Jump to content
Dogomania

savahna

Members
  • Posts

    18618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by savahna

  1. Do góry piesiu!:multi:
  2. Jestem w trakcie ogłaszania obu psiaków. Dziś i jutro dam rade. No bandyta z młodego:shake: ... i to nie jest zabawne. Co on, za działkami tęskni...?!
  3. No faktycznie, kiepsko. Jutro moge coś pooglaszać jeszcze, ale chyba te działkowe psiaki tez w kolejce po ogłoszenia. Muszę przyznac,ze jakoś straszliwie mi bajtów ubywa. Teraz to kontroluję i po 3 dniach juz ponad pół Giga poszło, a mam 4:angryy: Cos pokombinowac muszę:shake: Do góry psinko.
  4. Miron, ja jak oglaszałam Sonie co tydzień też miałam aktywne ogłoszenia i nie zdejmowałam, tylko dodawałam nowe i jedynie chyba na Gumtree odrzucało a tak to mi wchodziły.Dzieki temu Sonia była tak troche bardziej z przodu.:razz: Teraz robiłam Albinke i Teri, które co 2 tygodnie odnawiam i też w wielu miejscach maja aktywne ogłoszenia jeszcze. Ja ogłaszam wg listy która jest na "Alarmie" w pierwszym czy drugim poście.;)
  5. No musi byc dobrze, to chyba prostsze niz sterylka, tak mi sie zdaje przynajmniej:oops: Najważniejsze ,zeby nie trafić na jakiegoś co sie minął z powołaniem:razz: Tempo działan zawrotne!
  6. [quote name='aagataa8']Aniu i jak tam po nocy? Żyjesz?[/QUOTE] Tez miałam o to pytać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Suuuuper!:Cool!::bigcool::Cool!: Ja to czasem myśle,ze jest kilka gatunków człowieka, no bo jak to wytłumaczyć,ze jedni wyrzucaja zwierzaka jak śmieć a inni jeżdżą kilka godzin, by go znaleźć i zapewnic mu dom...?! Ale nie smecę już, bo jest happy!!! :BIG:
  8. Oby wizyta przedadopcyjna pomyslnie się zakończyła:razz: Teri ma ogloszenia na Małopolske. Jutro bidna ALBINKA:roll:
  9. No, wreszcie troche ruchu...:roll: Widziałam zdjęcia Dyzia...podrósł troche chłopaczyna...:lol: Powodzenia szczylku:loveu::multi:, własciwie powodzenia szczylki...:loveu::loveu::loveu:
  10. Ode mnie też poszły pieniążki (50+20), ale pocztą, więc trochę potrwa...:razz: Mam nadzieję,ze uda sie psiaka złapać dzisiaj...:oops:
  11. To trzymam kciuki:happy1::happy1::happy1:
  12. Fakt, nie dość,ze piękna to jeszcze sprytna...:evil_lol: A ja takie ropiejace ranki jodyna przemywałam, bo podobno najlepiej wysusza, ale rywanol tez ok. No to zdrowiej maleńka...:loveu::loveu::loveu:
  13. No cóż, poszły ogłoszenia na Małopolske:roll: I sobie podrzucę jeszcze :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  14. Przepraszam a zdjecia:oops: jakies...może sa? I co u Stefanka słychac? Z wakcji jeszcze nie wrócił, a tu zima za pasem....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Burzliwa psiak ma historię...:crazyeye:
  15. Takie jakies fajne banerki mamy...:evil_lol: Podrzuce psiaczka...:multi:
  16. A ja sie tu przyszłam optymistycznie doładowac. Powodzenia w domku.:loveu: Skoczę do kudłacza jeszcze...;)
  17. I co? Nie ma wieści o tym drugim psiaku?:roll:
  18. No, ja zaczęłam ogłaszac dzisiaj, bo dopiero mam szybszy internet. Poszedł LORD na małopolskie. W nastepnej kolejności chciałam Albinke i Terri...To nie wiem, decyduj erko co mam robic..., co ważniejsze?mój stały pakiet teraz to Lord,Albinka i Terri. Dodatkowo trzy,cztery psiaki moge jeszcze ogłaszać. Zdecydowanie przydaloby sie,żebym nie ogłaszała sama, bo jeśli jakikolwiek efekt ma byc(a wiadomo,że jest kiepsko) to,ze tak powiem ruch w interesie musi być. Ja ogłaszam na 2 tyg. ale chcialabym zawsze 1 psiaka odnawiac co tydzień. Tak robiłam z Sonia, teraz myślę o Lordzie(chyba,że jakies inne sugestie).
  19. Może i racja, bo jakiś czas temu na tymczasie miałam szczeniaczka (jeden dzień, bo nie dalo rady dłużej).:shake:Psiak poszedł do mojej rodzinki i tam został. Jak ich odwiedzamy, jest nawet poprawnie, ale myśle ,ze dlatego,ze tam duzo przestrzeni, i nasz psiak ma gdzie zmykac, a maly u-ierliwiec wisi mu u ogona i wspaniale się bawi, nie przejmując sie powarkiwaniem naszej suni.Hmm ale jeszcze dwa koty mam, wiec niestety do marzeń muszę sie ograniczyć...:roll:
  20. Jak dobrze poczytać coś optymistycznego!:multi: Sunia śliczna:loveu: Tylko slonecznych dni psiaczku:loveu:
  21. Tak tu weszlam przypadkowo. Obejrzałam zdjęcia psiaczka który odszedł. Bardzo mi przykro. Ja baaardzo dawno tez straciłam psa swojego życia i nie do wiary, nie zapomina się...po wielu,wielu latach jeszcze łezka w oku sie kreci...:roll: A sytuacja na wsiach...MAKABRA! Może za kilka pokoleń coś się zmieni:shake: Tak myslę,że jakby tak przejść przez typową polską wieś i zabierać psiaki z fatalnych warunków, to prawie wszystkie trzeba by zgarnąć...!:-(
  22. Fajna psia ekipa. Chcialabym mieć dwa psy chociaż, ale moja sunia taka troche nienormalna...:eviltong: i nie moze zrozumiec,ze super miec kumpla:shake:
  23. To sie psince udało.:lol:Cudna jest. A zreszta nawet jakby była piekna inaczej, to tez zasługuje na kochający dom. Biedne te wszystkie zwierzaki, ich los w rekach ludzi, a ludzie rózni:shake: No ale wazne ,ze tu happy end...
  24. A może psiaka "Bari" nazwac, albo "Dingo"?:oops: Znalam takie dwa psiaki i obydwa straaaszliwie mądre były....:p
  25. To ja ją tez podrzucę.:multi::loveu: Dwa tygodnie bylam w towarzystwie ślamazarnego internetu, a teraz musze się oswoić z nowym komputerem i Windowsem.:shake: Lira na prawdę słodka, ale coraz częściej mi się wydaje,że jest już tak dużo psow, że jedyną szansą jest przyjęcie sie powszechnej mody na posiadanie kilku.:roll:
×
×
  • Create New...