Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. jak Bunia? jakies nowe wiesci?
  2. Zaginął psiak w Radomiu. Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://www.goldenline.pl/forum/2107640/szukamy-psa-poludnie/[/URL]
  3. Anita ja moge udostepnic konto dla Borysa. mam nadzieje ze cos sie da zrobic
  4. [quote name='Monday']Ja szczegółów nie znam..:( To już Magda i Patrycja mają myśleć. Może ta pani coś dołoży do transportu, ja nie wiem, a pisać nie chcę... A co do wizyty przed to jak wyżej napisałam. Magda napisała mi, że dziś z pati będą myślały co zrobić.[/QUOTE] Monday ja rozmawiałam z Magdą ale o transporcie a nie o wizycie.
  5. Zbieramy na transport dla Buni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. ZBIERAMY NA TRANSPORT DLA BUNI, PROSIMY O POMOC!!!!! nr. konta podany w 1-szym poście
  7. Anita ja mogę zbierać na psiaki. Jeśli będzie potrzeba to mam 2 konta złotówkowe i funtowe.
  8. ode mnie dla Uli 1000 gorących całusów i wspamiałego domku
  9. Mokunia jak modelka
  10. jak cos to ja moge zawiesc ale tylko sobota lub niedziela
  11. a jeśli chodzi o płeć to jest to KOBIETKA
  12. ja założyłam specjalnie konto dla psiaków mogę udostępnić.
  13. [B][COLOR=red]Kochani Bubu może pojechać na DT do mestudio, jeśli tylko zwolni się miejsce. :)[/COLOR][/B]
  14. dziewczyny przypomina o liscie osob z Radomia, których namiary mogę umieścić na 1-szej str
  15. co z maluchem? czemu nikt go nie chce?
  16. [quote name='anita_happy'][B]UWAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA z CK wiadomosc -[/B] Pan z Szydłowca 6*7-592-814 , dzwonił w sprawie wyżełki do adopcji , ma dwa psy i otwarcie mówi , że szuka suki do rozmnażania , ale może się już do tego nie przyznać bo wie ,że warunkiem adopcji jest sterylizacja[/QUOTE] anita możesz założyć wątek temu ślepemu psiakowi bez łapki?
  17. psinka jest w boksie z dwoma innymi , ktore nie pozwalaja mu dojsc do miski
  18. Zapraszam na wątek naszej Buni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197672-Wspaniała-BUNIA-szuka-domku!!!?p=15870019#Scene_1[/URL]
  19. Zapraszam na wątek Buni
  20. [IMG]http://i54.tinypic.com/2ut5ifr.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/25ph5j9.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2nle5qf.jpg[/IMG] niestety nie udalo sie zrobic lepszych fotek. Maks strasznie szalal w boksie
×
×
  • Create New...