-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Chyba wszystkie ogłoszenia już powygasały... Zarówno Rico, jak i Sabci. :( -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To ma być dla Kubusia niespodzianka. :D Dowie się w sobotę. ;) -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Super! :) Dziękuję Wam bardzo. Trzymajcie kciuki :razz: -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Kama, jesteś kochana!Anettta, będzie ci pasować? :) Ja mam kurcze dzisiaj lekcje do 14.15... Jak coś piszcie(607350567) prześlę smsem numer do państwa, ale czasem mogę długo nie odp... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, panie wiedzą, że jak jedzie piesek, to nie mam dostawać jeść. :) Pani Ola na prawdę zna się na psach i jest w schronisku, dlatego że kocha pieski i chce im pomagać. Bardzo się cieszy, że w końcu Kubuś trafił na dobrych ludzi i będzie miał domek. A kocyk będzie. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Teraz musimy tylko trzymać kciuki, żeby transport w niedzielę się udał. :) I czekać aż maluszek dojedzie szczęśliwie do domku. :) A Kubuś będzie jechał z jakimś innym zwierzaczkiem, czy sam? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, dam radę. Nie wiem czemu, ale zawsze wcześniej płakałam, gdy dowiadywałam się, że maluszek jest już prawie jedną łapką w domu, a teraz mi się to nie zdarzyło i tylko się cieszę, bardzo się cieszę! :) A wizyta będzie bardzo mile widziana, ciekawe czy mnie maluszek pozna? haha wlewam sobie. :D Ale bardzo bym go chciała zobaczyć potem. -
Ciocie potrzebna osoba do sprawdzenia domu w Lędzinach niedaleko Katowic! B. pilne! Najlepiej na jutro, bo w czwartek państwo mogliby po niego już przyjechać. To dom dla bernardyna, byłoby super, gdyby była to ciocia, która zna się na rasie. To wątek Bena: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200818-zag%C5%82odzony-tylko-1.5-roku-WIELKOPOLSKA/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/200818-zag%C5%82odzony-tylko-1.5-roku-WIELKOPOLSKA/page3[/URL] POMOCY! Prosimy o pomoc.
-
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Kuba niestety na razie nie odp. Ciocie państwo mogliby po Bena przyjechać już w ten czwartek, ale wcześniej musimy sprawdzić dom. Pomóżcie proszę. Jak jutro byłaby wizyta i byłoby ok, to w czwartek Ben mógłby jechać do domu!!! W następnym tygodniu państwu nie bardzo pasuje by po niego przyjechać. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A ja muszę się z maluszkiem pożegnać w sobotę... Ale będę za nim tęsknić, ale b.się cieszę, że trafił mu się taki cudowny domek!:) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, do Poznania dowieziemy bez problemu:) -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, co odpisze. Mam nadzieję, że się szybko uda znaleźć mu domek. -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Ok, już piszę do Kuby. Dziękuję. :) -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
A czy Kuba zna się na bernardynach? Bo chciałabym, żeby był to ktoś, kto zna się na rasie. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, wszystko się okaże. Może to tylko takie niewinne spojrzenie? :D Nie no, żartuję sobie. Ale nigdy nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że się Kubulek zgodzi ze swoimi kolegami. :) -
Icepick już oficjalnie w nowym domku!!! :) Byliśmy dzisiaj ze schroniskiem na Marszu (nie) milczenia w Poznaniu. Było nawet sporo ludzi, ale zawsze mogłoby być ich więcej. Ale bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć! :) Ale niestety spotkała nas tam niemiła sytuacja... Pewna bezdomna miała w siatce... szczeniaczka. :( Powiedziała, że szuka dla niego domu... No i pani ze schroniska postanowiła, że zabieramy maluszka do siebie. Dostał imię Mars, ma 3 miesiące. Na marszu został szybciutko obejrzany przez panią weterynarz, najprawdopodobniej jest zarobaczony. Maluszek dwa razy wymiotował. :( Drogę z Poznania do Gostynia zniósł bardzo dobrze. Był bardzo grzeczny, prawie cały czas spał. [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9440/marscy.jpg[/IMG]
-
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]Ciocie!!! Są chętni na adopcję Benia!!! Z okolic Katowic- Lędziny! Potrzebujemy osoby do sprawdzenia domu! :)[/COLOR][/B] -
Bella - labradorka bez ogona, bez języka... szuka DS!!! MA DS !!!
Paula95 replied to ula_cz's topic in Już w nowym domu
Beluś... musi ci się w końcu udać! A filmik piękny i wzruszający... -
Mi można wysłać zdjęcia na e-maila ([email protected]) i wstawię. ;)
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Pewnie, pewnie zapytam. :) No...Mam nadzieję, że nie przyjdą, bo wszystkie będą marznąć pieski. :(