-
Posts
1979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati851
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
W czwartek jest transport radom-łódź-radom. Jak ktoś potrzebuje prosze o kontakt -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Oferuję transport za zwrot kosztów paliwa na trasie: [B]Radom[/B]-Zwoleń-Lipsko-Ożarów-Annopol-[B]Rachów Stary[/B]-Lipsko-Kozienice-Góra Kalwaria-[B]Warszawa-Radom[/B]. Jest mozliwość zmiany trasy [B]Rachów Stary[/B] przez [B]Radom[/B] do [B]Warszawy.[/B] Termin do uzgodnienia. [/INDENT] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
pati851 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Oferuję transport za zwrot kosztów paliwa na trasie: [B]Radom[/B]-Zwoleń-Lipsko-Ożarów-Annopol-[B]Rachów Stary[/B]-Lipsko-Kozienice-Góra Kalwaria-[B]Warszawa-Radom[/B]. Jest mozliwość zmiany trasy [B]Rachów Stary[/B] przez [B]Radom[/B] do [B]Warszawy.[/B] Termin do uzgodnienia. [/INDENT] -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
pati851 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Sliczny psiak, szkoda ze tak ciezko z domkiem -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Maksia!!! -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
pati851 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
zapisuję ... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek dla psiaków z radomskiego schroniska -
Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek! -
[quote name='selegne']A może by tak pomyśleć o jakimś bazarku cegiełkowym dla Cezara?[/QUOTE] albo allegro?
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
pati851 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Chłopak super, pamiętam Ramzika jak jechaliśmy do Cieszyna. -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
pati851 replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Śliczny piesek oby wszystko szło w dobrym kierunku. -
Samotna i porzucona Joda, czy ma szanse na lepsze życie?
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
witam maleńka! nikt Cię nie odwiedza :( -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Jutro będę rano w schronie to porobię trochę fotek -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
psiak dzisiaj juz nakarmiony -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
pati851 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
witam Ramziku! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
28 grudnia oferuję transport Radom-Poznań-Radom -
Samotna i porzucona Joda, czy ma szanse na lepsze życie?
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na watek! -
Samotna i porzucona Joda, czy ma szanse na lepsze życie?
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek dla psiaków!!!! -
Witaj Mam na imię Joda. Niedawno skończyłam 6 lat i nadal dokucza mi samotność. Jestem wesołą, spokojną, wysterylizowaną sunią o wyjątkowej urodzie a także wspaniałym charakterze. Doskonale sprawdzam się w roli cierpliwego towarzysza oraz powiernika sekretów zamiast dzielić się nimi, chowam je przed ludzkim spojrzeniem w najskrytszych zakamarkach mojego serca. Nie poddaje się monotonnej, schroniskowej codzienności choć czasem przychodzą chwile zwątpienia czy nie czekam za Tobą na próżno. Zaraz przepędzam i porzucam ten pesymizm bo przecież gdzieś tam czekasz na mnie by odwzajemnić przyjażń i dać dobry dom. Chciałabym dostać szansę od losu i czuć się potrzebna. Twoja wyjątkowa Joda [B][SIZE=3]Kasia tel w sprawie adopcji 507-237-447[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][IMG]http://i42.tinypic.com/2clca9.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][IMG]http://i44.tinypic.com/1605vna.jpg[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][IMG]http://i41.tinypic.com/27zc184.jpg[/IMG][/SIZE][/B]
-
Piękny różnooki Husky szuka wspaniałego domku!!! Schronisko Radom
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Zapraszam wszystkich do odwiedzania!!! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
bardzo prosze o wklejenie na pierwsza strone zdjecia i watku huskyego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219542-Piękny-różnooki-Husky-szuka-wspaniałego-domku!!!-Schronisko-Radom?p=18206146#post18206146[/URL] i Jody [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219543-Samotna-i-porzucona-Joda-czy-ma-szanse-na-lepsze-życie?p=18206238#post18206238[/URL] -
Husky- Pomóż mi wymazać z pamięci smutną przeszłość- Tytuł Witaj Mam na imię [B]Husky[/B]. Mieszkam na nowych boksach.Od ponad roku moim domem jest schronisko a skończyłem dopiero [B]2 lata[/B]. Odkąd sięgam pamięcią noszę ciężar przykrych wspomień czasem samemu trudno go udżwignąć. Próbowałem zapomieć i prawie mi to się udało jednak w obecnym miejscu przeszłość wraca niczym bumerang. Potrzebuję Ciebie byś pomógł mi uporać się z przeszywającym moje serce smutkiem od zawsze czuje się niechciany, niepotrzebny jako szczenię trafiłem do schroniska i tutaj do dzisiaj za Tobą wiernie czekam. Jestem śliczym, przyjacielskim, sympatycznym, wykastrowanym psiakiem o różnookim spojrzeniu przepełnionym miłością i nadzieją na lepszy los. Uwielbiam spacery i biegi gdy Ktoś jest towarzyszem to sprawia mi radość i mimo wszystko często się uśmiecham. Chciałbym być kochany a także mieć wspaniały dom bo nigdy nie zaznałem miłości. Pragnę tylko stać się potrzebny i móc podać Ci łapę jako zaproszenie do naszego nowego cudownego życia. Twój dzielny towarzysz Husky Kasia tel w sprawie adopcji 507-237-447 email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [IMG]http://i41.tinypic.com/2it20qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wvyffb.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2r2wv42.jpg[/IMG]