zapraszam również na akcję dla bezdomnych zwierząt z Radomskiego Schroniska
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-wrze%C5%9Bnia-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-%C5%82apach-quot-ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=15228031#post15228031[/url]