Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22 Zapraszam serdecznie!!!!
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url] ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!!
  3. tak, pojechał już do domku :)
  4. Zapraszam na bazarek dla Moki i Maksia [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url]
  5. Moka dzisiaj była z Maksiem na spacerku
  6. Zapraszam serdecznie!!!! http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998
  7. Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url]
  8. Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url]
  9. Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url]
  10. co u Sary? będą fotki?
  11. Ja również jestem. do jutra malutka.
  12. Nie ma co się przejmować ludźmi chorymi na głowę.
  13. jutro będę w schronie i zajrzę do Maksia
  14. Dałam ogloszenia na portalach internetowych. ale nic sie nie dzieje
  15. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-września-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-łapach-quot-ZAPRASZAMY[/URL]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam serdecznie na moją akcję dla psiaków z Radomskiego Schroniska.
  16. Może jakieś fotki Sary???
  17. Nikt się nie interesuje Maksiem. Pomóżcie poszukać mu domu.
  18. Napiszcie na pw albo na watku wszystkie wplaty jednorazowe i stale to umieszcze na pierwszej stronie. bo zrobilo sie zamieszanie
  19. Kochani jak Sara w nowym domku?
  20. 19 września 2010 ( niedziela) od godz. 10 - 20 w Radomiu przed Urzędem Miasta na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...) PROGRAM godz. 11- konkurs rysunkowy godz. 12-14 -I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
  21. 19 września 2010 ( niedziela) od godz. 10 - 20 w Radomiu przed Urzędem Miasta w radomiu na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...) PROGRAM godz. 11- konkurs rysunkowy godz. 12-14 -I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
  22. [B][SIZE=5]19 września 2010[/SIZE][/B] ( niedziela) od godz. 10 - 20 w [B]Radomiu[/B] przed Urzędem Miasta w radomiu na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : [COLOR=red][B]Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...)[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=blue]PROGRAM[/COLOR] godz. 11- konkurs rysunkowy [B]godz. 12-14[/B] [B]-I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska[/B] godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami [B]godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska[/B] godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
  23. Może ktoś mi pomoże w ogłoszeniach?
×
×
  • Create New...