Zapraszam na bazarek dla psiaków z radomskiego Schroniska!!!
http://www.dogomania.pl/threads/190635-Inblu-Cropp-Adidas-Leo-odgryzione-uszy-Zulusa-bazarek-do-22.08.2010-do-22-00
[quote name='Aimez_moi']Ojej ......:) to super.....:):)
Pati czy czegos/..... oczywiscie oprocz domku...... mu potrzeba?[/QUOTE]
Tak miłości od człowieka
Słuchajcie może wpłaty róbmy na jedno konto, bo się pogubimy. Jedna osoba powinna tego pilnować. U mnie są wpłaty od:
AnnaA - 20 zł
Agnieszka- 20 zł
Magda- 20 zł