Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190635-Inblu-Cropp-Adidas-Leo-odgryzione-uszy-Zulusa-bazarek-do-22.08.2010-do-22-00[/URL] Zapraszam serdecznie!!!!!!
  2. Zapraszam http://www.dogomania.pl/threads/190635-Inblu-Cropp-Adidas-Leo-odgryzione-uszy-Zulusa-bazarek-do-22.08.2010-do-22-00
  3. Maksio nie chowa się do budy. Dzisiaj cieszył się merdając ogonkiem.
  4. Może trzeba zorganizować akcję poszukiwania w lasach, żeby nie wpadł we wnyki.
  5. co tam u Sary? jak w nowym domku?
  6. może być mój : [email][email protected][/email] i mój nr tel. 608413783
  7. Zapraszam na bazarek dla psiaków z radomskiego Schroniska!!! http://www.dogomania.pl/threads/190635-Inblu-Cropp-Adidas-Leo-odgryzione-uszy-Zulusa-bazarek-do-22.08.2010-do-22-00
  8. Ja zrobiłam mu ogłoszenia ale tylko na 4 portalach.
  9. [quote name='Dogo07']To co już można robić ogłoszenia ?[/QUOTE] oczywiście że tak
  10. [quote name='Aimez_moi']Ojej ......:) to super.....:):) Pati czy czegos/..... oczywiscie oprocz domku...... mu potrzeba?[/QUOTE] Tak miłości od człowieka
  11. Maksio dobrze się czuję, cieszy się.
  12. Ja poinformowałam znajomych z Grójca. JA TEŻ BĘDĘ TAM JEŹDZIŁA. PRZECIEŻ NIE MÓGŁ ZAPAŚĆ SIĘ POD ZIEMIĘ.
  13. Musimy mu poszukać domu. Ja już nie mogę patrzeć na te psiaki.
  14. Słuchajcie może wpłaty róbmy na jedno konto, bo się pogubimy. Jedna osoba powinna tego pilnować. U mnie są wpłaty od: AnnaA - 20 zł Agnieszka- 20 zł Magda- 20 zł
  15. Super, Sara przyzwyczai się. Może jakieś nowe fotki?
  16. Ja jutro postaram się zajrzeć do Maksia
  17. Wydaję mi się że tak. Jego Pan jest alkoholikiem i nigdy nie był trzeźwy.
  18. Słuchajcie lekarz pracuje od pon. do piątku. A w weekendy jest pod telefonem.
  19. Nie było mnie i nie mogłam odpisać. Nie ma sprawy mogę się tym zająć.
  20. Ja juz kupilam karmę dla Zulusa. Nie będę czekała aż się skończy bazarek.
×
×
  • Create New...