[quote name='wilczy zew']Jak teraz czytam wypowiedzi nie ktorych osob zalujace Szamana,to cos mi sie robi!
Te same osoby miesiac temu ogladajac te foty chwalilynwyglad Szamana i nie widzialy problemy,ze siedzi w betonowym bunkrze!
[URL]http://images64.fotosik.pl/777/9a86466216d66e54med.jpg[/URL]
[URL]http://images61.fotosik.pl/775/696eea28ab8e2702med.jpg[/URL]
[URL]http://images64.fotosik.pl/777/c3f925ce13aadf63med.jpg[/URL]
[URL]http://images62.fotosik.pl/776/d68c89f093eb9b7bmed.jpg[/URL]
[URL]http://images64.fotosik.pl/777/93591ac0f187b88fmed.jpg[/URL][/QUOTE]
Na fotach widać: jedzenie, słomę, budy w boksie, dziecko przy psach - nic tylko dzwonić na Policję. Aśka prosiła o pomoc - kolejki DSów nie ma na Dogo, nawet BDT to rarytas. Nikt nawet nie przypuszczał, że może za chwilę być z tymi zwierzakami tak potwornie źle. Ubolewam, że nie było wcześniej na wątku przenikliwych obserwatorów, pisze to bez cienia złośliwości, może nie doszłoby do eskalacji bólu psiego.