-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasumi']ty to trafiasz na same bidy... jak nie Krecik, to ostatnio chyba na jakąś suczkę, co szukałaś jej DT i teraz ten...... jasne, że przypomnę :) zachęcam również innych :)[/QUOTE] Tych połamańców to sie troche przewineło u mnie... [quote name='Annaa4']:-/ będzie mógł zostać u Ciebie ? czy trzeba będzie szukać DT ?[/QUOTE] Na razie jest u mnie...dzisiaj miałam zabrac ta połamana sunie Amber,ale trafił sie ten...mozliwe,ze jutro Amber tez do mnie dołączy,te dziewczyny ,u których teraz przebywa nie moga jej juz dłuzej trzymać... Aniu,gdyby trafily sie dla nich dt to pewnie ze tak...moje stado za duze dla połamańców,ale ja juz nie wierzę,ze cos sie znajdzie...dla zdrowego psa trudno o dt a co dopiero dla takich biedaków... Tyle pisałysmy o imionach... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
kasumi jutro mi przypomnij,dobra???dzis juz nie dam rady,padam... Przed godzinka przywiozłam sobie nowego tymczasa...a było tak...spamowałam sobie w poszukiwaniu ozdrowieńca z nosówki dla Kilerka mari i dostałam telefon,ze w miejscowości obok jakies 5km ode mnie ,od wczoraj leży pies ,wczoraj podobno strasznie wył...pani ,która do mnie dzwoniłanajpierw sama pjechała do psiaka,ale bała się go wziąc na rece...pojechałam...faktycznie pies leżał,na zboczu rowu,zaplątany w gałęzie,tylne łapki zablokowane pod jakis konarem,od razu widać ,że pies po kolizji z samochodem...wyciagnęlam biedaka i prosto do wetki...Psiak nie jest juz młody,ma ok 8-9 lat,strzaskana miednicę,był strasznie wyziebiony temp 34,5 ...wokół oczu i uszu pełno kleszczy...jutro jade na rtg,bo dzisiaj juz było za późno...Teraz lezy pod kroplówka ,druga czeka... Mam dość... [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc00730ef.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8190/dsc00730ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/dsc00734k.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5333/dsc00734k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img607.imageshack.us/i/dsc00735cb.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8841/dsc00735cb.jpg[/IMG][/URL] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
kaja69 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ginn do mnie napisała,ze ma takiego ozdrowieńca i pyta czy surowica potrzebna... -
Zabiedzona mama i jej 9 dzieci, woj swietokrzyskie-pozostała mała sunia!
kaja69 replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna!!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT] -
Wpadłam ze spamem ,ale widze ,ze Nika juz tu była :)
-
Sprawa bardzo pilna !!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerek mari ma nosówkę:( [/INDENT]
-
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
kaja69 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
U Miski wszystko w porzadku,ze spamem wpadłam,bo sprawa bardzo pilna!!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT] Kilerek mari ma nosówke :( -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
kaja69 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za spam,ale sprawa bardzo pilna !!!!! [INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] [/INDENT] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B] Kilerem mari ma nosówkę :( [/INDENT] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']Właśnie :) Starałam się jeszcze, żeby do rasy pasowały ;) Te były malutkie, to bajkowe, ale np. briardy to były Kasandra, Kasylda, Klarysa i Klorynda, a PONy np. Laska i Lulka ;)[/QUOTE] Mój Tedi w metryczce ma Don Juan:evil_lol: Same dziewczynki miałaś ??? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Oj Anuś u mnie już to nie przejdzie :shake: Zuza miała być na DT została :multi:Majeczka maiała być na tymczasie :multi:już nawet bałabym się pytać...:diabloti:[/QUOTE] Agusiu , a gdzie im lepiej bedzie :) Ja też sie juz nie pytam,bo wiem,ze sie nie zgodza:evil_lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']Tylko to były rodowodowe ;)[/QUOTE] Aaaa i dlatego wszystkie zaczynały się na ta samą literke :) -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
kaja69 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']sterylke miała jeszcze w schronisku[/QUOTE] aaaa ...moze po sterylce zeobiła jej się przypuklina??? Rok temu kolezanka przygarneła kotke ni i załatwiałam sterylke ,po kilku dniach pytam kolezanke jak się czuje kotka,a ona ,ze bardzo dobrze,tylko chyba mysz połknęła ,bo az jej wystaje:roll:...w te pedy poleciałam do niej...i tak jak sie spodziewałam , wyszła ogromna przepuklina... -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
kaja69 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']no dobrze, lekarka stwierdziła (badając ją gdy była uśpiona), że Nika ma guza w brzuchu i nastraszyła mnie jak nie wiem co! Syn (miał 12 lat wtedy) płakał przez tydzień, a sunia dopiero kilka miesięcy u nas była. Poszłam do poleconego weta na konsultację (profesor, mąż mojej znajomej) i okazało się, że to zwykła, mała przepuklina.[/QUOTE] Która pewnie mozna bylo zacerowac przy okazji sterylki?? -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
kaja69 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kado']Żeby powiekszyć, trzeba kliknąć na skan. Mała płakusiała, oj płakusiała.Lekarka przestrzegała, że tak będzie, bo Tosia, to taka pańcia z trabańcia i strasznie wrażliwa jest. Na razie cisza. Dziewczyny chrapią:) Zobaczymy, co będzie w nocy:cool3:[/QUOTE] Najważniejsze ,ze juz po..a teraz niech sobie troszkę pomarudzi ,było nie dawać chłopakom :) -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
kaja69 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']była jeszcze inna przyczyna, ale nie tu miejsce o tym pisać[/QUOTE] Moja ciekawośc rośnie:cool3: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Noooo miałam:evil_lol:[/QUOTE] Majeczka juz w ds,moze jakąs nowa weźmiesz Agusiu na dt:evil_lol: -
[quote name='AgusiaP']Tak jak Martunia pisała Daffi jest zdrowiótka :multi:Była bardzo grzeczna:lol: Gabi mówi, że to wspaniała sunia i nie ma z nią żadnych problemów;) Jeśli chodzi o Daissy trżęsła się jeszcze po zabiegu. Byłysmy umówione z Daffi na 17tą, ale była kolejka i weszłyśmy dopiero przed 18tą. Zdecydowałyśmy, że zabierzemy od razu Daissy i wiecie co malenka nie wyczuła, że mamunia jedzie z nami a bałam się zabrac jej razem ze sobą, żeby maleńka nie płakała znowu za mamusią...Siedziła sobie z Gabi z tyłu w aucie a mamusia leżała na przednim siedzeniu. Obie są przekochane:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Czyli juz po wszystkim i wszystko w porządku,tak??:)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']i dlatego przeprowadza się sterylki aborcyjne[/QUOTE] Dokładnie:) albo usypia ślepe mioty...