Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Alfik ma nowego przyjaciela: gumową kaczuszkę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TcWMLvQk-cI/AAAAAAAAAzs/Nd0wne3hztg/SAM_0437.JPG[/IMG] Trzyma ją w pysiu cały dzień, wszędzie ze sobą nosi. Na czas posiłku kładzie ją przy misce i zabiera jak tylko zje. Jedyna zabawka, której nie gryzie. Trwa to gdzieś od poniedziałku. Byłam z nim nawet u weta, bo bałam się, że bolą go dziąsełka. Ale wszystko ok. Kaczuszka "śpi" z nami w łóżku, obok Alfika. Zabiera ją także do łóżka na czas odkurzania mieszkania. Nie wiem, co mam mysleć :shake: o tej "przyjaźni"
  2. Poznałam posesję, ma charakterystyczne ogrodzenie. Dom jest piękny, zdjęcia kręcone były w salonie, w którym rozmawiałam z Panią. A Państwo ze zwierzyńcem na czas kręcenia zdjęć musieli się pewnie gdzieś pewnie zadekować :)
  3. Wczorajszy odcinek "Detektywów" kręcony był na terenie posesji i w domciu naszego Figunia :lol: Ale psiaka nie zaangażowali :shake:
  4. To się Państwu pofarciło :lol: Poranki pełne słodyczy :evil_lol:
  5. Taki młodziutki i już w kamasze go wzięli :shake:
  6. Wg mnie też nie :no-no-no: Moi rodzice oddali kiedyś sunię na dwa tygodnie wakacji pod opiekę znajomych. Tak bardzo tęskniła, że przez taki prześwit w ogrodzeniu uciekła :-(
  7. Jak tam [B]moja [/B]dziewczynka w nowym domku ?
  8. [quote name='tomcug']To[B] przytulaśny typ[/B], ale on tak od początku miał, tak patrzył w oczy tymi koralikami.:cool3: O przeszłości niech lepiej nie pamięta, teraz trafił mu się raj na ziemi, więc można rzec, że wygrał szóstkę w lotto. :multi::multi::multi: Dzięki Tobie, Mamo_Alfika, jestem Ci dozgonnie wdzięczna. :lol:[/QUOTE] Moją bratową pogryzł... Miesiąc temu, tuż po śmierci mojej Mamy, próbowała wejść do Jej pokoju. Rzucił się na bratową i zostawił dwie dziurki w udzie :shake:
  9. W piątek była u mnie koleżanka: trzy godziny leżał obok niej w fotelu i poddawał się pieszczotom :)
  10. [quote name='tomcug']Ja widziałam i się zastanawiam, czy Ci Mamciu_Alfika nie odebrać przystojniaka. :diabloti: Jest piękny!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Mowy nie ma :mad::mad::mad: Ale pogłaskać pozwolę :lol:
  11. [quote name='eliza_sk']I buty, albo wodery najlepiej ... Mamo_Alfika - jakby mi ktoś powiedział, że Alfik z I strony tego wątku i Alfik z powyższych zdjęć to te same psy, w życiu bym nie uwierzyła. Przeszedł u Was cudną metamorfozę, zmienił szatę nie do poznania :loveu:[/QUOTE] Ja sama miewam wątpliwości :evil_lol: A widziałaś Eliza ich "całuśne" zdjęcie na poprzedniej stronie ?
  12. Ale aparatka :evil_lol: Edit: Należy Ci się Eliza medal za ofiarność i odwagę :evil_lol::evil_lol: A to miłosne uniesienia Alfika i Neli: Nela, dasz buziaka ? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TZixVyVZ9UI/AAAAAAAAArc/_jXIwOnJvco/s512/SAM_0425-1.JPG[/IMG] Całuj Alfik, całuj ... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TZixWE0bveI/AAAAAAAAArY/AbTAvg9n6e0/s512/SAM_0426-1.JPG[/IMG]
  13. Ależ się Cioteczka Tomcugowa napracowała :lol: Jak sobie pomyślę, że ktoś skazał tę maliznę na taką poniewierkę :-( ... Ciepełka dzieciaczkowi trzeba
  14. [quote name='Iv_']Nigdzie :oops: nie mam swojego "kącika" :roll:[/QUOTE] Ja mam dwa, zapraszam. Wstawiaj swój zwierzyniec u Neli lub Alfika, niech się psiaki poznają :evil_lol:
  15. Bo taki ze mnie fotograf, jak z koziej d.... trąbka :evil_lol: Obfociłabym ich bardziej, ale nie udają mi się zdjęcia :shake::-( A za leniwa jestem na naukę ;)
  16. Obróżki są z taksowego bazarku :lol: Nela ma jeszcze szeleczki z takim samym naszyciem i drugą obróżkę - fioletową :lol:
  17. Kacperek był taki: jak usłyszał tylko szelest papierka, to siadał i wyciągał na przemian łapki :lol:
  18. Nelunia przyjechała do mnie taka okrąglutka i jakoś nie mogę jej "zmniejszyć". Nie wiem dlaczego, bo nie jada ani dużo, ani tłusto. Eliza wspominała coś o dietetycznej karmie .. Apetyt ma niesamowity - swoją porcję pochłania na jednym wdechu :evil_lol: Już oboje wiedzą, że duży garnek to ich żarełko i Nela, jak tylko go zobaczy, to siada na podłodze w kuchni i tak żałośnie piszczy .. A mi serce pęka, że muszę być twarda .. :shake:
×
×
  • Create New...