Jump to content
Dogomania

Elka_Ka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elka_Ka

  1. [quote name='waldi481']A największe draństwo w tych komentarzach pod artykułami nt.manifestacji to jest pisanie,że manifestujący pieniądze dostali! Ja powiem tak-ja bym chciała żeby dostali,bo psom ratowanym przez organizacje pieniądze są potrzebne,one bowiem decydują o życiu czy śmierci..Ci ludzie jednak pieniędzy nie dostali!!! Ale dożyłam czasów-człowieczeństwo przeliczane na pieniądze..Straszne E/W[/QUOTE] A po kiego grzyba czytacie komentarze pod artykułami?:roll: Zawsze znajdą się jacyś debile albo podstawieni dranie żeby komuś krwi napsuć. Nie przejmować się proszę gnojami bo to tylko adrenalinę podnosi i zdrowiu szkodzi. Świetnie że manifa się udała, mam nadzieję że odniesie jakiś skutek. To ile w końcu Was tam było:razz: - kilkadziesiąt czy ponad 100 osób? Bo mam wrażenie że media starają się zdyskredytować całą akcję zmniejszając liczbę uczestników.
  2. Niech jutro spełnią się wszystkie marzenia psiaków!
  3. W górę piesiu po domek. Niech cię wreszcie ktoś zauważy:sweetCyb:
  4. [QUOTE]El-ka - ta sunieczka dzisiaj pojechała do domku w Lublinie chodziła na leżąco jak tz EwyB wyciągnął chrupki to mało jej oczy z orbit nie wyszły...[/QUOTE] Super!:multi: To znaczy że jeszcze jedna bida uratowana. Ona mi bardzo przypominała tego zrezygnowanego psiaka ze schronu. Jego zdjęcie bardziej mnie poruszyło niż te pierwsze zdjęcia martwych psin zrobione przez EwaB. Normalnie się poryczałam:placz: [QUOTE]Czy da radę zabrać? Pewnie znowu nie obędzie się bez problemów. TZ mówił, że już dziś w schronisku krzyczeli, że jutro nieczynne.[/QUOTE] To pewnie w ramach tej akcji adopcyjnej:angryy: Zaraz mnie szlag trafi:mad::angryy: Złamasy cholerne:angryy::angryy::angryy:
  5. No i co powiedział wet? Biedny psina tyle się nacierpi:-( Jak znajdę trochę więcej czasu to znowu porozsyłam wątek może się trochę uzbiera dla Oskarka
  6. [QUOTE]Elka_Ka, każdego tam mi żal, ale czułabym sie paskudnie, gdybym teraz miała zmienic decyzje i wybrac innego psa, jak tamta sunieczka jest o krok od wyjścia. Podobno jest niezbyt urodziwa, wycofana, więc szans na adopcję nie ma.[/QUOTE] eee... nie myślałam żebyś zmieniała decyzję, bo jak los padł na inną to nie można tak jej zawieść i wycofać się. Myślałam, że może wciśniesz ją jeszcze w jakiś kąt, sfinansowałabym jej test i co tam trzeba, ale jak już pisałam wiem, że jesteś totalnie zapsiona i zrozumiem jeśli nic z tego. Dobrze że tamtym biedulom się udało
  7. [quote name='Jaaga']Dziś do domu pojechała moja tymczasowiczka i wzięłabym malutką suczkę, której zdjęcie tu wstawiałam, a która wg Enedy nadal jest w schronie, tylko potrzebne jest 100 zł na transport i 40 zł na test nosówkowy. Gdyby były pieniądze na paliwo, to pojechałaby na manifestacje osoba z Gliwic. niestety, nie może pokryć całego kosztu transportu, a inne osoby zrezygnowaly. Stąd moja prośba. Czy ktoś może pomóc finansowo suni, zeby mogła trafić do nas? Nie wiem, co mam odpowiedzieć, a już trzeba podjąć decyzję i jeszcze musiałabym prosic Enedę o wyciągnięcie suczki[/QUOTE] Rany Jaaga a nie wziełabyś tej bidy gdybyś miała miejsce? To też psica [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/471/f28acc1cc3a67f4e7b93e78.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/799/ce5bf9674a364e7e04c7adc.jpg[/IMG] ona mi strasznie przypomina tego biednego psinę:-( [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4466/26019015.jpg[/IMG] Przepraszam, że tak Ci wciskam, jeśli nic z tego to zrozumiem i tak pomagasz tylu biedom:Rose:
  8. [quote name='Pies Wolny']Trzeba więc krótką migawkę wysłać z podziękowaniem za 'skuteczną' interwencję i wysłać sprawozdanie ze zdjęciami z inwentarki, zwłaszcza lodówki. Jeśli tak, niech się okażą umowami adopcyjnymi. Asysta PLW i wizyta pokontrolna. Masz problem ze wstawianiem pisz - pomogę.[/QUOTE] No, chyba tak zrobię:diabloti: chociaż trochę szkoda czasu, bo żeby coś dotarło to trzeba by to wysłać do istot rozumnych:roll: Chyba już będę wiedziała jak wstawiać zdjęcia (mam nadzieję) ;) dzięki
  9. [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2971/img021o.jpg[/IMG] O matko ile się namęczyłam żeby wkleić to to:mdleje: Wczoraj dostałam taką odpowiedź z UM na maila wysłanego jak widać do kancelarii premiera i oczywiście poszło po szczeblach:diabloti: No i proszę o ten cały krzyk? Wszystko pod kontrolą, zmany na lepsze, opieka weta, akcje adopcyjne, cud, miód i orzeszki:diabloti::diabloti: Ciekawe kiedy te akcje adopcyjne się odbywają jeśli schron jest ciągle zamknięty z powodu remontu, albo dezynfekcji, albo dezynsekcji, albo zbiorowej histerii, albo zamknięty bo zamknięty, albo bo pasztetowa ma właśnie globusa a jej platfusy kaca:diabloti::angryy: Pieszczątka niewyraźna ale podpisał się mgr inż. Bogdan Opałka - Dyrektor Wydziału:diabloti:
  10. Jak nie znajdzie? :lmaa: Właśnie że znajdzie domek bo co on będzie tam biedny sam robił. MUSI znaleść i już.
  11. Dawno mnie tu nie było. Pozdrowienia dla Oskarka i dla jego opiekunów też;)
  12. A u ciebie znowu pusto:shake: W górę piesiu, niech się wreszcie znajdzie domek dla ciebie:helo:
  13. [QUOTE]Czy ktoś ma pojęcie gdzie są zdjęcia Lizy - okaleczonej mamki oraz zdjęcia jakich chudzielców - takie które można i wysłać ?[/QUOTE] [URL="http://picasaweb.google.com/emir.fundacja/SchroniskoWKielcach?feat=directlink#"]http://picasaweb.google.com/emir.fundacja/SchroniskoWKielcach?feat=directlink#[/URL]
  14. Poszukuję kogoś z fundacji Emir kto zamieścił na którymś z wątków schroniskowych gotowca do rozsyłania. Niech się przyzna, albo niech mi ktoś pomoże znaleść stronę z tym gotowcem:roll:
  15. Wpłaciłam. Malutko bo u mnie cienko, ale jak każdy wpłaci chociaż malutko to uzbiera się dużo i może jeszcze na pomoc psiakom zostanie;)
  16. [quote name='MartynaP']obejrzałam reportaż uwagi -to niejest pies z naszego schroniska -u nas psy nie umierają z głodu boże jak tacy ludzie wogóle moga chodzić po świecie :( A mnie zastanawia jak tacy debile mogą dostawać się do władzy? Wystarczyło posłuchać ich gadki bez ładu i składu we wczorajszej Uwadze - przecież oni są kompletnie odmóżdżeni:-o jak to się dzieje, że kretyni są wybierani na wysokie stołki???:angryy:
  17. [quote name='Asior']nie wierzę, ze nikt nie wziął tych szkrabów :( [IMG]http://m.onet.pl/_m/33e80ec443683e733591d5b5784d4842,14,1.jpg[/IMG] [IMG]http://m.onet.pl/_m/6bcf6b7241c239520ba94905277211a7,14,1.jpg[/IMG] ja je mogę wziąć do hoteliku, ale nie wiem czy dotrę w środę na miejsce :([/QUOTE] O ile mi się nie pomerdało to jest jeden szkrab i był zabrany i ma już stały domek.
  18. Trochę mało go pokazali w TVNie:shake: Powinno coś być powiedziane, że tego psiaka wyciągnięto podczas pamiętnej kontroli i że szuka domku. W ogóle Uwagi mnie rozczarowały. Miałam nadzieję że pojadą po bandzie a właściwie obeszli temat ostrożnie i dookoła. Widywałam już lepsze reportaże w ich wydaniu. Pewnie się nie przyłożyli bo to "tylko" psy:-(
  19. Czy termin jest już potwierdzony na 100%? Miasto wyraziło zgodę na demonstrację? Czy w ogóle cokolwiek wyraziło?
  20. [quote name='Wavix']Wielka szkoda, że manifestacja odbędzie się w środku tygodnia, ale z drugiej strony pewnie parę osób spoza waszego miasta niewiele by zmieniło... W każdym razie trzymam kciuki![/QUOTE] No nie wiem czy nie zmieni? Parę osób stąd, parę osób stamtąd i zbierze się armia
  21. [quote name='Handzia55']Ja przyjadę, chyba,że ani ręką ani nogą bym ruszyć nie mogła. Pytam jeszcze raz, czy ze Skarżyska ktoś się wybiera???[/QUOTE] Być może ja, ale nie jestem do końca pewna bo nie wiem czy będę miała urlop na ten dzień. Więc sie nie wychylam z deklaracjami, ale bardzo bym chciała i jeśli się uda to na pewno bedę.
  22. [quote name='Shania']to co mam ci wiersz ułożyć???:razz::razz::razz:[/QUOTE] Nie układaj wiersza, bo nie będziemy gamoniom deklamować Pana Tadeusza:lol::lol: tylko powiększ to co napisałaś bo ginie wśród postów, a tak będzie się wyróżniać;)
  23. Ta mała psina ze zdjęcia 19 i 37 wygląda tak samo jak jeden z psiaków ze zdjęcia sprzed chyba 2 lat. Jego zdjęcie bardziej mnie poruszyło niż zdjęcia tych martwych psin, bo one już przynajmniej nic nie czuły a ten mały siedział taki całkowicie zrezygnowany, z opuszczonym łebkiem, pozbawiony już jakiejkolwiek nadzieji:placz: Ta mała psina pokazana wygląda tak samo:-(:-( [URL="http://uwaga.onet.pl/reportaz,39950,18485,215086,przygarnij_psa,przygarnij_psa,galeria.html"]http://uwaga.onet.pl/reportaz,39950,18485,215086,przygarnij_psa,przygarnij_psa,galeria.html[/URL] Nie umiem wkleić tamtego zdjęcia
  24. i ja na zaproszenie. Niestety finansowo jestem do tyłu:-( Zobaczę w przyszłym miesiącu, jak mnie nie wywalą z roboty to coś wyskrobię. Narazie podniosę, inaczej nie mogę pomóc:-(
×
×
  • Create New...