ta szorstka jest śliczna mówie o mamie i z tresci ja rozumuje ze ta osoba pisze nie tylko o szczeniaku ale tez o mamie:( a na temat bezmyślnego rozmnażania to ja już się nie wypowiadam o mnie jasna ......strzela
A widziałyście to ogłoszenie na allegro , w piątek jadą do schroniska może znacie kogoś w zielonej górze....[url]http://allegro.pl/piekny-wyzel-niemiecki-chyba-szorstkowlosy-i1356672168.html[/url]
[quote name='tanitka']ale akcja szpiegowska ;)[/QUOTE]Ati9 tak jak powiedziałam dałabym rade ja na przyklad do ciebie przywieźć i jest miejsce pod toruniem w hoteliku.Chciałam zeby była w hoteliku koło mnie jakieś 40km ale taki wredny babsztyl powiedział ze nie bedzie jej przetrzymywać bez końca jak powiedziałam ze nie wiem do kiedy by miała zostać:angryy:Ruszyłam łańcuszek znajomych czy ktoś by ja wziął na tymczas też mi na niej zależy.......:roll:
możeby odżywić pieski zima? pozwole sobie zaprosić na bazarek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197826-Smalczyk-Gesi-Domowy-na-Magnuma-i-Hesie[/url]
zapraszam wszystkich , którzy chcą dobrze odżywić pieska zimą.Dogi są duże to i tłuszczyk się przyda:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197826-Smalczyk-Gesi-Domowy-na-Magnuma-i-Hesie[/url]
dzodzo ja pod ten adres przeleje pieniadze dla Oskarka bo innego na stronce Nadziei dobermana nie mam zobacz sama jutro przeleje ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL. JAGIEŁŁY 5 M 19
14-100 OSTRÓDA
[quote name='Javena']mozesz wysłać do mnie rzeczy.ja zrobię zdjecia,prześlę meilem komuś ,kto zechce zrobić bazarek. Podam adres na pw.[/QUOTE] superancko Javena!!!! a WIEC POSC MI NA PRIV ADRES A W PRZYSZŁYM TYGODNIU PUSZCZE JAKAS PACZUSZKE:)