Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Wstyd za piątkę, znowu nie przeczytałam wizytówki :oops:
  2. Śliczne słodziaki :) Gdzie są ? Nie jestem biegła w sprawach ogłoszeń, uzgodnij Eliza szczegóły z Anja2201. Dwa pakiety wygrane przez Alfisia :)
  3. Super chłopak, taki przytulaśny :loveu: To ta uniesiona z tyłu łapka spuchła ? Edit: No tak, jakbym przeczytała "wizytówkę", to nie musiałabym pisać, że przytulaśny :oops: Ale z fotek takie właśnie robi wrażenie :p
  4. Boska :crazyeye::loveu: Alfiś chyba wygrał metamorfozy - tak wynika z moich wyliczeń. Ale organizatorka bazarku nie odzywa się :shake:, a byłyby ogłoszenia dla slicznotki
  5. Rzeczywiści piękny, sierść wygląda na mięciutką :lol:
  6. Co u Czarka ? Może mogłabym go odwiedzić ? Mam blisko, tylko nie wiem, czy zostanę wpuszczona :niewiem: Można tak pójść "z ulicy" czy ktoś musi mnie wcześniej zaanonsować ?
  7. Nela startuje w konkursie, prosimy Cioteczki o glosy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-%21%21%21%21-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak%21%21%21Do-02.09-%21%21%21?p=17505547#post17505547"]http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-!!!!-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak!!!Do-02.09-!!!?p=17505547#post17505547[/URL]
  8. Alfik startuje w konkursie, prosimy Cioteczki o glosy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-%21%21%21%21-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak%21%21%21Do-02.09-%21%21%21?p=17505547#post17505547"]http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-!!!!-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak!!!Do-02.09-!!!?p=17505547#post17505547[/URL]
  9. Rumiś nawet poduchę dostał na spanko w podróży :lol: Duuuuuuuuuuuużo miłości w nowym domku piesku :loveu:
  10. [quote name='kasia_jot']Kurcze, mam podobnie z Nesią. Jak się przestraszy, to szczeka. [B]Niestety już kilka osób określiło ją mianem "agresywnego psa"[/B] :razz: A to absolutnie nijak ma się do jej charakteru, eliza_sk świadkiem ;)[/QUOTE] Tego się właśnie obawiam :shake: A Alfik w rzeczywistości jest taki ciapowaty ....
  11. [quote name='Handzia55']A mój mały książę został w Skarżysku:-( Smutno mi bez niego:-( Córka zdje mi relację na bieżąco, wiem że jest zadbany i dopilnowany ale tęsknię i już.[/QUOTE] Jaj ja Cię rozumiem Aniu :lol: Unikam dłuższych nieobecności z tych właśnie powodów ... Wczoraj wyszłam z domu a Alfik zaczął wyć tak przeraźliwie, że uszłam kilka kroków tylko i w te pędy wróciłam :shake: Zostawiłam obojgu przysmaczki i wtedy dopiero mogłam wyjść unikając awantury. Szczerze mówiąć, obawiam się nieco reakcji sąsiadów ... :shake:
  12. [quote name='Handzia55']:lol:Alfikowa rób fotki, ja też chcę obejrzeć. Jestem w Gdyni u brata, mam dostęp do komputera i mogę nadrobić zaległości w czytaniu ulubionych wątków:evil_lol: Alfik fajny psiak ale mnie cosik nie lubi:shake: , [B]pamiętasz jak mnie obwarczał?[/B][/QUOTE] To ze strachu :oops: On taki dzikus jest :shake: Za każdym razem na spacerze boję się, że ktoś mu podpadnie .. Przez osiedle idziemy na króciutkiej smyczy, a puszczamy się dopiero na łączce :evil_lol:
  13. Zrobię obojgu w nadchodzącym tygodniu. Mam kilka dni urlopu, będę mogła poświęcić dzieciaczkom więcej czasu :)
  14. [quote name='tomcug']A ja tego nie rozumiem - kundel jakiś taki. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ja go chyba nawet nie lubię. :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] To chyba pomyliłaś moje słoneczko z jakimś innym psiakiem, bo [B]mój [/B]Alfik jest najczystszej krwi [B]Mieszańcem Królewskim[/B] :diabloti::evil_lol: Wobec tego nieporozumienia - [B]wybaczam [/B]:loveu:
  15. [quote name='Iv_']Widzę, że chłopak namotał Ci w głowie i ...... serduchu :cool3: :evil_lol: :loveu: Ma czar :p[/QUOTE] To prawda, kompletnie oszalałam na jego punkcie :loveu::evil_lol:
  16. [quote name='Iv_']:turn-l:[B]no i masz niewychowanego Alfisia[/B] :eviltong::loveu::cool3: Ale rzeczywiście pynie i minki chłopaki maja podobne ;);)[/QUOTE] Ale jaki kochany :loveu:
  17. Jak go strofuję, to taka właśnie minkę robi :) A mnie natychmiast mięknie serce i cała sprawa kończy się gradem buziaków. I jak ja mam go wychować :shake::loveu::lol:
  18. Rzeczywiście, duży Alfik. I wygląda na takiego samego słodziaka jak moje ciapowate kochanie... :loveu: Jakby się zgubił, to właściciel by pewnie szukał ... :shake:
  19. Fajny chłopak, ze zdjęć przesłodziak :lol: No to jest mina Alfika :evil_lol:, tylko Alfiś jęzorka nie wystawia [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8838/1007540.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6462/1006183o.jpg[/IMG]
  20. Moje psiaki mimo początkowej niechęci jakoś się jednak dotarły. Teraz miłość kwitnie. A przede wszystkim, dotrzymują sobie towarzystwa, kiedy pozostali domownicy są "w terenie".
  21. Wróciłam wczoraj tak późno, że nawet nie zajrzałam na Luki :shake: Cudownie, popłakałam się ze wzruszenia :lol: A właśnie w TV mówią o wakacyjnie porzuconych w lasach psiakach. To nie ma końca :-( Zapraszam Majuskę na wątek Neli :lol: Jest taki króciutki ;) Damy tytuł "Nela i przyjaciele" :lol:
  22. Eliza, skrzyneczkę wyczyść, bo nie mogę Ci odpowiedzieć :lol:
×
×
  • Create New...