-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
Dawno nie było tu mojej rodzinki :evil_lol: Moje marcowe słodziaczki :loveu::loveu::loveu: Nela okupuje wersalkę, Alfik zadowala się fotelem :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TXN5OdW_huI/AAAAAAAAAmM/uOb_2l_2QBw/SAM_0399.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TXN5NznTd7I/AAAAAAAAAmI/hRE053G0sVw/SAM_0398.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_82Xk56Zbp1E/TXN5NM4i5bI/AAAAAAAAAmA/v3WE1-xM6O8/SAM_0396.JPG[/IMG]
-
MIŁEK - śliczny ŁACIATEK, prawie FOKSTERIER prosto z lasu !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Fajny jest :lol:, taki ciapek :evil_lol: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za najlepszy domek dla tej ślicznotki :kciuki: :loveu: -
INKA - 3 mies. SZCZENIAK po WYPADKU -już w swoim domku !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Minęło 10 dni od wyjazdu Ineczki. Co tam słychać u dziewczynki ? -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Nikt dziś nie był u mojej Amber ? -
Shila i Bolmin - wreszcie w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Ha, ha ! To nie moje fotki tylko Ginn się wprawia w posadzie fotografa :)[/QUOTE] W takim razie gratulacje dla Ginn :) -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Tak - i chodzenie na wspólne spacery z dogomaniakiem odpowiednim dla msca zamieszkania :mad: Mam jakiś ruch ws. Amberki. Na mailu jakieś 2-3 osoby, w tym jedna studentka, która [B]chce ją wyciętą i zaszczepioną[/B] - czyli za jakieś 8 tygodni ... Justyna85 zrobi wizytę w Rudzie.[/QUOTE] Na jej miejscu bałabym się, czy ktoś mi nie sprzątnie ślicznotki sprzed nosa :shake: -
Shila i Bolmin - wreszcie w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Puchata kuleczka :loveu: Jak Ty to robisz Eliza, że psiaki tak fantastycznie pozują do zdjęć :lol: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Haha, uderz w stół i nożyce się odezwą :diabloti: No nic mam nadzieję, że na jutro nie wykręcisz żadnego numeru i pójdziemy na spacer w końcu. [B] Potrzebna wizyta dla Amberki w Rudzie Śląskiej. [/B][/QUOTE] W umowie adopcyjnej konieczny dopisek: [B]dostarczanie aktualnych zdjęć na bieżąco [/B]:lol: Oglądam Amber nieustannie. Na Skuterka też tak nie mogłam się napatrzeć :lol: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Dla Neluni była oczywiści obróżka z szeleczkami, a nie "obróżka i obróżka", jak napisałam wyżej :p Przyszłam popatrzeć na cudną Amber :loveu: A Ciotki coś o niej zapomniały :cool3: Gdzie się podziewa Kasia, jej chrzestna matka :razz: ? -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Alfikowi kupiłam pomarańczowa obróżkę, A Neluni komplecik - czerwoną obróżkę w kwiatuszki i taką samą obróżkę. I wzięłam jej jeszcze czarne szeleczki i obróżkę fioletową. W tych czerwonych byłyśmy w Krakvecie ;) Wetka nadziwić się nie mogła, że tak pięknie wykończone. Ogladała na wszystkie strony, sprawdzała odszycia, czy nitki nie wystają, czy nic nie uwiera pieska. "Gdzie pani kupiła takie czaderskie szeleczki ?" :evil_lol: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Weszłam i... żałuję :cool3: Na razie muszę spasować niestety :placz: Chcę w przyszłym tygodniu psiaki przebadać, w związku z czym wprowadziłam reżim finansowy :roll: A taksowe szeleczki Neli zrobiły u wetki furorę :loveu: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Nikt nie podziwia pięknej Amber :cool3: ? A ja napatrzeć się na nią nie mogę :crazyeye: Żebym tak miała dom z ogrodem, nie zawahałabym się ani przez moment ... -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ja w zasadzie miejsce w łóżku jeszcze mam :evil_lol: Ale z chłopakami taki numer już nie przejdzie :shake: Już zazdroszczę jej przyszłym właścicielom. Słodziutka dziewczynka :loveu: -
AMBER vel MISIA - 1,5 r. śliczna SUNIA - już w nowym domu
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
To psiak jest typowo łóżkowy :evil_lol: Ma tyle futra do miziania i przytulania, CUDEŃKO :loveu::loveu::loveu: -
INKA - 3 mies. SZCZENIAK po WYPADKU -już w swoim domku !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Inka jutro jedzie .. do Kielc jednak, ponieważ jak wieść gminna w Skarżysku niesie ... [B]spanie z psem w łóżku powoduje niepłodność[/B] - tak donoszą niemieckie badania kliniczne ...[/QUOTE] Niepłodność psa czy właściciela :evil_lol: ? A może jednego i drugiego ? Ufff......... Jak to dobrze, że już nie planuję potomstwa :diabloti::evil_lol: -
INKA - 3 mies. SZCZENIAK po WYPADKU -już w swoim domku !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
I ja do Ineczki zajrzę :loveu: