-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Coś czuje, że tym razem się uda. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Katarzynek nie uciekaj czasem teraz z dogo. Zaraz wejdzie E-S i do ciebie napisze. :) E-S może jutro. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Domek jest dobry, tylko myślę, że wiek Henia i tak jest za mały. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ciocie, sprawdzamy Katarzynek! Najlepiej jak najszybciej! :) Ciocie z Lublina pomóżcie ! A teraz o domku u adwokata. Sam domek jest bardzo fajny, pan chciałaby pieska, ale ma już swoje lata, a Kubuś będzie żył jeszcze kilka lat, na dodatek Kubuś jest radosny, trochę rozszczekany, a dla pana lepszy byłby piesek spokojny. -
Teraz już czekam tylko na odpowiedź pań, czy można we wtorek dowieźć Fido do Poznania i jeśli tak, to muszę podskoczyć w poniedziałek do zoologicznego i kupić kaganiec Fidusiowi(bo będzie jechał pociągiem). :) Ale się cieszę. Nie puszczajcie jeszcze kciuków, prawdopodobnie zaczęła się już wizyta przedadopcyjna dla innego pieska- Kubusia.
-
Bella - labradorka bez ogona, bez języka... szuka DS!!! MA DS !!!
Paula95 replied to ula_cz's topic in Już w nowym domu
Dajcie na transportowy. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziś o 19 GoniaP jedzie do pana. Oczywiście od razu was poinformuję, jak będę wiedziała co i jak, ciebie Katarzynek oczywiście w szczególności. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem tego zdania, że powinni być wszyscy, a w dodatku Lazy pisała, że reszta domowników była w domu, a nawet się nie przywitali... No to musi być coś nie tak, jak powinno... -
Bella - labradorka bez ogona, bez języka... szuka DS!!! MA DS !!!
Paula95 replied to ula_cz's topic in Już w nowym domu
Jak zobaczyłam filmik, to się popłakałam... Beluniu, kiedy znajdziesz ten jedyny, cudowny dom??? -
Z niecierpliwością czekam na jutro... To może być cudowny dzień dla Fido! Nie wiem, o której ciocie się umówiłyście na wizytę, ale jeśli przed południem, to proszę w miarę możliwości poinformować mnie tel.(Marta, masz mój nr. :) ). Tylko napisz, czy wszystko ok, a szczegóły już doczytam na wątku, bo przedpołudniem będę w schronisku.
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A co do łapeczki, to niestety... nie da się nic zrobić. :( To stare złamanie, które zrosło się źle, przez to Rico ma taką nóżkę i na dodatek troszkę krótszą od pozostałych. -
Ja też się bardzo cieszę, że się w końcu naszym bidulkom udaje. :) A jutro Kizzy na 99,99% jedzie do Han&Dom! :) W ogóle nawet wam o Biffie nie zdążyłam opowiedzieć, a to taki cudowny pies, więc powiem wam teraz. :) Biff ma około 2 lat, a jest tak zrównoważony, tak grzeczny... :) Na smyczy chodzi pięknie, przytula się mocno, rozdaje buziaki. Przyznam się, że zazdroszczę jego właścicielom.. :) A Biff będzie miał teraz duży ogród do dyspozycji i dużo miłości. :)
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Myślę, że pan jest zdecydowany na Kubuśka... Katarzynek, a Ty rozważasz wzięcie innego pieska, czy Kubuś jest jedynym? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ech... :( Domek nie jest dobry... Mam nadzieję, że znajdzie się kochający domek dla Kubusia. Dziękuję Ci za przeprowadzenie wizyty.