Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Chyba wszystkie ogłoszenia już powygasały... Zarówno Rico, jak i Sabci. :(
  2. To ma być dla Kubusia niespodzianka. :D Dowie się w sobotę. ;)
  3. Super! :) Dziękuję Wam bardzo. Trzymajcie kciuki :razz:
  4. Kama, jesteś kochana!Anettta, będzie ci pasować? :) Ja mam kurcze dzisiaj lekcje do 14.15... Jak coś piszcie(607350567) prześlę smsem numer do państwa, ale czasem mogę długo nie odp...
  5. Spokojnie, panie wiedzą, że jak jedzie piesek, to nie mam dostawać jeść. :) Pani Ola na prawdę zna się na psach i jest w schronisku, dlatego że kocha pieski i chce im pomagać. Bardzo się cieszy, że w końcu Kubuś trafił na dobrych ludzi i będzie miał domek. A kocyk będzie. :)
  6. Teraz musimy tylko trzymać kciuki, żeby transport w niedzielę się udał. :) I czekać aż maluszek dojedzie szczęśliwie do domku. :) A Kubuś będzie jechał z jakimś innym zwierzaczkiem, czy sam?
  7. Marsik już nie marznie! Jest w DT u jednej z naszych wolontariuszek. :) Potem, jak będę miała czas(chyba w czwartek lub piątek) wstawię zdjęcia maluszka. :)
  8. Spokojnie, dam radę. Nie wiem czemu, ale zawsze wcześniej płakałam, gdy dowiadywałam się, że maluszek jest już prawie jedną łapką w domu, a teraz mi się to nie zdarzyło i tylko się cieszę, bardzo się cieszę! :) A wizyta będzie bardzo mile widziana, ciekawe czy mnie maluszek pozna? haha wlewam sobie. :D Ale bardzo bym go chciała zobaczyć potem.
  9. Ciocie potrzebna osoba do sprawdzenia domu w Lędzinach niedaleko Katowic! B. pilne! Najlepiej na jutro, bo w czwartek państwo mogliby po niego już przyjechać. To dom dla bernardyna, byłoby super, gdyby była to ciocia, która zna się na rasie. To wątek Bena: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200818-zag%C5%82odzony-tylko-1.5-roku-WIELKOPOLSKA/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/200818-zag%C5%82odzony-tylko-1.5-roku-WIELKOPOLSKA/page3[/URL] POMOCY! Prosimy o pomoc.
  10. Kuba niestety na razie nie odp. Ciocie państwo mogliby po Bena przyjechać już w ten czwartek, ale wcześniej musimy sprawdzić dom. Pomóżcie proszę. Jak jutro byłaby wizyta i byłoby ok, to w czwartek Ben mógłby jechać do domu!!! W następnym tygodniu państwu nie bardzo pasuje by po niego przyjechać.
  11. A ja muszę się z maluszkiem pożegnać w sobotę... Ale będę za nim tęsknić, ale b.się cieszę, że trafił mu się taki cudowny domek!:)
  12. Spokojnie, do Poznania dowieziemy bez problemu:)
  13. Zobaczymy, co odpisze. Mam nadzieję, że się szybko uda znaleźć mu domek.
  14. Ok, już piszę do Kuby. Dziękuję. :)
  15. A czy Kuba zna się na bernardynach? Bo chciałabym, żeby był to ktoś, kto zna się na rasie.
  16. Zobaczymy, wszystko się okaże. Może to tylko takie niewinne spojrzenie? :D Nie no, żartuję sobie. Ale nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że się Kubulek zgodzi ze swoimi kolegami. :)
  17. Maluszek zamieszka w baraczku. Tam będzie mu choć trochę cieplej.
  18. Icepick już oficjalnie w nowym domku!!! :) Byliśmy dzisiaj ze schroniskiem na Marszu (nie) milczenia w Poznaniu. Było nawet sporo ludzi, ale zawsze mogłoby być ich więcej. Ale bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć! :) Ale niestety spotkała nas tam niemiła sytuacja... Pewna bezdomna miała w siatce... szczeniaczka. :( Powiedziała, że szuka dla niego domu... No i pani ze schroniska postanowiła, że zabieramy maluszka do siebie. Dostał imię Mars, ma 3 miesiące. Na marszu został szybciutko obejrzany przez panią weterynarz, najprawdopodobniej jest zarobaczony. Maluszek dwa razy wymiotował. :( Drogę z Poznania do Gostynia zniósł bardzo dobrze. Był bardzo grzeczny, prawie cały czas spał. [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9440/marscy.jpg[/IMG]
  19. [B][COLOR=red]Ciocie!!! Są chętni na adopcję Benia!!! Z okolic Katowic- Lędziny! Potrzebujemy osoby do sprawdzenia domu! :)[/COLOR][/B]
  20. Beluś... musi ci się w końcu udać! A filmik piękny i wzruszający...
  21. Sati pojedzie jeszcze w tym miesiącu do Gorzowa Wlkp. Wczoraj pojechała na sterylizację, także trzeba poczekać jak wydobrzeje. Przyszli właściciele odbiorą ją ok. 20. A jeśli nie będzie im pasowało, to zawieziemy ją do Poznania,a potem pojedzie już ze swoimi ludźmi. :)
  22. Mi można wysłać zdjęcia na e-maila ([email protected]) i wstawię. ;)
  23. Pewnie, pewnie zapytam. :) No...Mam nadzieję, że nie przyjdą, bo wszystkie będą marznąć pieski. :(
×
×
  • Create New...