-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
a zawody, to gdzie, tak z ciekawości zapytam? :)
-
Widzę post ULV, to od razu wchodzę, co tym razem Kra zmajstrowała :P Do jehowych nic nie mam, przynajmniej do tych do po domach nie chodzą - u nas na wsi są dwa sklepy - katolika i ŚJ. Zgadnijcie, który w [U]niedzielę [/U]jest zamknięty na cztery spusty?
-
kajusza - zapraszamy na drugi wątek psiaka - [url]http://www.dogomania.pl/threads/215092[/url] ten chyba będzie można zamknąć...
-
Pan prezydent będzie z tym zwlekał do samego końca, znając życie... Przecież nie będzie kolegom po hobbystycznym fachu zabierał takiej przyjemności, jaką jest strzelanie do wałęsających się kundli...
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-bePe6vjeDSI/ToDaTtLTqVI/AAAAAAAAEJ0/NqGx3nbEUp8/rew.jpg[/url] Osz, ku$wa mać... Jak się okaże, że właściciel się pozbył wakacyjnego problemu, to nie ręczę za siebie. Próbowałyście nr tatuażu wklepać w Google? Może komuś (jednak) uciekł... I przypominam się z fantami na bazarek do odebrania po 03.10 w Katowicach (na dworcu PKP lub na Osiedlu Akademickim Ligota) - na razie kibluję w Małopolsce :) -
Frances, szczęściara - ja dzień po odebraniu prawka byłam gruntownie przebadana przez "leśny ludek" - kobieta za kółkiem, obok starszy facet (tata ^^), jeszcze w dodatku blondynka (naturalna, nietleniona), i pomimo tego, że ma prawko i dowód (ba, legitymację studencką!) wygląda na góra 15 lat... cóż, sama się o kontrolę prosiłam...
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
tak się właśnie zastanawiałam, że w Polsce jest bardzo mało dożych pseudohodowli, więc w 80% mógłby to być rasowy dog... U kogo podróżnik przebywa? Może mu ktoś (w ostateczności mogłabym być ja, fajnie by było w końcu zacząć pobazarkować :P ) bazarek na imię wystawić, aby jakaś kaska spłynęła... i ponawiam - mam trochę rzeczy (książki, figurki, ciuszki), mogłabym komuś przekazać na bazarek... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
robiąc plakacik w poprzednim poście myślałam jak mantra: "Znajdź się, psisko, znajdź" - Chyba pomogło... Dziewczyny, jesteście wielkie! PS. Wracając do przyziemnych rzeczy - mam trochę rzeczy na bazarek, czy mogłabym komuś je przekazać? Będę w Katowicach 3.10. od 8 rano na Ligocie (kwaterka do akademików). -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
a ja nabazgroliłam coś takiego, nr telefonu dałam z tablica.pl [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/dog1m.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6287/dog1m.th.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://img220.imageshack.us/img220/6287/dog1m.jpg[/URL] Zmienić coś, cioteczki kochane? :cool3: -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Możecie mi wysłać na maila w profilu projekt plakatu, lub wstawić JPG tu na wątek, wydrukuję sobie i jak w piątek będę w Kato to podskoczę na peron 5 (stamtąd odjeżdżają pociągi na Częstochowę, może ktoś kursować cyklicznie i psa kojarzyć). Postaram się także dokleić plakat na uczelni mojej i w akademikach na Ligocie. -
Piękny owczarek niemiecki długowłosy błąkał się
ewunian replied to Agataw's topic in Już w nowym domu
W Pszczynie jest sporo ONków... grozi wywóz do Mysłowic Kaudus_ może powiedzieć więcej Może dzwoniący będą w stanie pokochać i inne onkopodobne psiska? [quote name='Klaudus__'][SIZE="4"][COLOR="red"]W najbliższym wywozie (myślę,że do tygodnia) pojadą: Liska: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/3ee91088cbdfa2ccmed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214952-Oko%C5%82o-7-8-letnia-Lisia-z-ogromnym-guzem.-Bardzo-prosz%C4%99-zerknij[/url]! Oskarek i Miluś: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/5b59fe5236d35312med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/0a4f25490dceaa80med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214954-5-miesi%C4%99czny-Oskarek-znaleziony-wraz-z-Milusiem-bracia-czy-przyjaciele[/url] Bolek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2784/7a1c541a8dc9baf1med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214953-On-ek-Bolek-w-kiepskim-stanie-wymioty-biegunka-opada-z-si%C5%82.-POMOCY-[/url]! Rodzinka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/15112b8fb466dfe1med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213123-Malutkie-szczeniaczki-wraz-z-Mam%C4%85-w-schroniskowej-budzie...-Szukamy-DT-i-DS[/url]. Amigo [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2773/9606de3fbbe8f4d7med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214372-Potr%C4%85cony-przez-samoch%C3%B3d-ON-ek-Amigo-szukamy-DT-DS-oraz-pomocy-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Didi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/8f785963c86c5868med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213074-Pi%C4%99kna-trikolorowa-Didi-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dt-ds-a-g%C5%82%C3%B3wnie-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url] Mars [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7b7e98e13fb05b27med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213128-ON-kowaty-Mars.Chce-si%C4%99-przytula%C4%87-do-swojego-cz%C5%82owieka-pomo%C5%BCemy-Mu-spe%C5%82ni%C4%87-marzenia[/url] Cziko [url]http://www.dogomania.pl/threads/214510-Cziko-kolejny-ON-ek-bez-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85-potrzebna-pomoc-w-oglaszaniu[/url]. Pierniczek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/0252f0814db21737med.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214373-Jamniczek-Pierniczek-smutny-bo-opuszczony.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Tika [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2785/7d2369ac5bf1135bmed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-dwa-tygodnie-chodzi%C5%82a-po-wsi-i-%C5%BCebra%C5%82a-o-jedzenie...-Teraz-jest-w-schronie[/url]. [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Może warto np. porozlepiać plakaty na dworcach, że szukacie psa? Nawet jak zdjęcia nie ma, to można coś podobnego napisać... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
W Pszczynie go chyba nie ma - forumowa Klaudus_ by o tym wiedziała od razu... Oby nie trafił do Mysłowic... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
ok, uznajmy, że mojego wcześniejszego postu nie było... po prostu gra skojarzeń i znane mi realia PKP... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
koledzy z roku zaspamowani :) to niemożliwe, żeby taki pies zapadł się pod ziemię... słuchajcie, przyszło mi jeszcze coś na myśl. Kiedyś - w tą zimę chyba - w dziale Zaginione widziałam wątek "niebieskiego" doga - Chyba z Katowic Piotrowic. Właściciele przestali szukać, kiedy na kolei powiedzieli im, że pies został potrącony przez pociąg. A może pracownicy kolei się mylili i (co mi się wydaje nieprawdopodobne, ale może być prawdą, znając polskie realia dotyczące psów) ten podróżujący pies jest właśnie tych ludzi? Koniec fantazjowania... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Historia na forum infokolej.pl: [url]http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=14563[/url] -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
dam znać na forum kolejowe infokolej.pl ... tam jest sporo pasażerów, pracownicy kolei też się zdarzają :) joanka40 - zapożyczam sobie Twoje info z pierwszego postu... -
Tamten jest bardziej rozwinięty, więc chyba najlepiej poprosić o usunięcie tego wątku, i o przeniesienie tamtego, drugiego na ogólne Psy w Potrzebie... tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197741[/url] można o to prosić :)
-
trzeba do moda napisać, by połączył dwa wątki tego psiaka w jeden...
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
w katowicach będę w piątek... szkoda że nie ma fot, bo popytałabym kolegów ze studiów czy psa kojarzą... -
pierdzielę, xxx52 ty znowu mieszasz po wątkach... dajże spokój ...
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Katowice powiadomione, ale jak widzę nikt tu nie wszedł... cholera, ja na śląsku będę dopiero 30.09. i to tylko w Katowicach... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Dam znać ciotkom z Katowic i Tychów, innych nie znam...