Elka_Ka
Members-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elka_Ka
-
[quote name='eliza_sk']W piątkowym wydaniu Faktów i Mitów Dymin c.d. Będzie apel o adopcje, o zbiórkę rzeczy oraz nr konta Zwierzaka :)[/QUOTE] No będzie, bo po poprzednim artykule poprosiłam redakcję o maluśki dodatek z powyższym apelem;) Ale Pani redaktor dzwoniła dziś do mnie i pytała o konkrety w sprawie przekazania schronu a ja oprócz ustaleń z 19.11 nie mam żadnych informacji. Czy Pani dzwoniła może do Ciebie?
-
Kto to jest Joanna Krupa? Czy ktoś wie coś na temat jakiś oficjalnych ustaleń dotyczących przekazania schronu ŚTOZ-owi? Czy coś się zmieniło od 19.11 i tych ręcznie spisanych ustaleń, czy nadal wszystko jest na wariackich papierach? Czy były ustalane jakieś kwestie finansowania schronu przez miasto? Pytam bo niektórzy dziennikarze się tym interesują.
-
[QUOTE] Po podpisaniu umowy będzie to pierwsze pomieszczenie, gdzie będzie prowadzony remont.[/QUOTE] No właśnie, mam pytanie: czy miasto ma zamiar finansować schronisko czy może po przekazaniu umyło łapki i wszystko złożyło na wasze barki? Nie znam się na tym za bardzo, ale to chyba nierealne żeby za wszystko płacili wolontariusze. No i gmina ma jakiś tam prawny obowiązek zadbać o takie przytulisko, nie? Poza tym skoro ładowali takie pieniądze w d...pe PUKniętych kiedy oni mieli schron to chyba teraz też powinni. Wiadomo już coś na ten temat?
-
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']LORD MA DOMEK!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::ylsuper::ylsuper::ylsuper: Jedzie do Wroclawia. Szukamy transportu, bo domek nie moze sie na niego doczekac :lol::lol::lol:[/QUOTE] Ranyy! Super!!!:Cool!::Cool!::Cool!::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Nie było mnie trzy dni na dogo a tu taka wiadomość:bigcool::bigcool::bigcool: Wiedziałam, że w końcu znajdzie domek. Ja - nieuleczalna pesymistka - wiedziałam, że gdzieś jest ktoś kto zabierze piesia. No SUPER!!!!! Prawie się poryczałam z radości:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaki ładny zrobił się Oskarek:happy1: zupełnie nie ten sam piesio i super że już ma się lepiej i ranki się ładnie goją. Oby tak dalej:kciuki: -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
Elka_Ka replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie. Mogę tylko podnieść:-( Ludzie są naprawdę wstrętni, nie mogę pojąć jak można wziąść psiaka a potem się go pozbyć:angryy: Kompletne bezmózgowie. -
[QUOTE]Pobiegłam z nim i pracownik pojechał do jednej z lecznic....byłam pewna, że wróci bez kota, bo jego stan był tragiczny. Wraca po chwili i mówi, ze dyr nie zgodził się na leczenie zwierząt poza schronem, zadzwonili po schroniskowego "weta".[/QUOTE] Niech mnie ktoś oświeci bo czegoś tu nie rozumiem:crazyeye: - schron oficjalnie zlikwidowany, to co zostało przekazane organizacjom to co u licha ciężkiego mają do gadania te platfusy na temat kota, psa, czy innego królika??? Dlaczego oni wciąż są decyzyjni??? Jakie mają prawo żeby zabraniać leczyć zwierzaka gdziekolwiek???:angryy:
-
[QUOTE]Czyli tego kiedy PUK-niętych nie będzie już w schronisku. Na czele z kierowniczką.[/QUOTE] O raanyy!! W dniu kiedy będą razem ze swoimi betami opuszczać schron należałoby z tej okazji zrobić wielką popijawę, pożegnać ich czule i życzyć żeby sobie nogi połamali na dalszej drodze życia:diabloti:
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Elka_Ka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się że piesiowi już lepiej. Żeby się tak jeszcze tego śrutu pozbyć... Gdzie ten psiunio byłby taki szczęśliwy jak nie u Jaagi -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Elka_Ka replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Podniosę Pradusia:sweetCyb: -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Elka_Ka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Filip podobno jutro jedzie. Tak mówił TZ. Sam Filip jest niesamowity, radosny, skoczny. Kiedy do niego wychodzę wyskakuje w powietrze tak, że jego głowa jest wyżej od mojej, i tańczy na dwóch łapach. Jak na niego patrzę to nigdy bym nie pomyślała, że był na krawędzi życia, a w zasadzie już po wyroku. Domek będzie miał nad czym pracować, bo energia, która rozpiera Filipa wystarczyłaby dla kilku. Dobrze, że będzie miał 1,5 ha do zwiedzania:)[/QUOTE] Bo on nadrabia ten czas kiedy siedział w tej mordowni. Mam nadzieję, że ten domek będzie dobry dla piesia:kciuki: -
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
Elka_Ka replied to kika22's topic in Już w nowym domu
W końcu przyjdzie:happy1: Czytałaś na wątku schroniskowym? Pani wzięła takiego rudego staruszka z zaćmą:multi: To jak wygrana w totka. A Lordzik przecież nie taki stary i też się ktoś znajdzie:kciuki: -
2 żółte Słoneczka wyrzucone z samochodu mają już DOM:D
Elka_Ka replied to Marzycielka's topic in Już w nowym domu
Przybywam na zaproszenie;) Niestety mogę tylko podnosić. Fajne maluchy, powinny szybko znaleść domki. Duże będą? -
[QUOTE]Znamy dyspozycje EM_ w kwestii pieniędzy z Holandii - co natomiast życzą sobie pozostali darczyńcy? Proszę dajcie znać.[/QUOTE] Eliza_sk moja wpłata jest tak mikroskopijna, że nie ma czym dysponować:lol: Przeznaczcie ją zgodnie z własnym uznaniem. Cieszę się, że ten list nie został opublikowany w gazecie, bo zebrała się spora kwota i przynajmniej psiaki na tym skorzystają:happy1:
-
[QUOTE]Od poniedziałku będziemy przejmować nadzór nad majątkiem schroniska. Całość prac powinno zakończyć się w ciągu tygodnia. Dary rzeczowe będą więc mogły trafiać bezpośrednio na adres schroniska.[/QUOTE] [B]A co z tym adresem do wysyłki? Jeszcze raz pytam czy nie istnieje obawa, że pracownicy schronu wszystko rozkradną?[/B]
-
[quote name='kahoona']Przepraszam za chwilowe odejście od tematu, ale moim zdaniem powinnyście mieć tę wiedzę. Wczoraj wielokrotnie dzwoniła do mnie niejaka Maria S. tel. 662 xxx 865. Usłyszałam, że jestem zakompleksioną k....ą i inne takie tam odzywki na poziomie. Rozmowę słyszały dwie osoby poza mną. Później zaczęłam dostawać sms-y - do wglądu dla zainteresowanych. O poziomie nie ma co dyskutować bo to szambo - pierwszy sms zaczyna się od słów "jesteście zwykłymi dziwkami...." W treści sms-ów powoływała się na dogomaniaków, wygrażając coś tam. Jeśli ta pani na poziomie to czyta, to ostrzegam - na razie jest źródłem nieustającej uciechy z naszej strony, jeśli jednak przegnie - odwdzięczymy się z nawiązką. Zamieszczam tę informację, ponieważ wypowiadała się w Waszym imieniu. To tyle, sorry za zmianę tematu. I muszę napisać jeszcze jedno - taka mała prywata - może i k...ą jestem, ale zakompleksioną przenigdy! No i na dziwkę się nie nadaję, bo żadna gwiazda ze mnie i wiek już nie ten.:evil_lol:[/QUOTE] eee... spoko całkiem nieźle się przezentujesz:-)
-
[QUOTE]Od poniedziałku będziemy przejmować nadzór nad majątkiem schroniska. Całość prac powinno zakończyć się w ciągu tygodnia. Dary rzeczowe będą więc mogły trafiać bezpośrednio na adres schroniska.[/QUOTE] No dobra, ale czy w takim razie pracownicy schronu nie rozkradną tego co tam trafi? Chciałabym aby różni mąciciele, podżegacze i prowokatorzy poszli sobie z tego wątku do diabła. To nie tylko moje życzenie, bo parę osób już ich o to prosiło.
-
[quote name='Linssi']Hmmm... wydawalo mi sie, ze gdzies czytalam iz PUK przekazuje caly majtek schronu miastu...nie wiem czy to zweryfikowana informacja[/QUOTE] Przed chwila była taka informacja na TVP Info. Schron zostanie przekazany miastu a miasto przekaże go ŚTOZ - owi. HUURAA!:Cool!::bigcool: - mam nadzieję że nie za wczesnie:lol:
-
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Elka_Ka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No i co z psiaczkiem? Ewab pewnie padnięta po dzisiejszym dniu:sleep2: Mam nadzieję że Filipek już w nowym domku