Dzisiaj dzwoniła pani. :) Chorowała, dlatego się nie odzywała. Fido z początku powarkiwał trochę na jej synka, ale teraz jest już wszystko w porządku, razem świetnie się bawią. :) Fido jest grzeczny, zachowuje w domu czystość. Na spacerach boi się ludzi, nie chce być przez obcych głaskany. Kociaka nie goni, ale za to kotek go ustawia. Fido nie próbuje tego zmieniać. Daje pani duuuużo radości. :) Ma wspaniały dom. :)
[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG]