-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
INKA - 3 mies. SZCZENIAK po WYPADKU -już w swoim domku !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczynka :loveu: -
"Okrutne zachowanie w stosunku do zwierząt jest nie tylko oburzające, ale powinno także niepokoić. Psychologia wyróżnia zjawisko nazywane osobowością psychopatyczną z rysem sadystycznym – to właśnie takie zaburzenia najczęściej wiąże się z seryjnymi mordercami. Zatrważający sadyzm cechuje także osoby znęcające się nad zwierzętami. Opublikowany niedawno raport FBI wykazał związek między agresją wobec zwierząt a przemocą skierowaną w stronę ludzi, jako kolejnym etapem kształtowania się morderczej osobowości. Ogromna rzesza amerykańskich seryjnych morderców, w tym Jeffrey Dahmer, Ted Bundy i David Berkowitz, mający na swoim koncie łącznie blisko setkę brutalnych zabójstw swoje zbrodnicze praktyki rozpoczynała od torturowania i pozbawiania życia psów oraz kotów. Badania prowadzone przez amerykańskie uniwersytety wskazują jednoznacznie, że co trzeci morderca przyznaje się do znęcania się nad zwierzętami w przeszłości" Szkoda, ze nasz wymiar sprawiedliwości nie bierze pod uwagę takich opinii :-( To cytat z artykułu na onecie: [URL]http://pies.onet.pl/58453,19,24,prawo_do_zabijania,2,artykul.html?drukuj=1[/URL]
-
[quote name='Charly']w piątek (chyba) na TVN 24 był program poświęconym tematyce ochrony zwierząt (chyba taka archiwalna skladanka). Dosyć obszerny (G. Lindenberg. C, Wyszyński, E. Gebert...Jacyków). W programie właśnie jakiś poseł wypowiadał się na temat [B][U]skrajności[/U] [/B]roszczeń obrońców zwierząt. Nie wiem czy był to Kłopotek, czy jeszcze inny pan poseł... Szukałam potem czegoś na temat w internecie i znazłam m.inn właśnie to: [URL]http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,8343303,Nalezy_sie_jak_psu_lancuch.html[/URL] dość ciekawy program- szukam, ale nie umiem znaleźć niestety[/QUOTE] To był program "Czarno na białym" Tomasza Sekielskiego. Co do Kłopotka - uświęcona tradycją jest głupota i znieczulica parlamentarzystów
-
[quote name='Majaa'] [COLOR=#000000][U][B]No a teraz przyszedł czas na moje żebranie o pomoc:[/B][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]Dzisiaj na moje ręce został przekazany taki oto prezencik gwiazdkowy [/B][/COLOR] Jest jednak jeden drobny problem trzeba wklepać 8 znakowe kody na powyższą stronę internetową ze wskazaniem na schronisko nr 13 Kielce. Ja jestem kiepska w ocenianiu ilości „na oko”:oops:, ale sądząc po malutkiej kupce, która leży przede mną, a w której jest 300 kuponów, to w tym kartonie jest ich kilka tysięcy!!!!!!!!!!!!!! Choćbym chciała - nie dam rady tego wklepać. Rozdałam już sporo, ale ta ilość mnie przeraża, a chyba jest o co powalczyć. Każdy kod to 150 g suchej karmy – niby mało, ale już 1000 kuponów to 150 kg, a wpisuje się to sprawnie i prosto – dzisiaj popołudniu dla sprawdzenia wklepałam około 60 kodów w niecałe 4 minuty, czytając przy tym regulamin. [COLOR=red]Jest jeszcze jeden problem [B]ZNACZĄCY[/B] – akcja trwa TYLKO do 31 grudnia 2010 roku!!!!!!![/COLOR] [I][B]Szukam chętnych do „klepania” w klawiaturkę!!!!!!!! [/B][/I]Kupony jakoś dostarczę – autobusem choćby, bo czasu mało!!!!!!!! [/QUOTE] Jeśli da się podać do Krakowa np busem, to zaangażuję swoich synów. Mają teraz przerwę świąteczną, to chętnie pomogą.