Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. [quote name='eliza_sk']Wszystko ok, mała ma swój wątek. Szaleje jak pijany zając :)[/QUOTE] To idę jej poszukać :)
  2. [quote name='eliza_sk']Trzeba będzie poadopcyjną zrobić, bo przed adopcyjną odpuściłam. Tylko nie wiem co to za region, Ginn ma adres.[/QUOTE] Nie ma sprawy :lol:
  3. Super, kto wie, może kiedyś spotkamy Szczęściarza na spacerku :loveu:
  4. Jak dobrze poczytać takie dobre wieści :lol: Pamiętam, jak wieźliśmy Alfika do Krakowa. Taki był biduś przerażony, że ślina mu ciurkiem ciekła z pysia. Słoneczko moje...
  5. O, Bonusek się oswaja ze zwierzyńcem :loveu:
  6. [quote name='eliza_sk']Tak - super :) A Ty od Almy ?[/QUOTE] A co Bonusek napisał ? :evil_lol:
  7. Ale fajny chłopak :loveu: I jaki zaradny :evil_lol:
  8. W Krakvecie widziałam takie metalowe zakręcane beczułki: do środka wkłada się karteczkę z danymi pieska.
  9. [quote name='marta9494']Takie:[FONT=book antiqua]85 1240 1965 1111 0010 1171 6801 [/FONT] A ona podaje takie:78[B]12404533[/B]1111001032873655[/QUOTE] Nr rozliczeniowy 12404533 wskazuje na Oddział w Krakowie, przy ul. Pijarskiej 1 Edit: Oddział Banku Pekao SA
  10. Ale na stronie fundacji podane jest takie konto [URL="http://www.fundacjamrunio.org/content/pom%C3%B3%C5%BCcie-nam"]http://www.fundacjamrunio.org/content/pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/URL]
  11. Na spacerki preferuję szeleczki, ale chciałabym, żeby w domu nosiły obróżki. Czasem potrafią czmychnąć na klatkę przy otwieraniu drzwi. Gdyby wybiegły z klatki i pognały przed siebie, powinny mieć przy obróżce informację z adresem i telefonem.
  12. "Okrutne zachowanie w stosunku do zwierząt jest nie tylko oburzające, ale powinno także niepokoić. Psychologia wyróżnia zjawisko nazywane osobowością psychopatyczną z rysem sadystycznym – to właśnie takie zaburzenia najczęściej wiąże się z seryjnymi mordercami. Zatrważający sadyzm cechuje także osoby znęcające się nad zwierzętami. Opublikowany niedawno raport FBI wykazał związek między agresją wobec zwierząt a przemocą skierowaną w stronę ludzi, jako kolejnym etapem kształtowania się morderczej osobowości. Ogromna rzesza amerykańskich seryjnych morderców, w tym Jeffrey Dahmer, Ted Bundy i David Berkowitz, mający na swoim koncie łącznie blisko setkę brutalnych zabójstw swoje zbrodnicze praktyki rozpoczynała od torturowania i pozbawiania życia psów oraz kotów. Badania prowadzone przez amerykańskie uniwersytety wskazują jednoznacznie, że co trzeci morderca przyznaje się do znęcania się nad zwierzętami w przeszłości" Szkoda, ze nasz wymiar sprawiedliwości nie bierze pod uwagę takich opinii :-( To cytat z artykułu na onecie: [URL]http://pies.onet.pl/58453,19,24,prawo_do_zabijania,2,artykul.html?drukuj=1[/URL]
  13. [quote name='Charly']w piątek (chyba) na TVN 24 był program poświęconym tematyce ochrony zwierząt (chyba taka archiwalna skladanka). Dosyć obszerny (G. Lindenberg. C, Wyszyński, E. Gebert...Jacyków). W programie właśnie jakiś poseł wypowiadał się na temat [B][U]skrajności[/U] [/B]roszczeń obrońców zwierząt. Nie wiem czy był to Kłopotek, czy jeszcze inny pan poseł... Szukałam potem czegoś na temat w internecie i znazłam m.inn właśnie to: [URL]http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8343303,Nalezy_sie_jak_psu_lancuch.html[/URL] dość ciekawy program- szukam, ale nie umiem znaleźć niestety[/QUOTE] To był program "Czarno na białym" Tomasza Sekielskiego. Co do Kłopotka - uświęcona tradycją jest głupota i znieczulica parlamentarzystów
  14. Ja też obejrzałam "szafę" Neski :) Cudeńka, muszę zakupić dla mojej Neluni coś równie gustownego. Taks robiła bazarek, czy kontaktowałaś się z Nią Kasiu prywatnie ?
  15. Nareszcie go widać :lol: Troszkę przytyje, odrosną mu włoski i wnet znajdzie domek ślicznota :lol:
  16. Może 4 tys. ? Dasz radę rozdać pozostałe ? Szkoda, żeby przepadło :shake:
  17. [quote name='Majaa'] [COLOR=#000000][U][B]No a teraz przyszedł czas na moje żebranie o pomoc:[/B][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]Dzisiaj na moje ręce został przekazany taki oto prezencik gwiazdkowy [/B][/COLOR] Jest jednak jeden drobny problem trzeba wklepać 8 znakowe kody na powyższą stronę internetową ze wskazaniem na schronisko nr 13 Kielce. Ja jestem kiepska w ocenianiu ilości „na oko”:oops:, ale sądząc po malutkiej kupce, która leży przede mną, a w której jest 300 kuponów, to w tym kartonie jest ich kilka tysięcy!!!!!!!!!!!!!! Choćbym chciała - nie dam rady tego wklepać. Rozdałam już sporo, ale ta ilość mnie przeraża, a chyba jest o co powalczyć. Każdy kod to 150 g suchej karmy – niby mało, ale już 1000 kuponów to 150 kg, a wpisuje się to sprawnie i prosto – dzisiaj popołudniu dla sprawdzenia wklepałam około 60 kodów w niecałe 4 minuty, czytając przy tym regulamin. [COLOR=red]Jest jeszcze jeden problem [B]ZNACZĄCY[/B] – akcja trwa TYLKO do 31 grudnia 2010 roku!!!!!!![/COLOR] [I][B]Szukam chętnych do „klepania” w klawiaturkę!!!!!!!! [/B][/I]Kupony jakoś dostarczę – autobusem choćby, bo czasu mało!!!!!!!! [/QUOTE] Jeśli da się podać do Krakowa np busem, to zaangażuję swoich synów. Mają teraz przerwę świąteczną, to chętnie pomogą.
×
×
  • Create New...