-
Posts
1979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati851
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj razem byli na spacerku -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
pati851 replied to ala21's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url] ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!! -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
pati851 replied to ala21's topic in Już w nowym domu
tak, pojechał już do domku :) -
Zapraszam na bazarek dla Moki i Maksia [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url]
-
Moka dzisiaj była z Maksiem na spacerku
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url] -
Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url]
-
Zapraszam serdecznie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-Bazarek-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22?p=15240998#post15240998[/url]
-
co u Sary? będą fotki?
-
Ja również jestem. do jutra malutka.
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
jutro będę w schronie i zajrzę do Maksia -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
pati851 replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Świetnie!!!! -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Dałam ogloszenia na portalach internetowych. ale nic sie nie dzieje -
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-września-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-łapach-quot-ZAPRASZAMY[/URL]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam serdecznie na moją akcję dla psiaków z Radomskiego Schroniska.
-
Może jakieś fotki Sary???
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie interesuje Maksiem. Pomóżcie poszukać mu domu. -
Kochani jak Sara w nowym domku?
-
19 września 2010 ( niedziela) od godz. 10 - 20 w Radomiu przed Urzędem Miasta na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...) PROGRAM godz. 11- konkurs rysunkowy godz. 12-14 -I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
-
19 września 2010 ( niedziela) od godz. 10 - 20 w Radomiu przed Urzędem Miasta w radomiu na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...) PROGRAM godz. 11- konkurs rysunkowy godz. 12-14 -I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]19 września 2010[/SIZE][/B] ( niedziela) od godz. 10 - 20 w [B]Radomiu[/B] przed Urzędem Miasta w radomiu na Żeromskiego ZAPRASZAM SERDECZNIE NA : [COLOR=red][B]Akcję "I niedziela na 4 łapach", odbędzie się zbiórka żywności ( karma sucha i mokra, ryz makaron, kasza,...) oraz artykułów niezbędnych ( koce, miski, smycze, kagańce, odzież i wiele innych...)[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=blue]PROGRAM[/COLOR] godz. 11- konkurs rysunkowy [B]godz. 12-14[/B] [B]-I prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska[/B] godz. 13- ''Dzieci, zwierzęta i psi psycholog" spotkanie edukacyjne godz. 14- "Z angielskim wśród zwierząt"-lekcja angielskiego, a po lekcji konkurs anglojęzyczny z cennymi nagrodami [B]godz. 16-18- II prezentacja zwierząt z Radomskiego Schroniska[/B] godz. 17- konkurs wokalno- poetycki dla dzieci i młodzieży, prezentacja wierszy i piosenek o tematyce zwierzęcej Nasi goście będą mogli zasięgnąć porady lekarza weterynarii i psiego psychologa oraz porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami przez całą imprezę. Zaprezentujemy również nasze psy i koty czekające na nowy dom. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Może ktoś mi pomoże w ogłoszeniach?