[B]Dolar [/B]został przywieziony do schroniska 3 marca 2011 po wypadku przez Policję.
Jest to młody psiak ma ok roku.
Przywieziony w bardzo cieżkim stanie, wychudzony z krwiakiem podbrzusza, przepukliną oraz urazem kolana i łokcia.
[B]4 marca [/B]miał gwoździowanie prawej przedniej łapy i prawej tylnej oraz zszycie powłok brzysznych.
[B]8 marca [/B]amputacja tylnej łapki
[B]17 marca [/B]przycięcie wystającej kości
Obecnie Dolar przebywa w Radomskim Schronisku. Mimo takiemu cierpieniu jest bardzo wesołym psiakiem, który ma ogromną siłę walki i woli życia.
[IMG]http://i56.tinypic.com/207rgao.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/zyadfa.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/10dt9u8.jpg[/IMG]