Elka_Ka
Members-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elka_Ka
-
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia i super wiadomości:multi::multi::multi: Wiedziałam że piesio znajdzie swoich ludziów:happy1::bigcool::bigcool: -
[quote name='słodkokwaśna'] Co do kłótni na forum, to przykro mi ,że niektórzy wyrażenie swojej opinii odbierają tak źle.Ja tu kłótni nie widzę.... Forum jest po to , aby tą opinię mógł każdy bez problemów przedstawić. Już minęły czasy w Polsce, kiedy rządziła cenzura i wszystkim narzucano jeden tok myślenia. Wszyscy jesteśmy tu dla jednej sprawy______POMOCY PSOM______Więc , aby im pomóc musimy jeszcze wiele dyskutować. Dyskusja nie jest zła , bo przedstawia różne zapatrywania na daną sprawę , pomaga nam wybrać najlepsze rozwiązanie. Tym bardziej ,że każdy przedstawia sprawę z perspektywy swojej pracy ....nie ma takich osób , co siedzą cały czas z psami i jednocześnie zajmują się organizacją i biurokracją.Dlatego tu musimy wysłuchać swoich opinii nawzajem ....bez agresji....To bardzo pomoże naszym psom.[/QUOTE] To chyba do mnie, więc odpowiadam: ależ jak najbardziej się z tobą zgadzam, dyskusje, burze mózgów i wyrażanie własnych poglądów są potrzebne bo dzięki temu uczymy się od innych i mamy możliwość skorzystania z pomysłów innych osób, które być może nam nie przyszłyby do głowy. Jednak byłam już wielokrotnie świadkiem kiedy niektórzy złośliwie krytykowali tu osoby, które moim zdaniem na krytykę nie zasłużyły. Co innego wyrażać swój pogląd a co innego wbijać komuś szpilę, krytykować jego poczynania. Nie mogę być niestety w Kielcach i pomagać w schronisku, ale pomagałam w akcji mailowej kiedy wszyscy walczyli o odebranie schronu zwyrodnialcom i mam wielki szacunek dla ludzi którzy tam na miejcu "szarpali" się z rzeczywistością a teraz jako wolontariusze zasuwają w schronie i po poza nim. I jest mi nieprzyjemnie kiedy czytam różne złośliwe komentarze i przytyki. W końcu chyba jesteśmy tu dla psiaków a nie dla własnej sławy, więc niektórzy mogliby powstrzymać się zbędnych komentarzy bo to niczemu nie służy. Lisio śliczny:smile: Jeszcze trochę wystraszony, ale wyrobi się;)
-
Nie było mnie na wątku jakiś czas i widzę, że znowu co niektórzy się kłócą. Brawo:klacz: ostatecznie żarcie się między sobą to sport narodowy polaków:diabloti: Wysłałam dziś małą paczuszkę z paroma drobiazgami do schronu. Paczuszkę w połowie zasponsorował Pan który razem z żoną prowadzi mały sklep zoologiczny w Skarżysku. Obiecałam, że go pochwalę za to na forum;) No to chwalę i oczywiście dziękuję:modla::Rose::Rose: Sklepik nazywa się SKALAR i mieści się przy ul. Tysiąclecia Gdyby to kogoś interesowało to są tam zawsze zdrowe ryby i krewetki w przeciwieństwie do innych sklepów w tym mieście. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś potwierdził, że paczka dotarła na miejsce. Była wysłana priorytetem więc w środę powinna dotrzeć.
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Elka_Ka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Ale raz jak podałam,że szczenię docelowo wzrostu labradora,to ludzie dzwonili czy to na pewno będą labradory Kielce to jest ciemnogród.[/QUOTE] Przyjedź do Skarżyska to ci się dopiero zrobi ciemno przed oczami:diabloti: A poza tym ok. 70% społeczeństwa nie rozumie tekstu pisanego czyli nie umie czytać ze zrozumieniem. Wynika to stąd, że większość niczego nie czyta, ani książek ani gazet ani ogłoszeń:diabloti::stupid: A w ogóle ludzie są beznadziejni, dla nich zwierzak to rzecz, którą można postawić na półeczce a jak nie chce grzecznie na tej półeczce siedzieć to paszoł won:angryy: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Co z tego, jak Reksia też nikt nie chce. Dziewczyny poogłaszały go od razu, jak przyjechał, a odzewu żadnego nie ma. Erko, trzeba zmienić tytul, bo ten się opatrzył i musimy zbierać na operację. Oskar już miał ja miec robioną, ale nie wiem, co powiedzieć chirurgowi w kwestii rozliczeń i tak czekam...[/QUOTE] To może go ogłosić jako mix yorka:diabloti: od razu znajdą się chętni. Święta idą to ludzie porządki robią - "stare" psy wyrzucają a nowych nie biorą bo "to kłopot no i pies śmierdzi":angryy: Często słyszę takie teksty -
[quote name='Majaa'] I to jest właśnie przykład tej jak zawsze od dziesiątek lat aktywnej ELITY INTELEKTUALNEJ na bazie której, choć jakże równocześnie zdeformowanej de facto, poczynania takie, jak ze schroniskiem w Kielcach (jak i z prawie każdym innym), miały miejsce. Wygląda na to, że „Elyta” intelektualna przerosła w Kielcach i swoje ego, i swoją niewiedzę ! Mnie przychodzi w tej sytuacji do głowy od razu tekst z piosenki W. Młynarskiego „Przyjdzie walec i wyrówna” i niestety stary dowcip o Jasiu, co go po kolei osierocali rodzice, dziadkowie, którzy ginęli pod walcem drogowym i na pytanie Pani „Co Ty biedny Jasiu teraz ze sobą poczniesz? Jesteś sierotą!” Jasiu odpowiada „Dalej będę jeździł walcem” Chcę walec!!!! ;)[/QUOTE] Bardzo Cię proszę, uważaj na drugi walec, którym ja będę jechać co by nie było katastrofy:grins: Takie ELYTY przez duże [SIZE="4"][B]L[/B][/SIZE] są niestety nie tylko w Kielcach, codziennie stykam się z takimi ludźmi. Sam kwiat kultury i nauki:flop: [QUOTE]oby nie okazało się, że to kolejny ornitolog[/QUOTE] Czytając niektóre posty wyciągam wniosek, że to jednak jest kolejny onitolog:shake: Ciekawi mnie natomiast (jeśli to nie jest tajne przez poufne) kto tam właściwie jest decyzyjny skoro nawet Ewab została opitolona przez wetkę? I czym się kierowano wybierając taką osobę z tak głupimi i archaicznymi poglądami? Ile ta kobieta ma lat? I popieram Tomka - dlaczego jakaś kartoteka ma być ważniejsza od dobra psów??? Ktoś chce stworzyć Dyminy 2?
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ma powodzenie piesio:smile: Ten mały jamnisiowaty bardzo ładny jest. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Elka_Ka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No tak, nie pomyślałam o tym. Ale do kłaków wszędzie można się przyzwyczaić i przyjemniej jest głaskać sierść niż włosy, a i tak najbardziej uczulają koty:grins: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Elka_Ka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A swoją drogą ciekawe dlaczego mają takie wzięcie?:hmmmm: Bardzo lubię wszystkie zwierzaki (pod warunkiem, że mają mniej niż sześć nóg) ale akurat yorka to niespecjalnie chciałabym mieć, tak samo shi tzu. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Podrzuce biedaka, bo nikt go nie odwiedza :( Jaaga, jak on sie ma?[/QUOTE] No jak to nikt, my odwiedzamy;) tylko wczoraj wszyscy trochę zaspali. Pozdrowienia dla Oskarka i całej psiej i ludzkiej Jaagowej gromadki:smile: -
[quote name='ewab']Asior już na Was czekamy:). Na sobotę zapowiedziało się wielu gości. A teraz mam dla Was niesamowitą informację. Jeden z salonów samochodowych chce nam udostępnić nieodpłatnie samochód:). Więcej szczegółów wkrótce.[/QUOTE] Super wiadomość:multi::multi: Aż przyjemnie czyta się teraz ten wątek. Robicie WIELKĄ robotę! Wielki szacun dla wszystkich:Rose::Rose::Rose:
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Biedny psina przez całe swoje życie nabył się na dworzu, na mrozie i deszczu to teraz ma w nosie spacery;) -
[quote name='Odi'][SIZE=3][B]Kielce i Jędrzejów - należą się Wam wszystkim ogromne słowa uznania.[/B][/SIZE] Dzięki Wam wszystkim i Waszej pracy Psy wreszcie zaczynają się uśmiechać. Kashdog - wspaniałe fotografie. Widać to zarówno na fotografiach, jak i na filmie emitowanym prze TVP Info - psy zachowują się zupełnie inaczej, odkąd w Schronisku przebywają Ludzie, a nie potwory z PUK-u. Pierwsze reportaże - Celownik, Uwaga, Interwencja pokazują zastraszone, przerażone, beznadziejnie smutne, zrezygnowane, zrozpaczone psy. Ostatni reportaż sprzed kilku dni (TVP Info) pokazuje, że psy zaczynają odżywać nie tylko fizycznie, ale i psychicznie - w ich oczach widać już radość, nadzieję, ufność i wiarę w Was - Ludzi. Te psy widziały niejedną kaźń swoich współtowarzyszy. W Dyminach PUK-owcy zabili tysiące psów - przez cały okrutny czas swoich rządów rok w rok oddawali do utylizacji tysiące kilogramów zwłok zwierzęcych. MORDERCY MUSZĄ PONIEŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY ! Psy, które przeżyły są świadkami tamtych koszmarnych czasów, gdy w schronie rządziła pasztetówa oraz jej zwierzchnicy. Psy nie są niemymi świadkami. Tak, jak to pięknie opisuje Eruane, wystarczy rozumieć ich mowę ciała, aby wiedzieć, co chcą nam przekazać. Koszmar się skończył, a wspomnienia i ślady w psychice pomału będzie zacierał czas oraz dobrzy Ludzie - Wolontariusze, Pracownicy - Wy wszyscy. Psi uśmiech jest najlepszym podziękowaniem, tak, jak to napisała Eneda o Suni, która zaczęła pomału wychodzić z ukrycia i nieśmiało poruszać ogonkiem. Brak słów uznania dla Was wszystkich :modla::Rose: Przy okazji - miło poznać choć na fotce Andzię:loveu: oraz na filmie Enedę:loveu:[/QUOTE] Co by się nie rozpisywać pozwolę sobie podpisać się oboma ręcami pod powyższym;)
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Elka_Ka replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']O jaki wojownik z niego:) Tylko nie wykorzystujmy tych zdjęć do ogłoszeń. Jamor wpłaty doszły?[/QUOTE] Dlaczego nie? Piesio tak pięknie się uśmiecha:) -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie!:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: Aż przyjemnie się czyta. Wiedziałam, że piesio znajdzie wreszcie swój domek. Mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze:kciuki: -
[quote name='andzia69']Do Dymin nie zawiozą:eviltong: powiedz, że nowi 'właściciele" nie zamierzają podpisywać umów z gminami - niech kombinują:p[/QUOTE] Tak wykombinują jak w Skarżysku. Nie było umowy z Dyminami a w mieście prawie nie ma psów, to niby co? Tacy dobrzy ludzie tu mieszkają i nikt nie wyrzuca piesków? Nawet nie chce myśleć jak się ich pozbywali:-(:angryy: Chociaż ostatnio pojawiło się więcej bezdomniaków. Sama od dwóch dni poluję na sunię, którą zobaczyłam z autobusu. Oblazłam pół miasta i kicha:shake: a w nocy był taki mróz:-(