Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. ojeeeeeej jaki Awgan cudny na tych zdjęciach :loveu:
  2. trzymam kciuki, żeby Kraksunia wyzdrowiała :D
  3. Ank@ jutro będzie w schronisku więc pewnie podejdzie. zawsze też warto zasięgnąć opinii kilku osób. :)
  4. [quote name='mk999']To prawda, dzisiaj został przyprowadzony do schroniska bo niektórzy ludzie to nie ludzie.[/QUOTE] wiadomo dlaczego dokładnie został zwrócony?? brak mi słów.... :(
  5. wg facebooka- Dino wrócił do schroniska......
  6. [quote name='krakowianka.fr']ludzie sa nieodpowiedzialni....[/QUOTE] niestety, wiem to nie od dziś. :(
  7. Dakota jest bardzo posłuszna, dość łatwo się uczy, bardzo spokojna jak na swój wiek (ma zaledwie rok), niemal idealnie chodzi na smyczy. Jest bardzo miła do ludzi, w schronisku nieco rozkojarzona, ale w domu na pewno stanie się prawdziwym kanapowcem i pieszczochą. Bardzo fajna sunia, w stosunku do ludzi nie ma w niej cienia agresji, natomiast tak jak Dominika powiedziała, na psy jest dość mocno cięta, jak zobaczy jakiegoś na horyzoncie, czasem ciężko nad nią zapanować. w domu być może będzie lepiej, bo schroniskowe warunki tylko takie zachowania u psa potęgują, bo panuje tu duże napięcie, itp. w tej chwili w schronisku są 3 amstaffy, które bym polecała najbardziej ludziom niedoświadczonym w tej rasie - Dakota, alergiczka Tora i starszy Tairon. myślę też, że idealnym towarzyszem do domu byłaby Kiara. Ja osobiście adoptowałabym Dakotę bez obaw, wydaje się, że jest to idealna sunia, gdyby nie jej podejście do innych psów, ale jeśli w domu nie mieszka inne zwierzę, to nie będzie z tym problemów. naprawdę polecam Dakotę.
  8. zdjęcie z grabiami jest zabójcze :loveu: cuuuuuudny Chester!!
  9. a ja mam bardzo dobre wieści z domu Tayrona. :D psiur już nie fika i jesr coraz lepiej!!! Państwo są zadowoleni, że to właśnie jego wybrali. :) cieszę się, że tak się to skończyło, a nie inaczej.... i kilka zdjęć :loveu: : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/20111211103222.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4190/20111211103222.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/20111210104214.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9849/20111210104214.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/025xc.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/851/025xc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/20111211124815.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/87/20111211124815.jpg[/IMG][/URL]
  10. o nieeeeeeeeeee, Martusia :( :( to taka cudowna sunia :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/martka.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8638/martka.jpg[/IMG][/URL] i jak ona musiała cierpieć przed śmiercią.... :( (*)
  11. straszne to wszystko. :( :( mam nadzieję, że mojemu kochanemu Bambusowi się uda i nie odejdzie w schronisku... choć wątpię, czeka już 3 lata, choć jest cudowny..... a wcześniej nie wiadomo ile czasu błąkał się na ulicy.... to wszystko jest beznadziejne. :(
  12. straszna wiadomość........... :( :( :( (*)
  13. zapraszam do jamnikowatego cuda z krakowskiego schronu: http://www.dogomania.pl/threads/219711-Jamnikowate-2-letnie-cudo-po-raz-drugi-w-schronisku...
  14. zdjęć nie było, bo ani Avaloth, ani paoiii nie przyjechaly. ale mimo tego Ariczek był na super długim spacerku :D edit. zapraszam do jamnikowatego cuda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219711-Jamnikowate-2-letnie-cudo-po-raz-drugi-w-schronisku[/URL]... zanim Arik pojawił się w tym boksie, był w nim właśnie Britt. teraz wrócił z adopcji :(
  15. Britt jest 2 letnim, jamnikowatym, ślicznym stworzonkiem, którego w schronisku spotykam już po raz drugi. Mam do niego ogromny sentyment, bo przeżyłam z nim kiedyś 'przygodę', z której Britt ledwo uszedł z życiem. Bardzo się wtedy zżyłam z tym wspaniałym psiakiem i nie jest mi obojętny jego los... Britt po raz pierwszy trafił do schroniska chyba na wiosnę 2011r. Od razu po kwarantannie znalazł się w boksie, który wychodził ze mną na regularne spacery. Był psem pewnym siebie, odważnym, w schronisku trochę niezależnym, niezbyt pragnącym kontaktu z człowiekiem, żyjącym trochę we własnym świecie. Britt bardzo szybko znalazł nowy dom, co do którego mam bardzo mieszane uczucia. Kiedyś spotkałam jego właścicieli z nim, gdy czekali w kolejce do weterynarza. Ogólnie byli z niego zadowoleni, jednak mówili, że pies rzucił się kilka razy na swojego pana. W stosunku do pani agresji nie wykazywał (co jest dla mnie bardzo zastanawiające). Nie zapowiadało się jednak, że Britt wróci do schroniska. Ku mojemu zdziwieniu, po ponad pół roku, psiak wrócił. Wylądował prosto na obserwacji, zwrócony z powodu agresji. Ale nie jest to już pies, jakiego pamiętam. Teraz jest przestraszony, boi się ludzi, wycofany, smutny... Nie mogę patrzeć w jego oczy, pełne żalu. Ludzie zawiedli go po raz kolejny.... Po kilku spacerach trochę odżył. Jest lepiej, na spacerze cieszy się i wita ludzi radosnym machaniem ogona (a raczej jego kawałkiem). Jest uroczym psiakiem, który zasługuje na najlepszy dom na świecie. Dom, w którym jasno określi się zasady panujące w nim, ale też troskliwych i kochających właścicieli, którzy ktorzy otoczą Britta miłością już na zawsze... On nie powinien spędzić zimy w schroniskowym boksie! Oto Britt (zdjęcie jest z jego pierwszego pobytu w schronisku): [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/beczkar.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5684/beczkar.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][B]Kontakt w sprawie Britta:[/B][/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][B][email protected][/B][/SIZE][/EMAIL] [SIZE=1][B]tel. 668 289 029[/B][/SIZE]
  16. Pepe został zrzeczony przez właścicieli, obecnie ma 11 miesięcy i z tego co się dowiedziałam, delikatnie mówiąc niezbyt uprzejmy w stosunku do ludzi. skonczyl juz kwarantannę.
  17. nie wiem, ale mogę się dowiedzieć dzisiaj, jeśli nie będzie mega wielkiej kolejki do dyżurki (bo o 14 muszę wyjść ze schr.). szkoda... znów zostanę pewnie sama z h7.. :( no ale siła wyższa
  18. Wolter super :D dostał nową obrożę i smycz rozciąganą, więc spacery są teraz przyjemniejsze, bo nie wyrywa się na wszystkie strony :) z Brittem już lepiej na szczęście, odzyskuje pewność siebie. dziś będę w schronisku to dowiem się więcej. a o założeniu wątku też pomyślę. ;)
  19. chyba Żaneta, bo ostatanio mowiła, że będzie go ogłaszac. ale nie jestem pewna
  20. allegro Kanała: [URL]http://allegro.pl/kanal-szuka-domu-i1995590422.html[/URL]
  21. [quote name='mk999']Staruszek DINO z A1 ma dom.[/QUOTE] [B]CUDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :multi: :multi:
  22. [quote name='majku33krakow']A co się dzieje z OPRA (suczka)?,jest w schronisku?staruszka to jest.[/QUOTE] jest w schronisku.
  23. Hera ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi:
×
×
  • Create New...