Jump to content
Dogomania

kaja69

Members
  • Posts

    5770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaja69

  1. [quote name='kasumi']ty to trafiasz na same bidy... jak nie Krecik, to ostatnio chyba na jakąś suczkę, co szukałaś jej DT i teraz ten...... jasne, że przypomnę :) zachęcam również innych :)[/QUOTE] Tych połamańców to sie troche przewineło u mnie... [quote name='Annaa4']:-/ będzie mógł zostać u Ciebie ? czy trzeba będzie szukać DT ?[/QUOTE] Na razie jest u mnie...dzisiaj miałam zabrac ta połamana sunie Amber,ale trafił sie ten...mozliwe,ze jutro Amber tez do mnie dołączy,te dziewczyny ,u których teraz przebywa nie moga jej juz dłuzej trzymać... Aniu,gdyby trafily sie dla nich dt to pewnie ze tak...moje stado za duze dla połamańców,ale ja juz nie wierzę,ze cos sie znajdzie...dla zdrowego psa trudno o dt a co dopiero dla takich biedaków... Tyle pisałysmy o imionach...
  2. kasumi jutro mi przypomnij,dobra???dzis juz nie dam rady,padam... Przed godzinka przywiozłam sobie nowego tymczasa...a było tak...spamowałam sobie w poszukiwaniu ozdrowieńca z nosówki dla Kilerka mari i dostałam telefon,ze w miejscowości obok jakies 5km ode mnie ,od wczoraj leży pies ,wczoraj podobno strasznie wył...pani ,która do mnie dzwoniłanajpierw sama pjechała do psiaka,ale bała się go wziąc na rece...pojechałam...faktycznie pies leżał,na zboczu rowu,zaplątany w gałęzie,tylne łapki zablokowane pod jakis konarem,od razu widać ,że pies po kolizji z samochodem...wyciagnęlam biedaka i prosto do wetki...Psiak nie jest juz młody,ma ok 8-9 lat,strzaskana miednicę,był strasznie wyziebiony temp 34,5 ...wokół oczu i uszu pełno kleszczy...jutro jade na rtg,bo dzisiaj juz było za późno...Teraz lezy pod kroplówka ,druga czeka... Mam dość... [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc00730ef.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8190/dsc00730ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/dsc00734k.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5333/dsc00734k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img607.imageshack.us/i/dsc00735cb.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8841/dsc00735cb.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ginn do mnie napisała,ze ma takiego ozdrowieńca i pyta czy surowica potrzebna...
  4. Przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT]
  5. Wpadłam ze spamem ,ale widze ,ze Nika juz tu była :)
  6. Sprawa bardzo pilna !!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari ma nosówkę:( [/INDENT]
  7. Ze spamem wpadłam,sprawa bardzo pilna!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari ma nosówke :( [/INDENT]
  8. U Miski wszystko w porzadku,ze spamem wpadłam,bo sprawa bardzo pilna!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT] Kilerek mari ma nosówke :(
  9. Przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna !!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT]
  10. przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna !!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT]
  11. Przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna !!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT]
  12. SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!! Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu - NA CITO!!! Kilerek mari ma nosówke :(
  13. [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerem mari ma nosówkę :( [/INDENT]
  14. [quote name='ataK']Właśnie :) Starałam się jeszcze, żeby do rasy pasowały ;) Te były malutkie, to bajkowe, ale np. briardy to były Kasandra, Kasylda, Klarysa i Klorynda, a PONy np. Laska i Lulka ;)[/QUOTE] Mój Tedi w metryczce ma Don Juan:evil_lol: Same dziewczynki miałaś ???
  15. [quote name='AgusiaP']Oj Anuś u mnie już to nie przejdzie :shake: Zuza miała być na DT została :multi:Majeczka maiała być na tymczasie :multi:już nawet bałabym się pytać...:diabloti:[/QUOTE] Agusiu , a gdzie im lepiej bedzie :) Ja też sie juz nie pytam,bo wiem,ze sie nie zgodza:evil_lol:
  16. [quote name='ataK']Tylko to były rodowodowe ;)[/QUOTE] Aaaa i dlatego wszystkie zaczynały się na ta samą literke :)
  17. [quote name='Nikaragua']sterylke miała jeszcze w schronisku[/QUOTE] aaaa ...moze po sterylce zeobiła jej się przypuklina??? Rok temu kolezanka przygarneła kotke ni i załatwiałam sterylke ,po kilku dniach pytam kolezanke jak się czuje kotka,a ona ,ze bardzo dobrze,tylko chyba mysz połknęła ,bo az jej wystaje:roll:...w te pedy poleciałam do niej...i tak jak sie spodziewałam , wyszła ogromna przepuklina...
  18. [quote name='Nikaragua']no dobrze, lekarka stwierdziła (badając ją gdy była uśpiona), że Nika ma guza w brzuchu i nastraszyła mnie jak nie wiem co! Syn (miał 12 lat wtedy) płakał przez tydzień, a sunia dopiero kilka miesięcy u nas była. Poszłam do poleconego weta na konsultację (profesor, mąż mojej znajomej) i okazało się, że to zwykła, mała przepuklina.[/QUOTE] Która pewnie mozna bylo zacerowac przy okazji sterylki??
  19. [quote name='kado']Żeby powiekszyć, trzeba kliknąć na skan. Mała płakusiała, oj płakusiała.Lekarka przestrzegała, że tak będzie, bo Tosia, to taka pańcia z trabańcia i strasznie wrażliwa jest. Na razie cisza. Dziewczyny chrapią:) Zobaczymy, co będzie w nocy:cool3:[/QUOTE] Najważniejsze ,ze juz po..a teraz niech sobie troszkę pomarudzi ,było nie dawać chłopakom :)
  20. [quote name='Nikaragua']była jeszcze inna przyczyna, ale nie tu miejsce o tym pisać[/QUOTE] Moja ciekawośc rośnie:cool3:
  21. Przed chwila dzwoniła do mnie p.Dorota,że był kolejny telefon w sprawie Lackiego:) Pani jest zdecydowana,tylko prosi o czas,bo mogłaby go adoptować dopiero w kwietniu... Myśle ,ze do tamtych ludzi nie ma sensu dzwonić ,gdyby im zależało do tego czasu juz by sie odezwali.
  22. [quote name='AgusiaP']Noooo miałam:evil_lol:[/QUOTE] Majeczka juz w ds,moze jakąs nowa weźmiesz Agusiu na dt:evil_lol:
  23. [quote name='AgusiaP']Tak Aneczko wszystko jest ok;) Mam nadzieję, że mamunia szybko dojdzie do siebie po zabiegu;)[/QUOTE] No to dobrze :)pierwszy etap za dziewczynkami :) A swoja droga widze jak rzucacie sie wetowi do gardła jakby poszło cos,nie daj boszee, nie tak:evil_lol:
  24. [quote name='AgusiaP']Tak jak Martunia pisała Daffi jest zdrowiótka :multi:Była bardzo grzeczna:lol: Gabi mówi, że to wspaniała sunia i nie ma z nią żadnych problemów;) Jeśli chodzi o Daissy trżęsła się jeszcze po zabiegu. Byłysmy umówione z Daffi na 17tą, ale była kolejka i weszłyśmy dopiero przed 18tą. Zdecydowałyśmy, że zabierzemy od razu Daissy i wiecie co malenka nie wyczuła, że mamunia jedzie z nami a bałam się zabrac jej razem ze sobą, żeby maleńka nie płakała znowu za mamusią...Siedziła sobie z Gabi z tyłu w aucie a mamusia leżała na przednim siedzeniu. Obie są przekochane:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Czyli juz po wszystkim i wszystko w porządku,tak??:)
  25. [quote name='Nikaragua']i dlatego przeprowadza się sterylki aborcyjne[/QUOTE] Dokładnie:) albo usypia ślepe mioty...
×
×
  • Create New...