-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
[quote name='ataK']Państwo meldowali, że już są w Sączu, ale padnięci i podjadą jutro... A szczylki na szczęście nie u mnie, nawet ich nie widziałam (i dobrze, bo moi domownicy po Łapce i Reksiu protestują przeciwko jakiemukolwiek szczeniakowi w domu...). Moja Rodzicielka nawet się zastanawiała, czy nie szukać jakiejś suczki dorosłej na DT, żeby mi na pewno do głowy nie przyszło nic głupszego ;)[/QUOTE] hi hi zaczyna się :) No to czyli jutra ta wielka chwila dla Ciebie i Reksia ...w takim razie bede trzymac kciuki...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Dopisałam powyżej jeszcze wyjaśnienie. Mówiłam Ci o tych ludziach chyba ? Powinno im się odebrać ich własne psy.[/QUOTE] A no popatrz jacy wytrwali miłosnicy zwierząt...szkoda tylko,że jak tacy uparci to i tak sobie skombinują :( Mówiłaś mi o nich... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Kaja ja przepraszam ale nie mogę się podjąć zrobienia żadnych ogłoszeń, przynajmniej na razie. Jak mi się sytuacja trochę uspokoi to się zrehabilituję Teraz codziennie jestem cały dzień w pracy i wątki czytać mogę ale zdjęć nie ściągnę itp[/QUOTE] Kochana w porządku...zaklimatyzuj się w pracy ,a tu włącz na luz i tak duzo zrobiłas dla moich psiaków :) a ja sobie poczekam cierpliwie aż się ogarniesz :)zawsze znajde cos do ogłaszania... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Kaja, jesli będę miała gotowca to im zrobię, chociaz wiadomo jak to z czasem....ech kiepsciunio. U nas też jest mało osób do ogłaszania a potrzeb ogrom ,jak wszedzie Jesli mi internet nie padnie to zrobie na poczatku tygodnia. Tylko bardzo prosze jesli mozna o takiego gotowca,żebym tylko powklepywała w serwisy. Czy wy piszecie ,ze mozliwy dowóz szczeniaków? No i dobre albo super dobre fotki to PODSTAWA PODSTAW>>>>;)[/QUOTE] Ogonek tez się zaoferowała,to moze podzielicie się ,zawsze to mniej dla każdej :) moze jutro uda mi się jakies fajne zdjęcia porobić...a i owszem psiaki dowożę,oczywiście w granicach rozsądku jeśli chodzi o odległość :) Dzieki bardzo za chęć pomocy... -
Atko,chwile mnie nie było na watku a tu jakies szczylki,miało dzisiaj nowe domostwo zabrac Reksia ,więc wchodze z przekonaniem,ze przeczytam relację ze spotkania i rozstania a tu nowe towarzystwo...zaczynam się gubić :) no prawie jak u mnie...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Przed chwilą ustaliłam co to za dom. Jest to NIEWYPAŁ niestety :angryy:.[/QUOTE] No trudno,w saperke nie będziemy się bawić ... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']kaja, które to tu psiaki ogłoszeń potrzebowały na już? szczeniaki? podrzuć mi zdjęcia proszę i krótki opis, bo szukać nie mam czasu... :-([/QUOTE] Ogonku,oczywiście ,ze Ci przeslę...wiem na tym watku mam niezły burdelik a nie mam kiedy zrobic porządku... Dzieki ,ze się zjawiłaś :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Jeśli osoba zgodzi się na wizytę i wszystko będzie o' k, to domek znajdzie ten maluch: [URL]http://img860.imageshack.us/i/dsc0533c.jpg/[/URL] Sprawdź tylko Aniu, czy to na pewno jest piesek i czy maluchy posiadają książeczkę zdrowia ze szczepieniami i robakami ?[/QUOTE] Dopiero zlądowałam do domu :) Asia,to jest chłopczyk,ale książeczek to one nie mają i szczepień też,mnie niestety nie stać ,zeby je zaszczepić,jeszcze z długów nie wyszłam u p.wetki... One były tylko odrobaczane... Jeśli by ten domek wypalił to ja juz Cie nie opuszczę aż do śmierci :) to byłby juz trzeci szczenior z Twojego polecenia :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Xara ma powtórke z "rozrywki",znowu włosogłowki się odezwały...widocznie inwazja była ogromna...teraz znowu dostaje Panacur i tak 3 razy przez 3 miesiące... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Kaja, weźcie jakiś centymetr jak będziesz jechała i zmierzcie szerokość i długość spodni, jakie Pan nosi. A z takich rzeczy na górę, jak koszulki itp. to jaki rozmiar byłby ok? L?[/QUOTE] Dobrze,ten pan jest szczupły i taki z wyższych,myslę ,ze L bedzie dobra ,nie wypadnie :)ale pewnie w M też by wszedł...do elegantów nie nalezy...Dzisiaj jadę na małe spotkanie rodzinne,może uda mi się coś użebrać z rzeczy i posłań...niedługo przestana mnie zapraszać,bo albo nie jadę ,bo akurat gdzieś z pasami jestem zajęta a jak juz dotre to jestem monotematyczna,tylko psy i wokół psów... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']kaja, ogonek się w lesie zgubił... poogłaszam, poogłaszam jak tylko wolną chwilkę znajdę...' nie wiem w co łapy włożyć...[/QUOTE] Wiem ,wiem wskoczyłam na Twój watek :) a jak w lesie się zagubisz czekaj na turystów,dobrze im wychodzi znajdowanie psiaków to i ogonek odnajdą :) -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Czy ktos pomógłby poogłaszać szczeniorki z Zakrzewka,są teraz u mnie na tym wątku ,a strone wcześniej sa dwa nowe moje psiki rzywiezione przez turystów,a znalezione w lesie...gdzies się Atomowka i ogonek zapodziały :( i psiaki nie maja nawet pół ogłoszenia:placz::placz::placz:.Mam w sumie chyba 10 tymczasów a sezon wakacyjny dopiero się zaczął ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205304-Uzbierałam-trochę-tymczasów-proszę-o-pomoc-w-znalezieniu-domków/page16[/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'].......ech :roll: Najważniejsze,ze ktoś juz nad tym wszystkim czuwa.[/QUOTE] Tak ,tylko,że tak jak dla mnie to juz wyprawa...nie zawsze jest karma ,żeby jechać...pz TOZ-u oprócz suchej zawsze zawożą dwa gary gotowanego,żeby chociaz na dwa dni było.... [quote name='bric-a-brac'][URL="http://img196.imageshack.us/i/dsc0568s.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5163/dsc0568s.jpg[/IMG][/URL] Czy to jest dom, w którym ten pan mieszka? W sensie, czy to obrazuje warunki mieszkaniowe...[/QUOTE] Tak ,to jest jeden z pokoi na dole,na innych zdjęciach psy są na pietrze.I uwierz mi po tym jak kobity z TOZ -u wysprzatały mu za pierwszym razem,potem tez za każdym razem wkraczamy z czystymi posłaniami,p.Darek pilnuje porządku,na prawdę jest posprzątanie :) To jest zdjęcie tego samego pokoju,które zrobiłam za pierwszym razem,niestety drzwi nie można było otworzyć... [URL="http://img98.imageshack.us/i/dsc1981h.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3066/dsc1981h.jpg[/IMG][/URL] Naprawde,ten człowiek sie stara,wczoraj powycinał chwasty ...Jak my tam przyjeżdżamy wykonuje bez mrugnięcia okiem wszystkie polecenia...nawet pomagał nam przy wyczesywaniu niektorych psiaków...Reks ,ten największy sam siedział grzecznie ,przy wyczesywaniu i wyskubywaniu,bardzo mu sie to podobało:) [quote name='Mariat']Aniu, ja tez caly czas myslalam... Znasz moje zdanie na temat usypiania szczeniakow, aborcji,eutanazji.....Na dogo glosno nie wypowiadam, zeby mnie nie zagryzli... Ale patrzac na Twoje i inne watki, na watki schronisk, widzac nie zawsze udane adopcje... Zabiera sie tym zwierzakom zycie. Tylko jakie zycie? Ile z nich ma szanse na dom, normalny dom? Bo patrzac na ilosc bezdomnych zwierzat... to z powietrza sie nie wziely. Nie zdajemy egzaminu z odpowiedzialnosci jako ludzie. Niestety.. Chyba tak dla tych psiakow lepiej. Z bolem serca, ale uczciwie musze Ci to powiedziec.[/QUOTE] Marylko,to jest tak...jak tam jadę i widzę te psiury to mówię sobie ,że to była dobra decyzja,ale jak wracam do domu i patrze na te szczeniorki,które przywiozłam mam juz watpliwości...ale na szczęście nie mam za dużo czasu na rozmyslania ,bo bym zwariowała...Bardzo Ci dziękuję za te słowa... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Że się tak zapytam...czy ktos moze ogłaszać szczeniorki ???plizzzz U nas strasznie zimno sie zrobiło,psy zaprzestały kapieli w stawie,na podwórko tylko do toalety,a Ryzyk...zreszta sami zobaczcie... [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsc0550m.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9117/dsc0550m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/dsc0551zl.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6683/dsc0551zl.jpg[/IMG][/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img269.im[URL=http://img804.imageshack.us/i/dsc0571m.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/8156/dsc0571m.jpg[/IMG][/URL] ageshack.us/i/dsc0570e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2316/dsc0570e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/dsc0572fy.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2377/dsc0572fy.jpg[/IMG][/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img94.imageshack.us/i/dsc0565c.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1934/dsc0565c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/dsc0566jy.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4741/dsc0566jy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img808.imageshack.us/i/dsc0567r.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/999/dsc0567r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc0568s.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5163/dsc0568s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img594.imageshack.us/i/dsc0569f.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1769/dsc0569f.jpg[/IMG][/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc0558g.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3590/dsc0558g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img807.imageshack.us/i/dsc0559x.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/7893/dsc0559x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/dsc0560ff.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5394/dsc0560ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc0563zo.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6585/dsc0563zo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc0564b.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4325/dsc0564b.jpg[/IMG][/URL] -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam z paniami z TOZ-u u psiaków,sunie maja się dobrze,az trudno uwierzyć,ze we wtorek były ciachniete :) Proszę o to zdjęcia,nie ma ich za duzo,bo mi bateria padła... [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc0552qi.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3623/dsc0552qi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/dsc0553t.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7025/dsc0553t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/dsc0554dv.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2708/dsc0554dv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/dsc0555z.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2286/dsc0555z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/dsc0556hh.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/39/dsc0556hh.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='ataK']Nie mogę się doczekać, żeby ich poznać, ciekawa jestem bardzo, jak się dogadają z Reksiem...[/QUOTE] Ja się tez nie moge doczekać Twojej relacji ze spotkania :) I tak tradycyjnie pospamuje ,zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210334-Wyj%C4%85tkowe-maskotki-z-Australii-na-pomoc-dla-BDT-do-dnia-06.07.2011-godz.20?p=17158306#post17"]http://www.dogomania.pl/threads/210334-Wyj%C4%85tkowe-maskotki-z-Australii-na-pomoc-dla-BDT-do-dnia-06.07.2011-godz.20?p=17158306#post17[/URL]
-
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
kaja69 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Wpadam po krótkiej przerwie, narobiło mi sie zaległości. Jutro na spokojnie poczytam. Usypianie slepego miotu to chyba zasada na dogo...raczej nie pochwalane jest inne działanie...Wszyscy tu wiedza jaki ogromny jest problem bezpańskich zwierzat w naszym kraju.... Ale pomijajac dogo i sytuacje w kraju....Ja uspiłam kiedys kociaki...i drugi raz ...no nie wiem chyba nie byłabym w stanie...:shake: Chyba niestety tak trzeba....:-( Kaja, dobra decyzja, ale nie zazdroszczę.... I ten pan Darek ....faktycznie, przydałaby sie pomoc....[/QUOTE] Dzieki savahna :) pewnie gdyby sunia lezała przy nich ,nie wiem czy bym to zrobiła,ale one takie same cały czas leżały,matka dzikus się schowała,nawet jej nie widziałam...cały czas jeszcze myślę o tych maluchach...ehhh Jutro chyba uda mi sie tam skoczyć,zobaczę jak się czuja sunie po sterylkach... I na koniec mały spamik :) zapraszam na bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210334-Wyj%C4%85tkowe-maskotki-z-Australii-na-pomoc-dla-BDT-do-dnia-06.07.2011-godz.20?p=17158306#post17[/URL] -
Właśnie od niego wróciłam...nie mam juz w czym wozic mu jedzenia,moje wiaderka znikają:shake:...dzisiaj jak zwykle na mój widok sie ucieszył,ale w ogóle nie podszedł,moze dlatego,ze była ze mna monis88,a ją widział po raz pierwszy...ale nawet nie zaszczekał tylko ogonek chodził...a do jedzenia podbiegł jak odjeżdzałyśmy,prędzej nie chciał...