miejmy nadzieję, że się pozbędzie tych glist.
  6. [quote name='Ania102']Ja Ci pomoge, pomyslę później i wstawię. Agata porozsyłaj nr konta. Pamiętaj żebym 2-giego napisała do pana Arka i podjechała po pieniądze. Kochani brakuje jeszcze 30 zł deklaracji. Może ktoś jeszcze zechce wspomóc Sabę.[/QUOTE] Numer konta rozesłany, a co do tekstu to myślę, że może być. Ja nic lepszego bym nie wymyśliła.
  7. [quote name='Ania102']Jak siostry...i to spojrzenie,uszy, sylwetka[/QUOTE] Rzeczywiście jak siostry, widać tylko, że sunia jest jeszcze zestresowana, bo ogon podkulony...
  8. [COLOR=navy][B]I pomoże ktoś w tekście do ogłoszeń? Bo ja kompletnie nie wiem co wymyśleć...[/B][/COLOR]
  9. Jaaga a ile ty jej dajesz lat, tak na oko? Bo ona prawdopodobnie ma ok. 1-1,5 roku. I jak myślisz- można ją ogłaszać jako mix goldena lub labradora?
  10. [quote name='Dogo07']Rozliczenia: nie bardzo rozumiem to zdanie. "Po Maksie zostało 40, tak to obliczyłam, że do 24.X. " Bo 80 zł z groszami po Maksie zostało i z tego przeznaczone na szczepienie , odpchlenie itp było chyba 72zł. To co to za 40zł ? Jak mam to wpisać w pierwszym poście ?[/QUOTE] Jeśli dobrze rozumiem, to 40 zł zostało u Ginn, bo za Maxa było zapłacone do końca sierpnia 120 zł (czyli za 12 dni) a Max był u Ginn 8 dni- jeśli dobrze liczę. Czyli: 120-80=40 zł
  11. Jaaga a jak Saba w stosunku do dzieci i innych psów?
  12. A oto dalsza część zdjęć Saby, które zrobiłyśmy wczoraj w mieszkaniu. Najlepiej do ewentualnych ogłoszeń byłoby zmienić tło, ale do tego potrzeba Fotoshopa, a ja go nie posiadam:( [URL=http://img233.imageshack.us/i/dsci0379a.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7802/dsci0379a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/dsci0382.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6266/dsci0382.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsci0392h.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3720/dsci0392h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/dsci0403.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8021/dsci0403.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsci0377b.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1438/dsci0377b.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Jaaga']Saba dotarła do nas. Zjadła, napiła się i poszła grzecznie spać. Ani razu nie zaszczekała, daje głowe do głaskania. Jest bardzo grzeczna i o wiele ładniejsza, niż na zdjęciach. Mm nadzieję, ze szybciutko znajdzie dom z takimi cechami. Miała iśc do kojca po zagojeniu rany, ale szkoda mi jej, więc zostanie w domu.[/QUOTE] To super. Miejmy nadzieję, że znajdzie szybko dom i że zawsze będzie taka grzeczna:) A w drodze też była taka grzeczna? Bo u nas w samochodzie spała cały czas...
  14. [B][COLOR=magenta]Czy ktoś może umie robić banerki, żeby zrobić dla naszej Ślicznotki?[/COLOR][/B]
  15. A oto kilka zdjęć w warunkach domowych. Niestety Sabcia niechętnie da się fotografować, chyba jest zmęczona. [B][URL=http://img535.imageshack.us/i/dsci0361p.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9516/dsci0361p.jpg[/IMG][/URL][/B] [URL=http://img507.imageshack.us/i/dsci0360.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6461/dsci0360.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img253.imageshack.us/i/dsci0356.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9523/dsci0356.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsci0364d.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5112/dsci0364d.jpg[/IMG][/URL]
  16. Saba już jest u mnie po sterylizacji, czuje się nieźle. Wieczorem wyrusza w trasę do Katowic
  17. [quote name='Jaaga']Odnosnie zdjęć, Aniu zróbcie zdjęcia u siebie na miejscu, bo ja znowu mam zepsuty aparat. Minia łupnęła nim o podłogę i nie wiem, czy naprawię. Mam kocięta i Lole już bez zdjęć.[/QUOTE] Zrobimy tyle zdjęć ile to będzie możliwe. Choć z moim aparatem nie ma rewelacji. Jeszcze jedna sprawa: zdrojka, która była zadeklarowana na tymczasowiczkę Tosię, przesłała kolejne 2 deklaracje (łącznie 120 zł). Pisałam do niej, niestety nie odpowiada. W związku z tym po przemyśleniach doszłyśmy do wniosku, że nie będzie miała nic przeciwko temu, żeby te wpłaty przekazać na Sabę. Za te pieniądze ją odrobaczymy, odpchlimy, zwrócimy resztę za sterylizację suczki, a także może przekażemy do Jaagi na szczepienie.
  18. [quote name='Majaa']Tak wiadomo. Pani ma trudną sytuację rodzinną i to akurat nie jest wymówka - sprawdziłam. choć wciąż nie wyklucza adopcji suni. Pisałam wcześniej, że nie jest możliwe, żeby suczka wówczas poszła do bloku i nie jest to możliwe teraz. Suka jest totalnie wyalienowana - trzeba dać jej czas. Aagataa8 pewnie wiesz, że była również druga opcja chętnej do wzięcia tej suki - do kojca, którego jeszcze nie bylo, a miał powstać dla niej. [B]SUKA NIE NADAJE SIĘ DO ADOPCJI NA TEN MOMENT![/B] Nie jest zaszczepiona p/ wirusówkom, nie jest nawet odrobaczona skutecznie, bo tylko raz ......Złapanie jej na ograniczonej przestrzeni jest problemem .......... Musi mieć czas i już! Za kilka dni zostanie zaszczepiona pewnie[/QUOTE] Przecież ja nie mam absolutnie pretensji, że Pani jej teraz nie weźmie. Zdaję sobie sprawę z tego, że suka potrzebuje czasu na oswojenie się z ludźmi. Źle by było, gdyby pani ją wzięła i suka uciekłaby na pierwszym spacerze. Zapytałam po prostu z ciekawości.
  19. [quote name='wojtuś']Agatko, może zajrzyj na nowy wątek Barta: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-szukamy-nowego-DT-i-deklaracji-zeby-sp%C5%82acic-d%C5%82ug!?p=17882080#post17882080[/url] Kasia jest teraz księgową Barta i Azy, Psiaki mają już osobne wątki;)[/QUOTE] Już wiem wiem. Dostałam info i przelew poszedł:)
  20. [quote name='Ania102']Dzisiaj do gabinetu weterynaryjnego ktoś przyprowadził psa- sukę, sznaucerkę, znalezioną przywiązaną do drzewa w okolicy cmentarza. Pies zadbany, z obróżką i gumeczka na głowie. Może ktoś jej szuka. [URL="http://img818.imageshack.us/i/20111026541.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9503/20111026541.jpg[/IMG][/URL] Zuzka mam do Ciebie olbrzymią prosbe możesz ją ogłosić w dziale znaleziono? Może ktoś jej szuka. Ciężko uwierzyć, ze ją ktoś porzucił.Kontakt może być na mnie bo jutro rano bedę wiedziała co z nią dalej.[/QUOTE] Wątek sznaucerki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216836-Pi%C4%99kna-3-letnia-sznaucerka-potrzebuje-domu.-Starachowice.-Pomocy[/url]!
  21. Wątek sznaucerki, założony na szybko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216836-Pi%C4%99kna-3-letnia-sznaucerka-potrzebuje-domu.-Starachowice.-Pomocy[/url]!
  22. A czy wiadomo coś o tej Pani, która była chętna żeby ją wziąć?
  23. [quote name='Zuzka2']To ja dorzucę się 10zł/miesięcznie-na razie nic więcej nie wyskrobiemy:roll:[/QUOTE] Dzięki wielkie Zuzka:)
×
×
  • Create New...