Jump to content
Dogomania

Iljova

Members
  • Posts

    13356
  • Joined

Everything posted by Iljova

  1. [quote name='kakadu'][COLOR=#ff0000][B]Iljova[/B][/COLOR] sorry, że cię tak ścigam po wątkach, ale nie można do ciebie wysłać pw, a będę wystawiać znowu te buty o które pytałaś na wątku kanisa; jakby co, to tam dam link do bazarku; myślę, że wyrobię sie do końca tygodnia więc zapraszam; a wszystkich przepraszam, za zaśmiecanie wątku...[/QUOTE] Nie ma sprawy pw możesz juz wysłać i bardzo dziękuje że pamiętałaś o mnie.
  2. Jestem faktycznie Wolf wyjeżdżałam w miejsce gdzie nie ma netu a po powrocie nie zdążyłam zajrzeć na wszystkie wątki, ale jestem :-)
  3. Wpisz w google mapa pomocy dogomaniaków i tam szukaj
  4. Bo przy wstawaniu ma problem jak już wstanie to sobie fajnie chodzi a razem z resztą pcha się do głaskania Jak już zaczęłam ją głaskać i przerywałam to domagała się dalszego głaskani wciskając główke
  5. Cześć Sokołku :-) wróciłam Czekam na bazarek ;-)
  6. Też będzie śliczny :-)
  7. [quote name='Neris']Jakoś źle Ci to życzenie poszło kochana, bo obudził mnie nad ranem taki ból gardła, że już z powrotem nie zasnęłam. Tak się kończy latanie nad rzekę w bluzeczce z krótkim rękawem. Śniło mi się, że czarny kot rzucał w kuchni wielką myszą. Okropne to było.[/QUOTE] A co w tym okropnego Ten czarny kot uwolnił Cię od myszy Neris to nie latanie w krótkim rękawie tylko dorwał Cię wirus a to różnica
  8. Sarunia jest szczęśliwa i to najważniejsze :- )[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e27PyiH1qmI/UGl9Cq2JCHI/AAAAAAAAKWE/dVOd5pSYvMQ/s640/679.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7tvhfaopq20/UGl9F0jK73I/AAAAAAAAKWU/vof41IZA33Q/s640/1024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oYUpTgmrTbo/UGl9YRf2pVI/AAAAAAAAKXQ/g0h8OsSTk8o/s640/1025.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lXWITKM6RJA/UGl9Ymj-xgI/AAAAAAAAKXU/TDgmPKBACYs/s640/1026.JPG[/IMG]
  9. Poczekajmy na wizytę co będzie. Zobaczysz jakie uzyskasz informacje.
  10. Ale tam to naprawdę jest odchudzanie ... Prawdziwe odchudzanie :-)
  11. Wiecie bo na Fb jest osoba która zajmuje się odchudzaniem ..... wprawdzie psiaków ale może Wam też pomoże ;-)
  12. Cześć Arguśku :-):loveu: ciekawe co Funia na to ?
  13. Wcześniej widziałam go tylko na zdjęciach a mnie zachwycił a teraz jak zobaczyłam go na żywo ....on jest taki słodki kochany Zygmusiek Fur na Twoim miejscu też bym go nikomu nie oddala :loveu:
  14. Super wygląda na tych zdjęciach, bardzo się cieszę że kolejny psiak ma domek :-)
  15. Wspaniale że Fuksik ma wspaniały dom w którym nie odczuje tej zmiany. Rapkar a czy daleko od Was ten dom ??? Nie poddawaj się nie dawaj za wygraną życzę Ci wiele sił i cierpliwości w tej walce
  16. Jeszcze pytanie gdzie macie aktualne rozliczenia bo skoro są wpłaty z FB to dobrze byłoby również na FB je wstawić w opis wydarzenia
  17. Byłam i widziałam Sarunie ....jeszcze jest w miarę dobrze widać, że z trudem się podnosi, ale później już sobie dość ładnie chodzi Fakt mięśnie tylne zanikają . A jaka z niej pieszczoszka tak się przytula i domaga głaskania Kochana Saruńka jak tak na nią patrzyłam to czułam ogromną radość, że dane jej było...., że miała to szczęście wydostać się z tego więzienia, i może żyć spokojnie otoczona ogromną miłością i troską :-) Jest taka słodka :-) słoneczko kochane :-)
  18. To wiadomo że jest najpiękniejszy :-) Bisiolku Ty nasze kochane serduszko :-) Dziękuję za bisianie :-) i ślę mizianka z buziakami dla Bisiolka :-) a pozdrowienia dla dwunożnych ;-)
  19. A dzisiaj pytam - Co słychać u Amorka ? Jakieś wiesci z Amorkowej przystani ?
  20. Właśnie wróciłam z podróży i zaglądam aby życzyć Wam spokojnej nocy i kolorowych, radosnych snów :-)
  21. Właśnie wróciłam z podróży i zaglądam do Maxia oraz aby życzyć Wam spokojnej nocy i kolorowych, radosnych snów :-)
  22. Właśnie wróciłam z podróży i zaglądam aby życzyć Wam spokojnej nocy i kolorowych, radosnych snów :-) No cóż tak też bywa ale ja wierzę ciągle że znajdzie się w końcu ten właściwy dom
×
×
  • Create New...