Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Wstępnie na badania Sabcia pojedzie w drugim tygodniu marca.
  2. Transport już jest. :) Kuba jedzie w niedzielę do nowego domu! Chciałam wstawić zdjęcia Marsika, ale coś mi imageshack odmawia posłuszeństwa. Potem spróbuję znowu lub jutro. A maluszek w DT ma się bardzo dobrze, stał się radośniejszy, śpi w łóżku ze swoją tymczasową panią.
  3. No to super. :) W takim razie jeszcze tylko dwie nocki. :) Szelki i obroża pasują. :) A no i Kubuś oczywiście wygłaskany od wszystkich cioć. :)
  4. Tak ES jest kochana! :) A skąd ta osoba?
  5. Rozsyłam na "moich" wątkach i PW.
  6. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  7. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  8. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  9. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  10. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  11. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  12. Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
  13. Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc!
  14. Kurcze no... Będę szukać. Musi się udać! Musi! Ciocie! Pomocy
  15. Piesku, wskakuj na pierwszą!
  16. Hmm... tekst jest tylko w pierwszym poście. A co do Sabci, to jeszcze nie była. Secia dziękuję Ci za pomoc! :)
  17. Bardzo dziękuję. Bo jest nas tutaj malutko. :(
  18. Echh... błagam niech się ta pogoda poprawi... Mam nadzieję, że pan z gumtree się zgodzi.
  19. Oris, napisz na wątku leszczyńskich piesków- one mają też swój wątek, pewnie znajdzie się ciocia. :)
  20. To bardzo fajny dom. :) Rodzina została oczywiście sprawdzona, są to państwo z okolic Katowic. Państwo przywieźli ze sobą smakołyki i Ben za to ich pokochał. :D Chciał, żeby z kieszeni wyciągać kolejne pyszności. :) Podróż przebiegła bez problemów, Ben został też wykąpany, zjadł makaron z kurczaczkiem i poszedł spać. :)
  21. Mnie niestety nie było przy odbiorze Bena, byłam w szkole. :( A pani mówiła, że rodzina super. Przywieźli ze sobą smakołyczki i Ben za to ich pokochał. :D Potem patrzył tylko, żeby z kieszeni wyciągnęli następne przysmaki. Został też już wykąpany, zjadł makaron z kurczakiem i poszedł spać. :)
  22. Jeszcze tylko dzisiejsza noc, piątkowa i sobotnia, a potem już będzie Kubusiowi cieplutko!!! :)
  23. Od dziś w nowym domu grzeje się Ben!!! :) :multi::multi: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4072/ben13.jpg[/IMG]
  24. Udało się!!! Ben grzeje się w nowym domku!!! :)
  25. Dziś Ben będzie w drodze do nowego lepszego życia!!! :)
×
×
  • Create New...