-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Wstępnie na badania Sabcia pojedzie w drugim tygodniu marca. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No to super. :) W takim razie jeszcze tylko dwie nocki. :) Szelki i obroża pasują. :) A no i Kubuś oczywiście wygłaskany od wszystkich cioć. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak ES jest kochana! :) A skąd ta osoba? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Rozsyłam na "moich" wątkach i PW. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Paula95 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Przpraszam za off Ciocie! Pilnie potrzebny transport dla Kubusia(mikropieska) do cudownego DS u Katarzynek. Trasa Poznań-> Lublin lub Poznań-> Warszawa. W ostatniej chwili wycofała się osoba, która w niedzielę miała Kubusia zawieźć, ze względu na pogodę... :( Prosimy o pomoc! Wątek Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196382-Kubuś-malutki-młodziutki-piesek-szuka-domku!-Pilnie-potrzebny-transport-do-DS!!!!/page32[/url] -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kurcze no... Będę szukać. Musi się udać! Musi! Ciocie! Pomocy -
Neo, świetny pies! Wesoły energiczny i dość duży - ma dom!! :-))
Paula95 replied to si_bcw's topic in Już w nowym domu
Piesku, wskakuj na pierwszą! -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Hmm... tekst jest tylko w pierwszym poście. A co do Sabci, to jeszcze nie była. Secia dziękuję Ci za pomoc! :) -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję. Bo jest nas tutaj malutko. :( -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Echh... błagam niech się ta pogoda poprawi... Mam nadzieję, że pan z gumtree się zgodzi. -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Paula95 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Oris, napisz na wątku leszczyńskich piesków- one mają też swój wątek, pewnie znajdzie się ciocia. :) -
To bardzo fajny dom. :) Rodzina została oczywiście sprawdzona, są to państwo z okolic Katowic. Państwo przywieźli ze sobą smakołyki i Ben za to ich pokochał. :D Chciał, żeby z kieszeni wyciągać kolejne pyszności. :) Podróż przebiegła bez problemów, Ben został też wykąpany, zjadł makaron z kurczaczkiem i poszedł spać. :)
-
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Mnie niestety nie było przy odbiorze Bena, byłam w szkole. :( A pani mówiła, że rodzina super. Przywieźli ze sobą smakołyczki i Ben za to ich pokochał. :D Potem patrzył tylko, żeby z kieszeni wyciągnęli następne przysmaki. Został też już wykąpany, zjadł makaron z kurczakiem i poszedł spać. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tylko dzisiejsza noc, piątkowa i sobotnia, a potem już będzie Kubusiowi cieplutko!!! :) -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Udało się!!! Ben grzeje się w nowym domku!!! :) -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Dziś Ben będzie w drodze do nowego lepszego życia!!! :)