Jump to content
Dogomania

omi

Members
  • Posts

    1962
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by omi

  1. .... "[COLOR=#000000]z psem nic nie poradzę "....elfiaduszo to po co zakładałaś wątek? Nie pytam złośliwie zajrzyj tutaj [/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249210-Przerażone-maleństwo-nieudany-prezent-Mała-Tinka-prosi-o-pomoc!-Zero-deklaracji![/URL]
  2. Popytaj, może ktoś go przygarnie.Dostanie dla niego karmę, powoli wspólnymi siłami uzbieramy na weterynarza. Ja na pewno pomogę. Chodzi o to, żeby ktoś go tylko przygarnął. Idzie zima...on w takim stanie jej nie przetrwa. mtf zalesie nie pisała o fundacji tylko o dziewczynach, które działają w tamtych stronach. Skontaktuj się z nimi. Założyłaś biedakowi wątek na dogomanii....ale to nie wystarczy żeby mu pomóc, tu takich wątków jest multum... O pomoc dla niego trzeba walczyć, poświęcić mu czas.
  3. Czy są jakieś wieści od Cinka? :-)
  4. Nie bardzo rozumiem..... "[COLOR=#3E3E3E] dziewczyny wiedzą o piesku, ktoś ponoć dzwonił do nich zaraz po tym jak piesek doznał urazu".... i co dalej? [/COLOR]
  5. Co z psiaczkiem?
  6. Bardzo Wam współczuję. Wątek Briny czytałam od pierwszego dnia, w którym zaopiekowaliście się nią. Wyrazy szacunku dla Was za to, co robicie dla zwierzaków.
  7. [quote name='arim']KWB rozpatrzy prośbę o pomoc,tylko trzeba spełnić pewne warunki.Jeżeli dom tym.jest bezplatny,to macie szansę dostać tam wsparcie.To link to klubu i na 1 stronie są warunki.Napiście tam prośbę na wątku o wsparcie,na co i jaką kwotę.Potrzebne będą rachunki np,za karmę za leczenie itp.[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy[/URL] W pierwszych postach musicie wpisywać wpłaty i deklaracje na Maszkę[/QUOTE] Podnoszę wątek....
  8. Ewentualne, większe otwory w ogrodzeniu może uda Ci się czymś zastawić. Na karmę dla niego dołożę "grosik". Może uda się zorganizować jakiś bazarek, żeby pomóc Mamie i Tobie.
  9. [quote name='gosiaczek1984'][B]Mysli o tym,zeby go wziac na dzialke ,zeby tam[/B] byl,ale czy nie ucieknie,te dwa sa bajeczne,jak bede w domu to wstawie zdjecia,osoby ,ktore je zaadoptuja beda mialy przytulanki i szczescie[/QUOTE] Może jednak spróbować przetrzymać tego trzeciego psiaczka na działce....jeżeli jest ogrodzona, to przynajmniej będzie bezpieczny.
  10. [quote name='Ank@']Mam fajny domek dla psa. Pies może być stary, chory, ślepy. Warunek jest jeden - [COLOR=#ff0000]musi mieć włos, nie sierść. [/COLOR] Czasem trafiają się yorki, shih tzu itd ale młode i ładne, bo komuś się znudziły i o takie psy ludzie się biją, tutaj jest szansa na adopcję psiego dziadka.[/QUOTE] Na tym wątku są pieski z włosem a bardzo potrzebują pomocy. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20930931#post20930931"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20930931#post20930931[/URL]
  11. Mortes:Rose: proszę o nr konta na pw
  12. W 2011 r Dziewczyny wyciągnęły z Olkusza sunię w ciąży na następny dzień po przywiezieniu przez hycla...ale wcześniej zadzwoniłam do P....zrobiłam z siebie słodką idiotkę i zarezerwowałam sunię dla siebie....Mika została wydana bez problemu, ale to było prawie 2 lata temu. Nie było mowy o żadnej kwarantannie. Na drugi dzień sunia miała być wywieziona do Bielsko - Białej, ale samochód się zepsuł.
  13. Deklaruję 10 zł. miesięcznie.
  14. Czytam codziennie...Poker wyrazy szacunku za to co robisz... Kiedyś pisałam o kontrowersyjnym wecie z Krakowa, który leczy niekonwencjonalnie - miałam starszą sunię bardzo chorą, nic nie jadła tylko leżała...kazał mi dawać surowe żółto. Sunia nie miała siły nawet wylizywać z miseczki, więc maczałam palce w żółtku i rozcierałam jej na na języku. Sunia żyła jeszcze 2 lata.
  15. [quote name='LadyS']Fura jest obecnie nieco zajęta, bo w czerwcu ważny dla niej dzień :) Ale rozmawiałam z nią, Państwo nie mają Cinkowi nic do zarzucenia, bardzo go kochają i rozpieszczają, jak mogą :) W wolnej chwili jest umówiona do nich na kawę - ciekawe, czy Cinek ją pozna![/QUOTE] No to kamień z serca....ostatnio naczytałam się o zwrotach z adopcji:shake: Cinuś kochany:loveu: Na pewno Furciaczka pozna. W końcu SPORO czasu Cinuś "bawił" w DT:cool3:
  16. Też jestem ciekawa jak chłopak się sprawuje. Może furciaczkowa ma aktualne wieści? A może znalazłoby się zdjęcie Cinusia?
  17. Irenko PIĘKNIE wyglądasz! Cieszę się, że masz już operację za sobą. Zdrowiej szybciutko :smile: Mocno Cię przytulam :calus:
  18. Irenko przytulam Cię bardzo mocno. Tylko tyle mogę. Za daleko mieszkam. Codziennie do Ciebie "zaglądam" i czytam, jak zmagasz się z cierpieniem, z trudnościami. I codziennie Cię podziwiam. Irenko życzę Ci ulgi w cierpieniu i...siły do życia, do dalszej walki.
  19. Witam. Jestem na zaproszenie, ale nie mogę pomóc. Mam już dwie sunie i trzy kotki. Będę zaglądać do Kamy....
  20. Tak Mikusia wyglądała latem po wizycie u fryzjera - a' la sznaucer :) [IMG]http://i48.tinypic.com/52fa07.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2n1s5mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/307ykx0.jpg[/IMG] A tu Mikusia jak zwykle "zafutrzona" zimowo. :) [IMG]http://i47.tinypic.com/91jdig.jpg[/IMG]
  21. U nas wszystko w porządku. Dziękuję za pamięć :loveu: Jutro Synuś wstawi zdjęcia. Mikusia NADAL jest IDEALNYM psiaczkiem...no może nabrała trochę złych manier od Omi....;) Ale najważniejsze, że Mikusia zwana Cukiereczkiem tudzież Beardie Girl jest ZDROWA i DORODNA :eviltong: bo apetycik dopisuje, oj dopisuje:cool3:
  22. Pipi, Irenko - WSPANIAŁA KOBIETO - codziennie "zaglądam" do Ciebie, czytam co u Ciebie. Martwię się kiedy masz nieprzyjemności, kiedy jesteś chora. PODZIWIAM Cię nieustannie, bo robisz SAMA ogromną robotę. Jesteś niedoścignionym wzorem. I wk.....a mnie, gdy ludzie postronni, którzy palcem nie kiwnęli by Ci pomóc śmią zadawać idiotyczne pytania lub oceniać! Gdzie są gdy potrzebujesz pomocy?! Irenko przytulam Cię bardzo mocno. Jestem za daleko, żeby Ci pomóc, a bardzo bym chciała.....
  23. Cinuś kochany, przytulany, na kocyku, z kosteczką, najedzony, na rączkach u Pańci..... Moje marzenie się spełniło.
  24. Jak sprawuje się Cinuś:loveu: w SWOIM domku? Grzeczny? Ma apetyt? Zostaje w klatce kennelowej czy nie musi?:cool3: Co Pani i Pan mówią o Cinusiu? Jak znajdują nowego domownika?
  25. [quote name='evel']Omi, ale dogo to nie tylko PWP. Niektórzy tutaj są ze względu na informacje kynologiczne z różnych dziedzin - wystawy, szkolenie itp. Nie każdy sobie życzy PW bazarkowych, a jak komuś zatyka co i rusz skrzynkę właśnie z tego powodu to uwierz, można się wkurzyć ;)[/QUOTE] Dlatego też nie wchodzę na wątki kynologiczne, wystawowe czy szkoleniowe:cool3: Zaproszenia wysyłam tylko do osób uczestniczących w bazarkach:hmmmm: więc skąd agresywna reakcja:confused:
×
×
  • Create New...