-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Prosze zajrzycie i podpiszcie petycje,jak najbardzie wskazane rozsyłanie dalej :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205213-Proszę-o-wsparcie-ważnej-petycji-podpisami!-Sprawca-zagłodzenia-psa-musi-ponieść-karę?p=16611611#post16611611[/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,bardzo prosze o podpisywanie petycji i rozsyłanie dalej...facetowi nie może ujśc to na sucho... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205213-Proszę-o-wsparcie-ważnej-petycji-podpisami!-Sprawca-zagłodzenia-psa-musi-ponieść-karę?p=16611611#post16611611[/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']Jak już muzycznie, to może być jeszcze Akord albo Bemol, u mnie kiedyś były Opus i Oktet ;)[/QUOTE] Atko,słowo sie rzekło ,jest juz Rocki,ale te imionka zapisze sobie na przyszłość :) dołożę jeszcze Klucz Wiolinowy :) Moze jeszcze cos muzycznego dla dziewczynki znajdziesz ???Tak na przyszłość ,oczywiście...narazie nic nowego ,bezimiennego nie planuję :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Fajnie by było jakby miały wspólny domek....:roll: Takie rzeczy nie często się zdazaja , ale u nas w schronisku udało sie tak dwóm delikatnym suczkom. Przyszedł tata z córkami. Chcieli jakiegos innego psiaka, ale Agnieszka pokazała im dwie sunie(tez bardzo zzyte) i zadecydoowali,ze własnie je wezma. Kazda dziewczynka dostała tym samym własnego psa...:lol:[/QUOTE] Żeby i im sie tak udało :) one tworza taki fajny duet...Zorka jak na dziewczynke przystało,delikatna spokojniutka,za to Zefirek odwazny,przebojowy :) normalnie mozna się zakochac w tej parce...tula się do siebie,razem spią ...no za diabła nie rozumiem jak ktos mógł sie takich psiaków pozbyć,one sa takie madre,takie cudowne...i w dodatku to jeszcze dzieciaki... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Psiaki po zabiegach czuję sie dobrze :) Na pierwszy ogień poszła Zorka,reszta czekała w pomieszczeniu obok,ale Zefirek tak ujadał,ze panie musiały mu pokazać ,że z Zorka jest wszystko w porządku i się uspokoił :) One sa naprawdę bardzo zżyte ze sobą,zawsze razem... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mariat']Te ksiazeczki zdrowia sa bajeczne.:loveu: Nam daja takie "ekologiczne" szarobure, wiec zapominam zabrac na szczepienie i cala dokumentacje mam na rachunkach, czyli luznych kartkach.:oops: Aniu, nie badz taka skromna:evil_lol: Na pewno psiaki same wymyly te podloge, potem pilnowaly, zeby nikt nie zepsul ich roboty.:lol:[/QUOTE] Tak Marylko:) myslałam,że mi nikt nie uwierzy,że psy u mnie sprzatają :) ale ona to tak dla rozrywki,ja ich broń Boze nie wykorzystuje do ciężkiej pracy :) Wróciłam właśnie z zabiegów...cała trójka jest juz po...Zorka ma usuniętego ząbka mlecznego,na szczęście był tylko jeden,Foxi ma zacerowana przepuklinę pępkową przy okazji sterylki a u Zefirka nic dodatkowego do usunięcia oprócz jajeczek nie znaleziono :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']One tak same z siebie czekają aż podłoga wyschnie? Mądrale takie? Jak się te pokręcone psie życiorysy fajnie prostują u Ciebie. Książeczki zdrowia (mało który wiejski pies ma - a te bidy wyrwane do normalności już mają) to taki trochę symbol...Nie jestesmy jakieś przybłędy tylko psiaki z książeczkami zdrowia. Poważna sprawa...;) Jak się to wszystko miło czyta. Ja wiem,ze to dopiero początek drogi...[/QUOTE] Nie wiem czy one tak same z siebie czy zbieg okoliczności,bo akurat chciały sobie tak posiedzieć :)ale faktycznie długo tak sobie siedziały :) A Nutki to juz faktycznie poważne psy:) każdy z ksiązeczką,tylko zeby jeszcze odpowiedzialnego opiekuna tam wpisać to juz byłby komplet :) [quote name='toyota']A Zorka i Zefirek to tak zawsze razem się trzymają ?[/QUOTE] Tak,zwłaszcza Zorka trzyma się Zefirka.Ona w ogóle jest taka delikatna,taki slodziak,a Zefirek tak jakby się nia opiekował,jest bardziej przebojowy,ale obydwa bardzo sympatyczne... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']albo Nutek?:)[/QUOTE] O tym nie pomyslałam :) ale Nutki to wszystkie :) a tak w ogóle to chyba zarezerwuje te Nutki dla wszystkich szczeniorków :) ale obym ich juz nie miała ... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']To dobrze,ze powoli sie oswajają. Mam nadzieję,że stopniowo bedzie ubywać w Zakrzewku psów. Kilka propozycji imion dla psiaka: Rocki, Bari,Czester,Tofik,Toto.....:niewiem:[/QUOTE] To niech Rocki zostanie dla ciemnego,bo on taki najbardziej bojowy przy misce :) warczy i odpedza a potem wyglada jakby piłke połknął :) -
Foxi zaadoptowała moje nowe szczeniorki tymczasy,poswięca im więcej czasu niz swoim rodzonym :) A jutro jedzie na sterylkę :)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Tylko nie zapomnij Panu pomierzyć spodni, bo czeka mnie sprzątanie w garderobie, szkoda do koszy PCK wrzucać;) I spytaj ile ma wzrostu albo oceń sama ;)[/QUOTE] Pamietam,pamietam...tylko teraz zajmuje sie moimi tymczasami i p.Doroty...Zakrzewek chwilke musi poczekać...karme p.Darek dostał,więc psy nie głodują :) A Nutki sie oswajaja :),myslałam,ze po powrocie ze szczepienia znowu beda się mnie bały,ale nic się nie zmieniło :) i reaguja na "Nutki" :) -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
No i Nutki zaszczepione :) Jeszcze niewiadomo,czy UG zgodzi się zasponsorować profilaktykę,ale co tam ...najwyzej pójde na żebry :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Pana z UG znowu nie było,ale ja szczeniorki i tak juz zaszczepiłam :) były strasznie przerazone i nawet nie pisnęły,za to oczysciły sie w samochodzie ze wszystkiego,szło wszystkimi otworami :) I szczeniorki maja juz swoje ksiązeczki zdrowia [URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc0596yk.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9046/dsc0596yk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/dsc0598uj.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7774/dsc0598uj.jpg[/IMG][/URL] A tu Zorka i Zefirek jako jedyne psy,które grzecznie czekają az podłoga wyschnie ,takie kulturalne :) [URL=http://img843.imageshack.us/i/dsc0574lm.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8733/dsc0574lm.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Jutro cała trójka jedzie na zabieg:) A dzisiaj którys wykopał piekna dziurke pod siatką i czwórka psiakó buszowła w zbożu:)Kicały jak zajączki a ja za nimi :) I mam kolejnego pływaka w stadzie :) Zorka wchodzi do wody i sie tapla :)Jak juz dojdzie do siebie po sterylce to jej obetne te kudełki,bo wyglada na bardzo szerokiego psa a w tak naprawdę to kruszynka jest... -
Dziekuje slicznie :) a gdzie znajdę dane do fakturki ?:)
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Nutki coraz bardziej smiałe :) najbardziej boi sie Lorka i tez ciemny bezimienny :) Moze ktos rzuci jakąś propozycją imionka dla niego :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Lemoniada ,przyszła juz kaska od Ciebie,sliczne dziękuję :) Albo pójdzie na szczepienie albo dokładka do kastracji Zefirka :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Mój przelew właśnie poszeł, wykorzystaj jak chcesz, może być na sterylkę jeśli uda się załatwić szczepienia :) A swoją drogą to działajcie z TOZ-em i naprawdę, ciągnijcie od władz ile się da! Niech w końcu zapłacą ci co powinni, a nie ci, co mają wrazliwe serca.[/QUOTE] Dzieki bardzo :) Cała trójke umówiłam na zabiegi na środę,czyli Foxi i Zorka na sterylke a Zefirek na kastrację :) troche zaoszczędze na dojazdach a im bedzie raźniej... A ze szczepieniami szczeniorków jeszcze nic nie wiadomo,bo dzisiaj nie było w gminie pana ,który tym się zajmuje,jutro się wyjaśni,ale czy tak czy inaczej chyba jutro jak się wyrobię pojade z nimi do p.wetki... -
Czy moge zgłosic sunię Zorke z tego watku?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205304-Uzbierałam-trochę-tymczasów-proszę-o-pomoc-w-znalezieniu-domków[/URL] Została znaleziona razem z pieskiem ,teraz Zefirkiem,w lesie przez letników i oczywiście wyladowały u mnie na tymczasie.To młodziutka sunia,mysle ,ze nie ma jeszcze roku i mozliwe,ze lada moment będzie miała cieczkę... A to jeszcze zdjęcie Zorki [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsc0329v.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/985/dsc0329v.jpg[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Już nie ogarniam Twojego zwierzyńca. Jak Ty to robisz, że panujesz nad wszystkim:shake:[/QUOTE] Tzn Irenko,mi się chyba tylko wydaje ,że ogarniam ,żyje chyba w błogiej nieswiadomości,ze mnie to juz przerosło :) -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Nie jakies tam Burki ,Miski.... tylko Nutki.:loveu: Jak to nigdy nie iwadomo co w człowieku drzemie....;)[/QUOTE] Prawda,że sympatycznie ? Tez to tak odebrałaś :) Jak byłam w piatek pan się pytał jak się maja Nutki :) Tam każdy jego pies ma imie,co prawda chyba tez mu sie myla,bo pytam sie o imie jednego ,pan mi mowi,ze Machael a za chwile pytam o drugiego a pan mi mówi Michael :),jest jeszcze Rex,Kulka,Tonia,ale innych nie zapamiętałam...