Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. [quote name='ihabe']straszny biedaczek:-( aż serce ściska,:-( poszła wpłata na Raflika[/QUOTE] dziękuję ślicznie za pomoc. wpłata dotarła
  2. Skan fakturki wstawiam w #4. Mamy 14 dni na zapłacenie. POMÓŻCIE!!!
  3. Dzięki Szymonowi Ralfik odzyskuje wiarę i zaufanie do człowieka. Codziennie wychodzą na spacerki i siedzą na trawce.
  4. [quote name='ihabe']straszny biedaczek:-( aż serce ściska,:-( poszła wpłata na Raflika[/QUOTE] Dziękuję ślicznie za pomoc.
  5. Pierwsza fakturka jest już wystawiona na kwotę 176 zł. Pan Doktor dał nam duże zniżki, dziękujemy.
  6. [IMG]http://i50.tinypic.com/2hg62qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1112vz6.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/29frx47.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/152hstk.jpg[/IMG]
  7. Fotki są zrobione, ale ma je Kasia w aparacie. czekam aż mi prześle i od razu wstawiam.
  8. Bardzo dziękuję wszystkim którzy chcą pomóc psiakowi. dzisiaj jade do Ralfika po pracy to zrobie pare nowych fotek
  9. Dziękuję ślicznie za wpłaty dotarły od paulina_gm i Aryste. Na pierwszej stronie zrobione uaktualnienie.
  10. Dzisiaj jadę do lekarza i ma podliczyć wstępnie powiedział że ok 200 zł
  11. Do końca tygodnia musimy opłacić fakturę za leczenie Ralfika w lecznicy. Prosimy o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Psiak czuje sie lepiej, ale jest nadal bardzo nieufny i przestraszony.
  13. [quote name='ovathena'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/109936-pati851"][B]pati851[/B][/URL], moglibyśmy zobaczyć jakieś nowe zdjęcia?[/QUOTE] oczywiście, przepraszam ale byłam trochę zalatana bo dzisiaj była wystawa psów. ale obiecuję że zrobię.
  14. Może zwróćcie się o pomoc do malamutów.
  15. Dzisiaj byłam cały dzień u piesiulka. Pierwszy raz wyszedł na dworek. Był strasznie przestraszony, oczy wytrzeszczone, masakra. Poszliśmy na trawkę i leżeliśmy. Dał się pogłaskać i nabrał odrobinę zaufania. Przed nami ciężka praca.
  16. [quote name='ovathena']Tragedia. Biedny piesek. Jak w ogóle dalej będzie wyglądało leczenie? Po wycięciu włókniaków pies będzie 100% sprawny i nie będzie go to już bolało? Jak wyglądała sprawa np. z oddawaniem moczu, czy sznurek nie uciskał penisa lub pęcherza? Czy w jakikolwiek sposób sznurek uszkodził narządy wewnętrzne?[/QUOTE] Póki co psiak dostaje leki. Lekarze zastanawiają się czy wycinać. Są leki które "rozpuszczają" włokniaki. Jęśli chodzi o oddawanie moczu to nie ma problemów. Jutro będę rano u psiaka i porozmawiam z lekarzem co u jak i wieczorkiem napiszę.
  17. [quote name='paulina_gn']Poproszę o numer konta. Wpłacę grosik.[/QUOTE] Bardzo Dziękuję. wysyłam PW
  18. [quote name='ovathena']Cały czas myślę o tym biednym piesku. O tym jak niby prozaiczna rzecz - założenie dla zabawy sznurka gdy był mały - zmieniła jego życie. A przecież tak prosto można było ten sznurek zdjąć. Jednym cięciem - gdy jeszcze nie był wrośnięty. Dziwi mnie też, że nikt przez te 3 lata nie zareagował. Czy ten sznurek było widać? Czy sierść go zasłaniała? Edit: Przepraszam że nie zaedytowałam powyższego posta, nie zauważyłam, że byłam ostatnią która tu pisała.[/QUOTE] Jak pojechaliśmy na miejsce to według Nas było widać ranę. Ludzie są obojętni i nie chcą reagować.
  19. Rana jest makabryczna, ale Ralfik jest pod opieką wspaniałych lekarzy.
  20. Mam taką nadzieję, psiak jest bardzo nieufny i przestraszony. Warczy.
  21. [quote name='ihabe']a gdzie piesek obecnie prezbywa? Dajcie tez nr konta, postaram sie cos podesłać![/QUOTE] Piesek jest obecnie w schronisku pod opieką lekarza.
  22. Dziękuję ślicznie za przybycie. Na PW wyślę nr konta.
  23. [SIZE=4][B]Prosimy o wsparcie finansowe dla Psiaka, chociaż grosik.[/B][/SIZE]
  24. [IMG]http://i45.tinypic.com/2d9y7nr.jpg[/IMG][COLOR=#000000] [/COLOR] [IMG]http://i45.tinypic.com/anes6o.jpg[/IMG][COLOR=#000000] [/COLOR] [IMG]http://i49.tinypic.com/2f0aiid.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...