Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Coś czuje, że tym razem się uda. :)
  2. Katarzynek nie uciekaj czasem teraz z dogo. Zaraz wejdzie E-S i do ciebie napisze. :) E-S może jutro. :)
  3. Do Kubulka nie, ale podeślę pewną sunię. :)
  4. No cóż... Niestety ludzie tacy są... [B][SIZE=4][COLOR=red]Ciocie, a teraz proszę pomóżcie.:) Ciocie z Lublina pilnie poszukiwane do sprawdzenie domku dla Kubusia![/COLOR][/SIZE][/B]
  5. Domek jest dobry, tylko myślę, że wiek Henia i tak jest za mały.
  6. Tak, ale niestety nic z tego nie będzie... Sam domek super, ale Kubuś nie pasuje do tego domku. A Fido jedzie w środę! :)
  7. Ciocie, sprawdzamy Katarzynek! Najlepiej jak najszybciej! :) Ciocie z Lublina pomóżcie ! A teraz o domku u adwokata. Sam domek jest bardzo fajny, pan chciałaby pieska, ale ma już swoje lata, a Kubuś będzie żył jeszcze kilka lat, na dodatek Kubuś jest radosny, trochę rozszczekany, a dla pana lepszy byłby piesek spokojny.
  8. Aha... no tak. Ta pani potem mnie poinformowała, że rodzina nie zgadza się na psa. ;/ potem też była inna pani, która w dniu, gdy miała po Kizzy przyjechać zadzwoniła i powiedziała, że jej się samochód rozwalił, a potem cisza... No ale teraz Kizzy jest już bezpieczna, więc jest super;)
  9. Teraz już czekam tylko na odpowiedź pań, czy można we wtorek dowieźć Fido do Poznania i jeśli tak, to muszę podskoczyć w poniedziałek do zoologicznego i kupić kaganiec Fidusiowi(bo będzie jechał pociągiem). :) Ale się cieszę. Nie puszczajcie jeszcze kciuków, prawdopodobnie zaczęła się już wizyta przedadopcyjna dla innego pieska- Kubusia.
  10. Od dawna rozmawiam z panią, która chce Sati, a nie Kizzy. Sati będzie miała dom, tylko muszę ustalić termin transportu itd. A Kizzy u Han&Dom ma cudowny domek. :smile: Na razie Kizzy nie opuszcza swojej pani na krok.
  11. Teraz czekamy już tylko na szczegóły i będę ustalać datę odbioru Fidunia! :)
  12. Dostałam tylko informację smsem: "Szykujcie Fido do drogi", więc musi być ok!!!! :) Ale się cieszę! Marta, prosimy o szczegóły. :)
  13. Udało się!!! Dzisiaj "moja" Kizzy pojechała do nowego, cudownego domu!!! Han&Dom, proszę zdawajcie relacje. Powodzenia! [IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2010/11/Kizzy.jpg[/IMG]
  14. Brawo! Jak już jedno się udało, to drugie też musi! :)
  15. Dziś o 19 GoniaP jedzie do pana. Oczywiście od razu was poinformuję, jak będę wiedziała co i jak, ciebie Katarzynek oczywiście w szczególności. :)
  16. Ja też jestem tego zdania, że powinni być wszyscy, a w dodatku Lazy pisała, że reszta domowników była w domu, a nawet się nie przywitali... No to musi być coś nie tak, jak powinno...
  17. Jak zobaczyłam filmik, to się popłakałam... Beluniu, kiedy znajdziesz ten jedyny, cudowny dom???
  18. Także podwójnie trzymamy kciuki! Za egzamin i za wizytę! :)
  19. Z niecierpliwością czekam na jutro... To może być cudowny dzień dla Fido! Nie wiem, o której ciocie się umówiłyście na wizytę, ale jeśli przed południem, to proszę w miarę możliwości poinformować mnie tel.(Marta, masz mój nr. :) ). Tylko napisz, czy wszystko ok, a szczegóły już doczytam na wątku, bo przedpołudniem będę w schronisku.
  20. A co do łapeczki, to niestety... nie da się nic zrobić. :( To stare złamanie, które zrosło się źle, przez to Rico ma taką nóżkę i na dodatek troszkę krótszą od pozostałych.
  21. Ja też się bardzo cieszę, że się w końcu naszym bidulkom udaje. :) A jutro Kizzy na 99,99% jedzie do Han&Dom! :) W ogóle nawet wam o Biffie nie zdążyłam opowiedzieć, a to taki cudowny pies, więc powiem wam teraz. :) Biff ma około 2 lat, a jest tak zrównoważony, tak grzeczny... :) Na smyczy chodzi pięknie, przytula się mocno, rozdaje buziaki. Przyznam się, że zazdroszczę jego właścicielom.. :) A Biff będzie miał teraz duży ogród do dyspozycji i dużo miłości. :)
  22. Myślę, że pan jest zdecydowany na Kubuśka... Katarzynek, a Ty rozważasz wzięcie innego pieska, czy Kubuś jest jedynym?
  23. [B]Dziś Biff wyruszył w podróż do nowego, lepszego życia! Będzie mi cię brakowało![/B] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9446/biff1.jpg[/IMG] Bądź tak grzeczny, jak byłeś u nas!:)
  24. Ech... :( Domek nie jest dobry... Mam nadzieję, że znajdzie się kochający domek dla Kubusia. Dziękuję Ci za przeprowadzenie wizyty.
×
×
  • Create New...