-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
[quote name='kasia_jot']Czyżby mama Alfika i Neli miała zamiar "popełnić" jakieś psie ubranko? :)[/QUOTE] Przymierzam się Kasiu, tylko jakoś brak mi odwagi :shake: Nigdy nie szyłam takich rzeczy, choć brałam się za dużo poważniejsze. Z prostymi formami, takie jak na ostatnie bazarki, nie ma problemu. Przy szyciu ciuchów zawsze korzystam z Burdy. Ale "psieskich" ubranek jeszcze nigdy nie szyłam :shake: Przed świętami chyba nie dam rady, ale już po spróbuję :lol:
-
[quote name='Ginn']Myślę ze tak. Mam spróbować??[/QUOTE] Taaak, bardzo proszę :modla: Mam dwa kawałki polaru, ciepłe tkaniny płaszczowe, na wierzch można by wykorzystać kurtki z lamusa, żeby kubraczek nie chłonął wilgoci. Tylko wykroju nie mam :shake: Edit: I prezentacja na przystojnym modelu wskazana :evil_lol: Jakaś fotka Prego w ubranku ?
-
[quote name='Ginn']Wczoraj do Prego z Poznania Mikołaj przysłal prezent - piękny i niezwykle wygodny i ciepły kubraczek.Pięknie zasłania mu nerki - a o to przecież chodzi. Aisai bardzo serdecznie Ci dziękujemy. Mam nadzieję, że Prego go nie zniszczy. Zauważyłam, że ostatnio jakoś chętniej siedzi w kubraczkach.[/QUOTE] Ginn, a da się taki kubraczek rozłożyć na płasko i odrysować wykrój ?
-
[quote name='tomcug']I na taką wiadomość czekałam. Gratuluję świetnego wyboru, sunia jest niesamowita i zostanie w najwspanialszym domku pod słońcem!:cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Mamusiu_Alfika to dla Ciebie! :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Chłopcy się zgodzili pod jednym warunkiem: że trzeciego psa już nie wezmę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zapraszam na bazarek dla SOZ [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197202-Co%C5%9B-na-babskie-quot-trudne-dni-quot-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-04.12-godz.-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1972...12-godz.-20-00[/URL]
-
Kaukaz Borys z Zamościa odszedł za TM [*]
mama_Alfika replied to URIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogromnie mi przykro :-(:-(:-( Moją wpłatą z bazarku proszę rozporządzać wg uznania ...