-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
mama_Alfika replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ale cudny chłopczyk :lol: I taki podobny do mojego :lol: Zaznaczę sobie. -
Ale Zafirek ma rezydencję :multi: Super :multi: [quote name='eliza_sk']Wizyta poadopcyjna będzie szybciej niż byście się spodziewały. Dziś red. Hejda umówiła się z Zafirkowym panciem na spotkanie, a jako, że pancio pytał czy mogłabym w takowym uczestniczyć, więc mówi i ma - czego się nie robi dla dobrych ludzi ;) Przy okazji prywatnego wyjazdu do Krakowa również odwiedzę naszego bohatera.[/QUOTE] To może Alfika przy okazji odwiedzisz :lol: ?
-
Jestem na zaproszenie alice midnight, na razie zaznaczę
-
BLONDI-roczna, ŚLICZNA-bezdomna OD ZAWSZE - ma ZNOWU DOM :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Blondi dziś pojechała z Tofikowym tatą :)[/QUOTE] Cudowna wiadomość :lol: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
mama_Alfika replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Zaistniał jeszcze jeden problem. Oskar potrzebuje budę. Ma legowisko w garażu, ale widocznie przy takiej pogodzie chciałby gdzieś w ustronnym miejscu sie zwinąć. Wpakował sie dziś do budy od Soni. Sonia stanęła w takim szoku, ze Oskar czym prędzej wyszedł, jak ja zobaczył. Niestety, budę mam jedną, drugą kupiłam sobie w zooplusie, ale to raczej na małe psy lub koty, Oskar absolutnie nie wszedłby przez otwór. Myslałam, zeby Oskara uczyc chodzenia po schodach, ale to bez sensu, bo schody sa strome i kręte. Jesli go wprowadzę, a sam chciałby zejść się np. załatwić, to mógłby z nich spaść i dopiero byłby problem. Tu jest strona, gdzie sa dobre, a tanie budy: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa[/url] Sprawdzałam ceny na Allego i byłam w szoku, bo tak wysokie. Może ktos jednak ma niepotrzebna budę w dobrym stanie lub potrafiłby taka Oskarowi zrobić?[/QUOTE] Budy super, oglądałam :) -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
mama_Alfika replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Elka_Ka (mam nadzieję, że nie przekręciłam :oops:) Poproszę o nr konta na pw. Ponadto, po moim piesku, który z powodu choroby wątroby odszedł za TM, mogłabym przekazać prawie pełne opakowanie Esseliv forte (47 kapsułek) i 60 tabletek Heparegen 100 mg. Nie wiem, czym Oskarek jest leczony. Mam też puszkę specjalistycznej karmy (wiem, że to niewiele), ale zamiast wyrzucać mogłabym wysłać. HILL'S PD Canine l/d - puszka 370g -
[quote name='eliza_sk']Cioteczki - a teraz do rzeczy. Skoro Gazeta Krakowska nie pomogła to może macie jakiś pomysł co dalej ? Chodzi mi o jakieś medialne kontakty - czy nie wiecie kto z dogo ma wtyczki w prasie bądź tv ? Gdzieś mi się takie dziewczyny przez wątki przewijały, ale nie zapisałam :([/QUOTE] Eliza, a gdyby tak wysłać maila do ekspresu reporterów ?
-
[quote name='eliza_sk'] Mamo Alfika uchyl rąbka tajemnicy - a może fotkę wstawisz ... :oops: Są dwa zdjęcia czy jedno ?[/QUOTE] Dziś sobota, u mnie jak zwykle to dzień gospodarczy, ale już Krzyś miał skanować - rano jeszcze nie było artykułu na stronie gazety. Ale skoro po południu już się ukazał, to Cioteczki mogą poczytać w oryginale :lol: