-
Posts
1979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati851
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
mam pytanko czy Husky i Joda mają swój wątek? -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190775-Kr%C3%B3tki-%C5%82a%C5%84cuch-bez-picia-i-jedzenia...-PILNIE-DT-lub-DS"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7315/beznazwy1csj.jpg[/IMG][/URL] podlinkowany banerek -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190775-Kr%C3%B3tki-%C5%82a%C5%84cuch-bez-picia-i-jedzenia...-PILNIE-DT-lub-DS"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7315/beznazwy1csj.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7895/beznazwy1mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8691/beznazwy1sb.jpg[/IMG] -
Część dochodu z bazarku moge przekazać dla Cezara. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219398-Estee-Lauder-PetShop-Pioneer-Umbro-obrazy-do-20.12-dla-psiaków-z-Radomskiego-Schr[/URL]
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16753198#post16753198"]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16753198#post16753198[/URL] poz nr 11. Zdjęcia i opis do ogłoszeń. -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
pati851 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Nikt nie dzwoni o Maksia :( -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219398-Estee-Lauder-PetShop-Pioneer-Umbro-obrazy-do-20.12-dla-psiaków-z-Radomskiego-Schr?p=18189052#post18189052[/URL] Zapraszamy na bazarek dla psiaków z Radomskiego Schroniska!!!! -
ja moge podeslac karme dla Cezara.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1976639139[/url] Zapraszam Wszystkich na aukcje naszych radomskich psiakow! -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
ja tez juz nakarmilam -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
czy ktos to sprawdził? ja podjade jutro po pracy -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']są są :) Pati - wyślij umowe gdo domu Rokiego - on został wydany tylko na umowe tymczasową, plizzzzzzzzz ja nie wyrabiam FILC pojechał do Wrcławia - mieszka z drugą sunią jamnika szorstkiego. Jest super psem oprócz tego, ze zabrudził auto potwornie koledze swojej nowej Pańci..zrbił kooope :// PATI - co u labki co jest na DT u Twojjej znajomej :) bo sie ludzie pytają :) to raz.. dwa - czy ona jest do adopcji :) bo jak nie to jest w schronie druga labuszonka - taka sama jak Gapa :)[/QUOTE] Wyślę umowę do Rockiego, nie ma problemu. Gapa ma się super, odzyla i zupełnie inaczej wygląda.- jest do adopcji -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][B]dla FILCA - jamnika - szukam podwozu do WRoCŁAWIA..albo okolice[/B] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/303040_191095700966516_100001982634640_410164_1433949781_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Filc i Rocky sa w domku prosze o umieszczenie na I-szej stronie -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Rocky vel Rocker znalazł domek w Lublinie. [IMG]http://i40.tinypic.com/2f0c5fk.jpg[/IMG] Proszę o umieszczenie zdjęcia na I-szej stronie. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Oferuję transport Radom-Kielce-Radom 11-13 listopad. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Labradorka ma na imię Gapa. Bardzo duże postępy robi. Rocky vel Rocker (czarny szczeniak, który miał być uśpiony) był w DT w Lublinie wczoraj pojechał do nowego domku. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Labradorka jest u mojej koleżanki na tymczasie. Pierwsze dni były tragiczne, załatwiała się w domu , na dywanie po prostu wszędzie. Teraz jak nie ma nikogo i zostaje sama to załatwia się na maty. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. jest przekochana. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Oferuje dzisiaj transport Radom-Lublin-Radom w godz. popoludniowych. Prosze o kontaklt 608-413-783 -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukamy domku dla szczeniaka!!!! Roki piesek mix, teraz ok.4 miesięcy, czarny. Trafił do schroniska z ul.Grzecznarowskiego 7.08.2011. Odrobaczony i odpchlony. Adoptowany 19.08.2011 , wrócił po kilku dniach (zachorował u nowych właścicieli, lekarz, do którego poszli, podejrzewał nosówkę i zasugerował eutanazję!!!). Leczony przez lekarzy w schronisku - już doszedł do zdrowia. Przebywa w domu tymczasowym u naszej koleżanki Ani, ale mamy mało czasu. Pilnie szuakmy domku!!!! Roki ma kilka dni bo inaczej czeka go schron. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jutro 11 lipca jade Poznan-wawa-Radom. moze potrzebujecie transportu? jak cos to pw -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
kasumi Rudy nr 6 na liscie z pierwszej strony trafildo domku, przenies go -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
9 lipca jade do Poznania i wracam 11 lipca -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Przesyłam fotki Lady która znalazła domek o moich znajomych na Kozienickiej. Niestety nie da się jej zrobić fotek. lata jak opetana. Lady wraz z rodzenstwem majac 5 tygodni zostala wrzucona do grobowca. [IMG]http://i52.tinypic.com/atvz81.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2ds45zs.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
9 lipca jade do Poznania i wracam 11 lipca -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
pati851 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mozecie dowiesc mala do Radomia, macie blizej niz do Wawy. jeden dzien moge ja przetrzymac u siebie.