Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Ale cudny chłopczyk :lol: I taki podobny do mojego :lol: Zaznaczę sobie.
  2. Mam nadzieję, że mu w brzuszku nie dzwoniło :lol:
  3. [quote name='eliza_sk']Fero jutro jedzie do domu.[/QUOTE] Fajnie :multi:. Słodziutki Fero :lol:. A Alfik znowu wlazł na stół w kuchni i wyżarł masło z maselniczki :shake:. Po spacerku futrzane portki pod prysznic. Kiedy ten narwaniec zmądrzeje :shake:
  4. Jaki dumny :lol: Arystokrata :evil_lol:
  5. [quote name='eliza_sk']Mamo Alfika - podziel się nim z namiiiii - prosimyyyyyy :loveu: [/QUOTE] Dopiero teraz zajrzałam, ale widzę, że skan już wstawiłaś. Kupiłam raniutko, z bułeczkami :lol: Nie umiem niestety obsługiwać skanera, a Krzyś jeszcze spał :oops:
  6. Ale Zafirek ma rezydencję :multi: Super :multi: [quote name='eliza_sk']Wizyta poadopcyjna będzie szybciej niż byście się spodziewały. Dziś red. Hejda umówiła się z Zafirkowym panciem na spotkanie, a jako, że pancio pytał czy mogłabym w takowym uczestniczyć, więc mówi i ma - czego się nie robi dla dobrych ludzi ;) Przy okazji prywatnego wyjazdu do Krakowa również odwiedzę naszego bohatera.[/QUOTE] To może Alfika przy okazji odwiedzisz :lol: ?
  7. Jak dobrze poczytać rankiem takie dobre wieści od Ciebie Ginn :lol: Dla Ciebie, Zafirka i całej gromadki dobrego dnia :lol:
  8. Wielkie dzięki Ginn, od rana siedzę jak na szpilkach ... Uściski dla Zafirka :buzi:
  9. Niepokoję się, myślałam, że już coś wiadomo...
  10. Jestem na zaproszenie alice midnight, na razie zaznaczę
  11. Bajk, to nie jest Twoja wina. Niczego sobie nie wyrzucaj. Wszystkim nam przykro i wszyscy cierpimy z powodu śmierci Tiluni. Zrobiłaś wszystko, co mogłaś zrobić. Nie poddawaj się, jesteś potrzebna. Ściskam Cię bardzo serdecznie.
  12. Śliczna jest, a ustawia się do fotek niczym modelka :lol: Czy muszę przypominać, że Mieszańce Królewskie są najpiękniejsze :evil_lol: ?
  13. [quote name='eliza_sk']Blondi dziś pojechała z Tofikowym tatą :)[/QUOTE] Cudowna wiadomość :lol:
  14. Nie mogę uwierzyć, wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze ... :-(:-(:-(
  15. [quote name='eliza_sk']Dziś Guziczek vel Kubuś jest gwiazdą Metra - oby się udało: [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL][/QUOTE] Widziałam dziś guziczka w Metrze :lol: Imię Kubuś deczko mnie zmyliło, ale na fotce go poznałam :lol: Strasznie mi go szkoda :-(
  16. [quote name='Jaaga']Zaistniał jeszcze jeden problem. Oskar potrzebuje budę. Ma legowisko w garażu, ale widocznie przy takiej pogodzie chciałby gdzieś w ustronnym miejscu sie zwinąć. Wpakował sie dziś do budy od Soni. Sonia stanęła w takim szoku, ze Oskar czym prędzej wyszedł, jak ja zobaczył. Niestety, budę mam jedną, drugą kupiłam sobie w zooplusie, ale to raczej na małe psy lub koty, Oskar absolutnie nie wszedłby przez otwór. Myslałam, zeby Oskara uczyc chodzenia po schodach, ale to bez sensu, bo schody sa strome i kręte. Jesli go wprowadzę, a sam chciałby zejść się np. załatwić, to mógłby z nich spaść i dopiero byłby problem. Tu jest strona, gdzie sa dobre, a tanie budy: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa[/url] Sprawdzałam ceny na Allego i byłam w szoku, bo tak wysokie. Może ktos jednak ma niepotrzebna budę w dobrym stanie lub potrafiłby taka Oskarowi zrobić?[/QUOTE] Budy super, oglądałam :)
  17. Ja też proponowałam wczoraj ekspres reporterów. Wydaje mi się, że to dobry pomysł. To nie tylko interwencje, ale nagłaśnianie różnych spraw. Był temat psów - ofiar powodzi, temat niehumanitarnego uboju zwierząt... Warto spróbować.
  18. Jestem na zaproszenie Elka_Ka (mam nadzieję, że nie przekręciłam :oops:) Poproszę o nr konta na pw. Ponadto, po moim piesku, który z powodu choroby wątroby odszedł za TM, mogłabym przekazać prawie pełne opakowanie Esseliv forte (47 kapsułek) i 60 tabletek Heparegen 100 mg. Nie wiem, czym Oskarek jest leczony. Mam też puszkę specjalistycznej karmy (wiem, że to niewiele), ale zamiast wyrzucać mogłabym wysłać. HILL'S PD Canine l/d - puszka 370g
  19. [quote name='eliza_sk']Cioteczki - a teraz do rzeczy. Skoro Gazeta Krakowska nie pomogła to może macie jakiś pomysł co dalej ? Chodzi mi o jakieś medialne kontakty - czy nie wiecie kto z dogo ma wtyczki w prasie bądź tv ? Gdzieś mi się takie dziewczyny przez wątki przewijały, ale nie zapisałam :([/QUOTE] Eliza, a gdyby tak wysłać maila do ekspresu reporterów ?
  20. [quote name='eliza_sk'] Mamo Alfika uchyl rąbka tajemnicy - a może fotkę wstawisz ... :oops: Są dwa zdjęcia czy jedno ?[/QUOTE] Dziś sobota, u mnie jak zwykle to dzień gospodarczy, ale już Krzyś miał skanować - rano jeszcze nie było artykułu na stronie gazety. Ale skoro po południu już się ukazał, to Cioteczki mogą poczytać w oryginale :lol:
×
×
  • Create New...