Nie ma czym się denerwować wierzę że Ikarek ma dom o którym marzył on i my.
Wierzę że będzie szczęśliwy i bardzo kochany przez swoją panią :-)
Ikarku słodkich snów w nowym domku :-)
Dzisiaj trafiłam na Fb na info że Gut otwiera gabinet weterynaryjny, jest to ostrzeżenie aby ludzie nie chodzili tam że swoimi zwierzakami, kto ma konto mieć udostępnia znajdziecie na mojej tablicy
Nie dziwię się i cieszy fakt że po tym wszystkim ma ludzi którzy tak bardzo ją kochają i zasługują na nią :-)
Na też psie towarzystwo a że czasami wpadają dwie z tej czwórki na szalone pomysły ..... no cóż bywa dzięki temu Sarunia chyba jeszcze tak dobrze się trzyma pomimo wszystko :)