Jump to content
Dogomania

Laraine

Members
  • Posts

    360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laraine

  1. Kolejny raz oglądam filmik... taka wspaniała psina :(
  2. Fajne imionka :) Mała :loveu:
  3. [B]Ilussion[/B], świetne te zabawki :) A co sądzicie o piłkach zapachowych? [IMG]http://inalda.pl/wp-content/uploads/2013/01/TX.-PIŁKA-DO-ZABAWY-4CM-002.jpg[/IMG] Widziałam je kiedyś u weterynarza.
  4. [B]lucky23 [/B]wrzuć zdjęcie :)
  5. Jaka piękna, poczciwa psinka...
  6. Jestem u suni i trzymam mocno kciuki, żeby udało się ją stamtąd wyciągnąć. [quote name='"gallegro"'][COLOR=#000000]Żywię jednak nadzieję, że to tylko kwestia dni, jeśli nie godzin oraz, że zło wróci do tego, co zło czyni...[/COLOR][/QUOTE] Z pewnością tak jest! Dobro wraca, zło też wraca. Oby do oprawcy sunieczki wróciło... co najmniej w zdwojonej sile.
  7. Dzień dobry Trufelko :)
  8. Teraz nabierze zaufania do ludzi i da komuś dużo szczęścia :kciuki: Jak się dziś ma psiakowa rodzinka?
  9. Jaka piękna...
  10. Dzięki dziewczyny :) bardzo podobają mi się wzory smyczy/obróżek Kudłaty Art.
  11. Ale zdolny psiak :)
  12. Chyba usunęli tego posta/zdjęcie (nie zdążyłam zobaczyć), po kliknięciu w link pojawia się komunikat "zawartość chwilowo niedostępna".
  13. Witamy Szamanku w piątkowe południe (prawie) :) pięknego dnia!
  14. Mój Pies czytałam, Przyjaciel Pies niestety nie. To miesięcznik?
  15. Ostatnia fotka łapie za serce :)
  16. Piękność :loveu: uwielbiam czarne psiaki.
  17. Niestety z doświadczenia wiem, że trafia się naprawdę cała gromada dziwnych ludzi chcących adoptować zwierzaka... Wszystkiego najwspanialszego tym kruszynkom życzę, zasługują na to.
  18. Czarna sunia, jak moja Nuka [*] :) Mój TŻ zakochałby się w mamusi tych maluchów. Piękna rodzinka :loveu:
  19. Elta dzielna suniu :loveu: Agnieszka, czy Elta ma jakiś bazarek? Mogę zrobić jej bazarek z kartkami świątecznymi ([url]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/97358947_1_644x461_sprzedam-kartki-swiateczne-kartki-bozonarodzeniowe-duzy-wybor-zabrze.jpg[/url]) Sporo tych kartek mam. Dużo się pewnie nie uzbiera, ale zawsze jakiś grosz. Jesteś zainteresowana?
  20. Ale się zmienił :)
  21. Trzymam mocno kciuki za Sonię :kciuki::kciuki::kciuki: [COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114247-Martika-Aischa"]Martika@Aischa[/URL] [/COLOR] , ja [B]chyba[/B] mam jeszcze ubranko pooperacyjne mojej suni... jeśli do schroniska nie oddałam. Poszukam dziś i dam Ci znać.
  22. Zaglądamy do ślicznej Trufelki :) miłego dnia życzymy.
×
×
  • Create New...