-
Posts
3521 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fides79
-
[QUOTE]Dziś jak spałam zabawiała się rzeczami męża, jak mąż wrócił zabawiała się moimi kapciami.[/QUOTE] hi hi hi jak to brzmi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przesadza kwiatki - źle, zabawia się - też źle, ciężkie psie życie ;):lol:
-
piękny berneńczyk :p a kwiaty też śliczne, fajnie tak dostać bez powodu :lol:
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Fides79 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
hihi Iduś wietrzy podwozie :evil_lol: -
[QUOTE]malawaszka [INDENT] Tila Tequila :mdleje: zrobiliście jej już sztuczne cyce??? :evil_lol: [B]ha ha ha to samo pomyślałam [/B]:lol::cool3: ja nadal nie mam pomysłu na imię dla nowego - musi być megawyjątkowezajebiste :-D [/INDENT] [/QUOTE] to weź może jakiś konkurs rozpisz;)
-
a tak w ogóle to jak ta Wasza ogrodniczka ma na imię?
-
ha ha ha latający Cresil, świetny:p na co tak polował? biedny Bartek, pewnie nie spodziewał się takiego ataku znienacka;)
-
brawo, dobry początek :multi:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Fides79 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
rumentabsy Felek też jadł, jak się posilał ptasimi odchodami albo chipsami z krowich placków, bleee no nie zazdroszczę zjadania kup:shake: -
nic nie doceniasz inwencji dziewczątka, toż to Ona z wdzięczności chciała Ci dopomóc, a ponieważ mamy wiosnę (przy najmniej kalendarzową) to pomyslała że kwiatki poprzesadza, a Tyś za wcześnie wróciła i Niuńka nie zdążyła posprzątać:evil_lol:
-
kulek z 8 łap w tym 4 naprawdę dużych nie zazdroszczę, bo mnie trafia jak mam Felkowe kuleczki topić :roll: a zając świetny, widać, że się objadł :lol: choć dzisiejszy bardziej przypomina Buddę ;)
-
[quote name='WATACHA']Wszystko wypaczysz:lol:[/QUOTE] no rzuciła mi się w oczka, ale nie przyglądałam się bliżej i nie doczytywałam co i jak :roll:
-
[quote name='zerduszko']A marchewkę zajączek zjadł? ;)[/QUOTE] a zjadł, tylko jako nietypowy zajączek nie chrupie całej tylko rozdrobnioną;) po wczorajszym, dość krótkim, wieczornym spacerku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QhsYN_ed3PA/UVnkf6hWBsI/AAAAAAAADxg/lnWAg5WAhik/s640/DSCN4592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y1aj8m1gFGQ/UVnkh72oIJI/AAAAAAAADxo/MaAblMsEG9Y/s640/DSCN4593.JPG[/IMG]
-
[QUOTE]eria [INDENT] kurde Sandra wyślij mi jakieś fotki , zrobię Ci ten banerek bo ten tekst z podpisu mi już daje po oczach od dawna hihihih [/INDENT] [/QUOTE] sama podkradnij z galerii i już;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']co ja pacze [URL="http://img4.imageshack.us/i/dsc0001amh.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2999/dsc0001amh.jpg[/IMG][/URL] znowu zima [URL="http://img577.imageshack.us/i/dsc0005ruw.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8818/dsc0005ruw.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] ha ha ha popłakałam się ze śmiechu jak to zopaczyłam :lol::grin::shiny: a cóż to za piękny chłopczyk duży, nowy? jakaś niezorientowana coś jestem, gdzie się podziała duża dziewczynka??? a małe pieski w dużym śniegu bardzo dzielne, bardzo :p u nas też tak nawaliło, że szok, ledwie można było przepchnąć wózek:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-AnNUsSjqMW4/UVYGznmQ5ZI/AAAAAAAAFG0/9D6YOq4qr_I/s711/22.jpg[/url] pierwsza wiosenna kąpiel zaliczona ;) nie mogę się napatrzeć na Cresila, szczególnie jak biega luzem po lesie z duecie z Bastą też się pięknie prezentują :p
-
ha ha ha 'prototyp baranka' zrobił furorę :evil_lol::lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Fides79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale się Boltowi łapki wydłużyły, no ale jak Bolt to musi mieć dłuuuugiiiiieeeeeeeeeeeeeeee:lol: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer038.jpg[/url] ha ha ha każde ucho ma swoje życie :p -
fajna dziewczyna, figura modelki, wesołe pysio :lol: na fb ją widziałam :p
-
wszystkim którzy odwiedzają nasz wątek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qtxURGJ4-DA/UVXGOYLiiCI/AAAAAAAADxQ/4iRpv7cqvB8/s487/Prezentacja1Dog.jpg[/IMG] :p
-
u mnie dziś od rana też pada, buuu:shake:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Fides79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
na śmieciojadztwo nic mądrego nie poradzę, u mnie jedynym słusznym i skutecznym sposobem okazal się niestety kaganiec:roll: a Felek łobuz i jak coś weźmie do pyska to raczej nie odda dopóki nie zeżre :mad: z reguły udawało mu się 'upolować' 'wędrujące' kanapki i kości, a raz ktoś wyrzucił zepsute filety rybne, bleee -
aaależ Duma jest świetna, a zdjęcie porównawcze z latającym uchem powala :lol::p:loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Fides79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no ja na firefox-ie Zerduszkowego banerka też nie widzę :shake: [QUOTE]dawaj foty Bolta bo pewnie urósł znowu! [/QUOTE] oooo właśnie;) -
spanie z psiakiem w nogach jest super :lol: [url]http://images10.fotosik.pl/3775/145e935a828b1222.jpg[/url] Felkowy klon :evil_lol:;)
-
tyle zdjęć to tu dawno nie było szaleństwo na całego psio-dziecinne i psio-psie :lol: Kijoła urósł i widac ma wiele radochy z zabaw z Furlą a Furla w porównaniu do Twoich dziewczynek wygląda na potężniejszą(szerszą), jednak Twoje wydają się z kolei wyższe:p