-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']O, to by było super, dowiedz się, trzeba wyciągnąć od władz miasta ile się da :) Ale numer konta poproszę mimo to, widziałam na Akcji Sterylizacji, że potrzeba na sterylkę suni, a dla mnie to cel najsłuszniejszy ze słusznych :)[/QUOTE] Narazie czekam na decyzję,p.z TOZ -u ma zadzwonić do UG... A w kolejce na sterylke czekają u mnie dwie sunie Foxi i Zorka,a Zefirek na kastrację :). -
Test ciązowy,ksiądz z kropidłem i do tego te mierzenie temperatury...chyba gdzies to trzeba zgłosić :cool3::evil_lol:
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
kaja69 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zagladam po małej przerwie,ale widzę ,że usprawiedliwioną mam nieobecność :) To prawda co Asia napisała,wyadoptowałam piątke a doszła mi szóstka,w tym cztery szczeniorki... Ciekawam kiedy Asi przybęda kolejne,tak by juz wypadało,ze powinny się zjawic lada moment:cool3: -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Fajnie :) Na maila dostałam wszystko, postarm się ogłosić w trybie awaryjnie szybkim ;)[/QUOTE] No to superasno :)Nutki juz sie oswajają :) takie sympatyczne stworki są :) -
[quote name='irenaka']To może się rzucić na głęboką wodę:shake: i szukać hotelu lub odpłatnego DT? Jaki hotel jest najbliżej?[/QUOTE] Irenko,nie mam pojęcia ,najbliższy o jakim wiem to u Ani w Brodnicy jakieś 50km ode mnie.Tylko,że ja w życiu psa w hotelu nie umieszczałam,zielonam jak ta trawka na wiosnę i obawiam się ,że będzie krucho z deklaracjami...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']To ja chętnie zasponsoruję jednemu maluchowi szczepienie :) Na więcej chwilowo mnie nie stać:oops: Któryś ma już widoki na dom?[/QUOTE] [quote name='toyota']To mi też wyślij konto, bo gdzieś zgubiłam. Obiecałam już zapłacić za grudziądzkiego malucha, któremu robiłam wizytę. Jeśli tamte szczepienia już uregulowane, to przyda się na któregoś z tych.[/QUOTE] Dziewczyny,tak mi przyszło jeszcze do głowy,ze moze TOZ spróbuje w UG załatwić jeszcze te szczepienia,jutro pogadam ,a moze się uda...skoro dorosłe psy sa zaszczepione to może i maluchom zasponsorują,mysle ,że warto spróbować. A jak odmówią to dostaniecie dane do przelewu :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Foxi zaadoptowała szczeniory :) Biegna do niej jak do matki,a ona je karmi:razz: jutro chciałam ja umawiać na sterylkę,bo laktacja zatrzymana już była, a tu proszę :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']kaja, to ja na maila proszę to wszystko, co masz na ich temat, fotki też - byłoby fajnie:loveu:. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Oki,przesle :) tylko zdjęć nowych nie mam ,bo córka aparat zabrała i poooszłaaa :cool3: [quote name='Mariat']Aniu, jestem tu cały czas, ale tyle rzeczy tu się dzieje:lol:, ze nie nadążam. Dlatego nie pisze tylko czytam i próbuje dotrzymac Wam kroku, co nielatwo mi idzie (mam juz zadyszke):evil_lol:[/QUOTE] Hi hi ,Marylko ja też się gubię :) juz teraz to nawet nie liczę ile mam psiaków :) -
[quote name='ataK']No na razie wolę nie zmieniać tytułu, czekam na wiadomości z nowego domku i na wszelki wypadek z tydzień jeszcze się wstrzymam... Oczywiście pokazałam wpis w umowie, że w razie czego Reksio ma wrócić do mnie...[/QUOTE] Ja tez od razu sie nie cieszę...nigdy nic nie wiadomo...a na poczatku zawsze jest super...
-
No to teraz gratulacje :)I trzymamy kciuki ,żeby to juz był ten własnie domek :)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać ,że p.Darek na szczeniorki wołał Nutki :) Bardzo mi się to spodobało i tez jak je wołam wszystkie uzywa tego okreslenia :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Może jeszcze wypadną. U naszej suni było podobnie, trwało to trochę i myśleliśmy,że jakos usuwać trzeba będzie, a tu któregoś dnia patrzymy....uśmiech jak z okładki:evil_lol: OGONEK kiedy robisz szczylkom od Pana Darka ogłoszenia i na jakie rejony? W ogóle to chciałam zapytać Kaja na jakie rejony u Was się ogłasza?[/QUOTE] Jak w najblizszym czasie nie wypadnie,to jak będzie miała robiona sterylkę,za jedna narkoza się to załatwi...ja wiem,ze czasem po pewnym czasie wypadaja ,ale czasem niestety zostaja i wtedy robi sie nieciekawie w paszczy:) Moje rejony to Włocławek,Toruń ,Bydgoszcz,mozna spróbowac Płock,chociaz jeszcze żadnego psiaka w tamte strony nie wyadoptowałam. [quote name='_ogonek_']Najprawdopodobniej dzisiaj, ale: [B]kaja, powiedz mi które psy, i w którym poście znajdę zdjęcia, ewentualnie krótki opis[/B] (nr postu, gdyż ja mam po 100 postow na str i mogę się nie połapać, matma kuleje :p ) [B]Potrzebuję również lokalizacji szczyli, województwo i jakies większe miasto obok.[/B] [B]No i namiary twoje ;)[/B][/QUOTE] Uzupełniłam wszystko odnosnie szczeniorów na pierwszej stronie.Ogólnie nazwałam je NUTKI,bo tak wołała na nie p.Darek :) Namiary tez tam sa ,zaraz jeszcze uzupełnie lokalizacje:) post nr 4. Dziewczyny jesli chcecie moge przesłać Wam na maila ,tylko mi podajcie... -
[quote name='ataK']Bastera trzeba najpierw doprowadzić do stanu używalności ;) Poza szczepieniami i kastracją (a i to dopiero po odkarmieniu) czekają go jeszcze badania, bo wet podejrzewa coś z trzustką. Jest strasznie chudy, a na jedzenie się nawet tak bardzo nie rzuca i jest wybredny... Nie mogę ryzykować, że wyadoptuję chorego psa :([/QUOTE] A no tak...to moze któregos z tych nowych szczeniorków???
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']W takim razie Ty zadecyduj, którego z maluchów zaszczepić :) Poproszę o numer konta na PW.[/QUOTE] To moze jak dla któregoś domek będzie się szykował to wtedy podjadę ,co???bo jak tu wybrać...chyba,że jakos wykombinuje kasę ,to wtedy reszte też... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']To ja chętnie zasponsoruję jednemu maluchowi szczepienie :) Na więcej chwilowo mnie nie stać:oops: Któryś ma już widoki na dom?[/QUOTE] Dzięki bardzo :) ale póki co żadnemu domek sie nie szykuje... -
[quote name='ataK']Trzymaj, trzymaj, też się doczekać nie mogę :) W dodatku kolejny raz dzwonił jakiś pan z Krosna, czeka na decyzję tych z Warszawy, bo jak nie zechcą, to on choćby natychmiast ;)[/QUOTE] O ja ale jazda :) to moze Basterka im podsuń ,gdyby jednak Reksio pojechał do stolicy :) bo jak fajny domek to szkoda,żeby się zmarnował :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Aniu, a tamta poprzednia piątka dzieciaków to była zaszczepiona ?[/QUOTE] Tak ,tamte wszystkie były zaszczepione i miały ksiazeczki zdrowia :) nie pamietasz :) przeciez ten z Grudządza miał nawet wklejke z czipa w ksiązeczce :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']O adopcję psiaka stara się 14-sto latka. Coś musi robić w wakacje :roll:. Szczeniak to fajna zabawka. Pozostałe pieski mają już 1 rok i 1,5 r. - nuda ! Matce jest wszystko jedno. Miała termin na początek lipca i rocznego synka na rękach.[/QUOTE] Asia,jak psy samopas,nie odrobaczone,nie szczepione ,resztki ze stołu się nie marnuja...to co to za odpowiedzialnośc ...jak którys wyrośnie ze szczęniectwa ,to się bierze kolejnego,przeciez to nic nie kosztuje a ile radochy...szlag mnie trafi normalnie zaraz na takich debili... [quote name='Lemoniada']A ile kosztuje zaszczepienie jednego pieska?[/QUOTE] ostatnio płaciłam 37 zł p/wirusowym,a jak więcej na raz to chyba 36 zł... -
[quote name='Martika@Aischa']Kaju cioteczko nie tracę nadzieii że los tego psiaka już wkrótce się zmieni :( musi się zmienić![/QUOTE] Dzięki :) dzisiaj byłam na spotkaniu rodzinnym ,siostra ma popytać wśród swoich znajonych,ale szanse są małe,zwłaszcza ,ze to pies ,z którym trzeba troche popracować...dzisiaj nawet nie byłam u niego :(
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasumi']dla mnie bez sensu....chyba jak się biedę klepie i nie ma na utrzymanie nawet własnych dzieci PO CO PIES I KOLEJNE DZIECI??? m a s a k r a[/QUOTE] Kasumi,ale właśnie ciemnogród inaczej mysli i mina lata swietlne zanim to się zmieni... [quote name='toyota']Niestety :(, ale tym '"naszym" oszczędzimy już takiego losu ...[/QUOTE] Oczywiście,że nasze musza trafić do odpowiedzialnych ludzi :)