Fido w nowym domu. :) Zdjęcie tylko jedno, ale zawsze jest. :) Potem dostanę od pani więcej, to wkleję. :)
[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7148/fidodoro3.jpg[/IMG]
Na pierwszej stronie wątku są zdjęcia- pierwszy post.
Jeśli nie widzi, to podaj proszę e-maila. Wyślę. :)
EDIT
Tiny pic zrobił swoje;/ nienawidzę tego hostingu... Muszę przez imageshack wstawić.
Wiem... Ja ciągle o tym marzę i mam nadzieję... Starsze psy są takie cudowne, takie kochane... Tak bardzo chcą być blisko człowieka... Ale ludzie tego nie zauważają... :(
Rasa - kundelek
Plec - pies
Sterylizacja - nie
Wiek - 10
Gdzie przebywa - schronisko w Gostyniu(woj.wielkopolskie)
choroby- chora łapka( niestety nie da się jej wyleczyć)
Stosunek do dzieci, innych psow, innych zwierzat (kotow)- zgadza się z większością psiaków
Ile czasu jest w schonisku etc. - ponad dwa lata
Konto do wplat - konto będę podawać na PW
Osoba kontaktowa - Paulina 607350567- po 16.00, [email][email protected][/email]
Rasa - kundelek
Plec - suczka
Sterylizacja - tak
Wiek - 10
Gdzie przebywa - schronisko w Gostyniu(woj.wielkopolskie)
choroby- ma chorą łapkę
Stosunek do dzieci, innych psow, innych zwierzat (kotow)- do dzieci nie sprawdzono, ale myślę, że nie będzie najmniejszego problemu, z psami ok, nie akceptuje niektórych suczek
Ile czasu jest w schonisku - nie pamiętam kiedy dokładnie Sabcia do schroniska przyjechała, ale jest już z nami długo. :(
Konto do wplat - konto będę wysyłać na PW
Osoba kontaktowa - Paulina - 607350567- po 16.00, [email][email protected][/email]
Wstawiam zaraz na 1