-
Posts
3521 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fides79
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Fides79 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
co innego chyba tablety czosnkowe a co innego świeży czosnek choć ja wyczytałam gdzieś kiedyś, że można psu do żarcia dodawać przez 4-5 dni, do jednego posiłku zgnieciony ząbek czosnku i że działa on wtedy jak tabletka na odrobaczenie, ale takie kuracje to raz na 4 miesiące można robić -
[quote name='ulana']Bonusik cudowny - zwłaszcza ten :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-2pZ93XtSAGs/UV_zoiR5KwI/AAAAAAAAD0I/AlghBZDsYsU/s912/DSCN4704.JPG[/URL] [B]dziękować :) [/B] Ale jesteś - mamisz psa piszczykiem jakimś, a potem co? ;)[/QUOTE] jak to co? nie ma manta :cool3:;) a piszczyk to maleńki gumowy dinozaur:evil_lol: ale troche już sfatygowany, miał służyć tylko i wyłącznie w celach przywoławczych, a zaczął także w celach zabawowych (ale nie ja go tak używałam) w efekcie czego do środka na dostawało się wody i piachu i już nie piszczy tak fajnie i lekko jak nowy :roll:
-
super pomysł, no i ze zdjęc jaki Twojej króciuteńkiej wzmianki wnioskuję, że się Donnie podobało :)
-
obecnie mamy rozmiar 5 wcześniej 4, ale musiałam wyciągnąc ze środka tą wewnętrzną kratkę
-
a proszę bardzo: [url]http://www.youtube.com/watch?v=ieN4u31URJk[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
chyba spróbuje patentu z naftą i na Felka i może na siebie :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Fides79 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
no Taziowi czosnku po tej trzustce to chyba niekoniecznie potrzeba :roll: -
[url]http://i48.tinypic.com/m4glv.jpg[/url] jaka szczuplaczka na szczudełkach ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Fides79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zabawa009.jpg[/url] a ku ku :lol: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zabawa006.jpg[/url] 'nieee! ja mam łaskotki!!' :lol!: -
mała czarna owca na białym śniegu :) [video=youtube;ieN4u31URJk]http://www.youtube.com/watch?v=ieN4u31URJk[/video]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ech, zaniedbujesz własnego psa :diabloti: Mi by tez się przydały jakieś omegi, bo kudły już nie te ;)[/QUOTE] skrzypa sobie kup :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE]Alicja [INDENT] a ja mam białe tulipany :smile: [/INDENT] [/QUOTE] a ja mam kolorowe gerbery, które już stoją ze 2 lata i to bez wody i trzymają się rewelacyjnie ;):evil_lol:
- 21590 replies
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Fides79 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Klatka006.jpg[/url] uroczy szkrab a przez jasne kłaczki w pewnym miejscu wygląda jakby sobie sikał na brzuch hi hi hi hi hi hi -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dropsik kombinator, ael cel osiągnął i to się liczy :lol: Zgredzikowi ładnie sierść zarosła :p Figa prezentuje się jak top model, super metamorfoza :loveu: no i Sajan świetnie się prezentuje z dziewczynkami [url]http://img850.imageshack.us/img850/7508/dsc0108cs.jpg[/url] a cóż to za nowa buzia?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE]a Felka od razu robisz małe? Nowy Avek i baner! CUDNE!!!!! [/QUOTE] felkowe zmniejszam, bo mi jakoś nie zalezy na tym, żeby były w oryginalnej wielkości i jakości;) cieszę się , że nasz nowy image się podoba, postanowiłam ciut odświeżyć wygląd, w końcu wiosna :lol:
-
już mówiłam że linki są dla temu, że nie chce zmniejszać zdjęć Ani, a robienie pomniejszonych kopii uważam za bezsensowną stratę czasu i zaśmiecanie dysku :eviltong:
-
oraz bonusik w postaci Waszych 'ulubionych linków' ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-actwAfVCOz4/UV_zoq9UDPI/AAAAAAAAD0M/gNygBizGVcE/s912/DSCN4702.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-2pZ93XtSAGs/UV_zoiR5KwI/AAAAAAAAD0I/AlghBZDsYsU/s912/DSCN4704.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-5J-hUWPj8MU/UV_zok8hvvI/AAAAAAAAD0Q/XJsmfOnH9wE/s912/DSCN4721.JPG[/url] niestety wspólne pozowanie nie przypadło F do gustu gdyż małe sprytne rączki postanowiły z okazji wiosny wytrymować pieska :diabloti:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dIQlFxYmxhc/UV_zS0uKy8I/AAAAAAAADz0/osODAgiz4zI/s640/DSCN4668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NoFHar-e4c0/UV_zTATXVjI/AAAAAAAADz4/97JLfC5MNRU/s557/DSCN4672.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1xgq1zTErfI/UV_zRD6DcXI/AAAAAAAADzM/UDR8wfdr5Bs/s640/DSCN4661.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5CLaS9ZcElw/UV_zRFdrDiI/AAAAAAAADzQ/aieEZvSZc0c/s616/DSCN4662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-r8MufkqmifI/UV_zSD2xP7I/AAAAAAAADzY/ai9NprVRdtQ/s640/DSCN4663.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9rL-v930Q2E/UV_zSYH447I/AAAAAAAADzo/zs2XGTcQrXw/s639/DSCN4664.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4SzUUmwyQ9M/UV_zSceU1rI/AAAAAAAADzk/X3P26gh4kwE/s624/DSCN4666.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-l9E-hAracZw/UV_zKpfs7kI/AAAAAAAADyg/VqHiFcgkwQw/s640/DSCN4653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t0fShnySRU4/UV_zLTqnc4I/AAAAAAAADy4/wiPTbkho52Q/s640/DSCN4654.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zX8hm7z2WuU/UV_zLapZSCI/AAAAAAAADyw/72ICpmmi0Wc/s640/DSCN4655.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rpTHcLP-lco/UV_zLiabCZI/AAAAAAAADy0/WB4vSpqzrA0/s640/DSCN4658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gZgYkTq2hOU/UV_zRLnNAMI/AAAAAAAADzI/UHLV0DrIDec/s640/DSCN4660.JPG[/IMG]
-
domowe wariacje :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-H31Ia8AO2ls/UV_zJPkmDVI/AAAAAAAADx8/EEoYXsXdkT4/s521/DSCN4646.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MPJdfB8HoUo/UV_zJDUhzUI/AAAAAAAADyE/sFjOaVG2u8Q/s602/DSCN4647.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-opWutcJU6d0/UV_zJSWyRlI/AAAAAAAADyI/h5wkZpiHHFI/s640/DSCN4649.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p7Q_HTq2wlU/UV_zKDRINXI/AAAAAAAADyY/U0hL-FUMa_0/s640/DSCN4650.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rFain4HgQbI/UV_zKFcbZSI/AAAAAAAADyU/Td42giq5tW0/s635/DSCN4652.JPG[/IMG]
-
[QUOTE]A te plamki na obiektywie faktycznie dają wrażenie, jakby Lotos był jabłkowity, jak koń ;-) [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-ga4mwsVPLWM/UVyFXT980wI/AAAAAAAAft8/Fwd6VYj0A8k/s640/Lany%20Poniedzia%C5%82ek%202013%20082.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/-g...k 2013 082.JPG[/URL][/QUOTE] nie wiem czy to plamki, czy też tak Lotosowi odrasta sierść po wyrwaniu
- 21590 replies
-
Dziewczyny pięknie wyglądają szalejąc na śniegu [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Q0tfrdoddFE/UV2lXwOF7eI/AAAAAAAACvM/TLuXr9VHrqM/s640/DSC_0237.jpg[/url] jednak nie zazdroszczę masy pracy przy tych zakulkowanych łapach a tak z ciekawości, Kreonowi też się tak plątała sierść pod kulkami?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Fides79 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra super banerek, Aniu świetna robota, ale przecież nie mogło być inaczej :lol::klacz::klacz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Fides79 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img405.imageshack.us/img405/3212/dsc0080uo.jpg[/url] no taki malutki ten patyczek :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)