megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
[quote name='anett']I jeszcze na deser najlepsze wiadomości:lol: Pani dzwoniła i jest zdecydowana na adopcję Jordana:multi: najprawdopodobniej w środę yumanji pojedzie na wizytę pa Szansę na dom mają też Igor i Suri:multi::multi: wszystkie potencjalne domy w Wwie lub okolicy i wizyty w tym tygodniu - trzymajcie moooooocno kciuki!!!:lol::lol:[/QUOTE] Bardzo się cieszę:multi: to zostały jeszcze jakieś psiurki ? ;)To może wrzucę je znów na tę stronę.
-
Dostałam wiadomość "jestem zainteresowana tym ślicznym psiakiem - na zdjęciu jest w trawie... proszę o kontakt …czy to jest suka czy pies,w jakim wieku? jak bedzie duzy? i czy jest zdrowy? jesli to pies do adopcji to proszę o telefon zadzwonię. Pozdrawiam serdecznie …:)" podałam nr kontaktowy- Pani pewnie będzie dzwonić ;-) Trzymam kciuki
-
powstawiałam psiaki, ludzie komentowali, dawali "lubię to", słodzili, 2 zapytania dostałam o wielkość, jakie będą, a drugi pan jakiś pytał o to czy darmo, gdzie są, gdzie odebrać je, to mówię, że sterylizacja obowiązuje w umowie adopcyjnej.. to odpowiedź pana brzmiała mniej więcej tak :shake:(uwaga na słowa w filmiku) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw[/URL]
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
megi345 replied to barb's topic in Już w nowym domu
Super, że znalazł wreszcie swoich ludzi. Jest pięknym i oddanym psem, więc czego można więcej chcieć. Trzymam kciuki sierściuchu za ciebie ;-) :multi: -
[IMG]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/204/c/1/facebook_js7h0883_by_frecklydog-d6er9n0.jpg[/IMG] powalił na kolana, jak rasowiec :mdleje::iloveyou: spróbuję dołączyć się do ogłoszeń, jestem ze świętokrzyskiego, jest jakaś możliwość dowozu psiaków? to bym poogłaszała u siebie w regionie, jestem gdzieś w 10 grupach na facebooku gdzie należy ok łącznie z 15tysiecy osób, może kogoś zainteresuje
-
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
megi345 replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Zapisuję psinke -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
megi345 replied to barb's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość. Trzymam kciuki za Barrego. Na pewno mu się poszczęści i zostanie tam na zawsze. W końcu taki piękny, kochany pies;-) -
Cisza cisza.. Ja siedzę w domu, na dogo :D Wyjazdów za dużo nie ma, tyle co w domki nad jeziorko, albo zarobek ;-)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
megi345 replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
czy doszły jakieś nowe wpłaty na Lube z bazarków?;-) -
*Pabianice* 10 szczeniaków-3 urodzone na polu,7 podrzuconych !!
megi345 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
podesłałam jednej pani zdjęcie Dyzia i Basi, poszukuje psiaka, który będzie docelowo dość duży i chętny do biegów, bo pani biega maratony ;-) jest z dolnośląskiego, ale powiedziała, że żaden problem przyjechać ;-) czekam na odp -
Zapisuje. Trzymam kciuki za tą Panią, która ma dzwonić. Może da kącik psince.
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
megi345 replied to barb's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że mam do Was taki kawałek.. Obfociłabym Barrego i Trufelke, bo mam może małe umiejętności ale duże chęci fotograficzne, i dużo wizji. Szkoda, że taki kawał :( -
jak widać w tytule piesek siedzi już u nowego, świetnego wlaściciela ;-)
-
Zapisuje wątek, dziekuje ciociu Ewciu za zaproszenie. Sliczna malutka :( widac jaka zabiedziona
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
megi345 replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Super świetnie ;-) dziekuje za potwierdzenie :D -
Prawidłowo. Już dość pseudohodowli. Bierzesz psa, z "hodowli" za 800zł, lepiej poczekac 2 miesiące, dozbierać to z 300zł i mieć z papierami, niż martwić się czy Twój pies niedługo nie zejdzie z tego świata przez jakąś chorobę :(
-
no właśnie, miałam pytać, taki kawał drogi jechać to chyba do jakiejś hodowli ?;-) cudne umaszczenie:cool2:
-
Dobrym przykładem jestem ja- na dogo 3 lata, baczny obserwator, raczej jestem z tych co mało mówią, a wolą coś robić. Ale ja do tej pory nie wiem jak sie cytuje podwójnie, potrójnie kilka osób. Zawsze brałam "odpowiedz z cytatem" i kopiowałam to wszystko a potem w jeden post. Podziwiam kogoś kto po jednym dniu czai te wszystkie tajniki dogo.. Bardzo mi przykro z powodu Daszy, nie będę tu sie rozpisywać, bo "nie mam nic do dodania", ale i tak będę śledzić wątek, bo robię to już jakiś czas (od momentu "ciąży WIOLKI"). Pozdrawiam, i życzę wytrwałości w dążeniu do tego, by prawda wyszła na jaw, a ten, kto powinien za to odpowiedzieć, zrobi to........
-
alez pyszczek cudowny!!!:loveu: jak tam wakacje? podrozujecie same czy z czworonogami? ;-)
-
[quote name='AnIeLa']Sprzątam ja, sprzątaja moi znajomi po swoich pupilach. Wszystko zależy od kultury człowieka :roll:[/QUOTE] Oczywiście, właśnie o to mi chodziło..
-
No i co z tego? Ludzie nie sprzątają i tego nie będą robić jeszcze zapewne baaardzo długo!!! A przynajmniej takie darmozjady w więzieniach miałyby co robić, a nie siedzieć tam za pieniądze podatników. Tyle w temacie
-
[quote name='dog193']A moim zdaniem od tego jest właściciel psa.[/QUOTE] a właściciel psa to nie "ludź"? źle zacytowałaś, tzn wybrałaś to, do czego można się przyczepić, a to co powinno być przytoczone zostało ucięte ;-)