Jestem u suni i trzymam mocno kciuki, żeby udało się ją stamtąd wyciągnąć.
[quote name='"gallegro"'][COLOR=#000000]Żywię jednak nadzieję, że to tylko kwestia dni, jeśli nie godzin oraz, że zło wróci do tego, co zło czyni...[/COLOR][/QUOTE]
Z pewnością tak jest! Dobro wraca, zło też wraca. Oby do oprawcy sunieczki wróciło... co najmniej w zdwojonej sile.