Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. Oraz na bazarek http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-6.09-godz.-22
  2. http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-wrze%C5%9Bnia-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-%C5%82apach-quot-ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=15228031#post15228031 Zapraszam serdecznie na akcję dla Bezdomnych Zwierząt
  3. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-wrze%C5%9Bnia-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-%C5%82apach-quot-ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=15228031#post15228031[/url] Zapraszam serdecznie na akcję dla Bezdomnych Zwierząt
  4. zapraszam również na akcję dla bezdomnych zwierząt z Radomskiego Schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/191266-19-wrze%C5%9Bnia-2010-RADOM-quot-I-niedziela-na-4-%C5%82apach-quot-ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=15228031#post15228031[/url]
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-6.09-godz.-22[/url] teraz powinna działać, Zapraszam
  6. Co się dzieje z Sarą? Kiedy będą fotki?
  7. zobaczcie na pysk, pregi sa w identycznym miejscu. trzeba go zlapac i sprawdzic. nie ma na co czekac
  8. ja mam sedalin. damy mu troche do karmy i go zlapiemy
  9. ale zobacz na pysk i ogon jest identyczny. Sprawdzałam każdą pręgę na pysku i według mnie to jest Asti
  10. [URL="http://www.dogomania.../191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1913...-5.09-godz.-22[/URL] zaktualizowany bazarek dla radomskich psiaków zapraszam!!!
  11. [URL="http://www.dogomania.../191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1913...-5.09-godz.-22[/URL] zaktualizowany bazarek dla radomskich psiaków zapraszam!!!
  12. [URL="http://www.dogomania.../191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1913...-5.09-godz.-22[/URL] zaktualizowany bazarek dla radomskich psiaków zapraszam!!!
  13. [URL="http://www.dogomania.191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1913...-5.09-godz.-22[/URL] zaktualizowany bazarek dla radomskich psiaków zapraszam!!!
  14. http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22 zaktualizowany bazarek dla radomskich psiakow zapraszam!!!
  15. Musimy zacząć działać. Trochę czasu minęło, miejmy nadzieję że on jeszcze żyje.
  16. ja Astiego mogłabym zabrać na trochę do siebie.
  17. Kochani pomóżmy Mokuni i Maksiowi znaleźć dom!!!!!!!!!!!!!
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url] Kochani zapraszam na bazarek dla psiaków z Radomskiego Schroniska
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22[/url] zapraszam serdecznie!!!
  20. http://www.dogomania.pl/threads/191399-MEXX-NEXT-INBLU-na-psiaki-z-Radomskiego-Schroniska-do-5.09-godz.-22 Zapraszam!!!!
×
×
  • Create New...