[quote name='AnnaA']Tula, czy pani zechciałaby poczekac do następnego tygodnia. Pisałyście, że Sarę trzeba wykąpac i myślę, że jeżeli ma jechac do nowego domku to trzeba to zrobic. Do tego czasu wróci już Mondey a wydaje mi się, że Wikinga też w tej chwili nie ma. Wiem, że trzeba działac szybko, ale w tym wypadku to może jeszcze ten tydzień różnicy nie zrobi a sunia pojedzie wykąpana, a to ważne i w transporcie i w nowym domku.
Komu przelac deklarację na transport?[/QUOTE]
Deklaracje możesz wpłacić na moje konto, które jest na 1 stronie.