-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
znam trchę sytuację kropeczki - tak została nazwana. pani przygarnęła ją w sobotę jak miałam dyżur w przychodni. pani mieszka gdzieś niedaleko. sunia maleńka,miała na sobie nie obrożę a poszarpaną pętlę za sznurka. widocznie była gdzieś przywiązana i sama się uwolniła.jest bardzo grzeczna i kochana. pani chodziła z nią szukać szczeniaków, ale nie znalazła. sunia była już u weta -dostała odrobaczenie,odpchlenie i leki na powstrzymanie laktacji. pani jest nią zauroczona i faktycznie wszystko w rękach jej męża - ona chce ją zatrzymać.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
bardzo proszę o radę. w nowej słupi jest chłop który trzyma na krótkich łańcuchach 3 psy. bez jedzenia i dachu nad głową. podobno kiedyś wyrabiał nawet psi smalec. teraz już nie,ale ludzię się go boją i tylko po kryjomu dali znać o losie tych psiaków. czy jest jakiś sposób,żeby go postraszyć? czy policja w takich sprawach coś działa? zupełnie nie mam pomysłu jak pomóc... a i podobno pani urzędniczka na skargi w tej sprawie odesłała dzwoniącego do ...księdza!!!!!!!!!! a ksiądz taki sam "psiolubny" jak ten chłop. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
wczoraj wieczorem pierwszy spacer z zuzką. musiała całkiem niedawno mieć cieczkę,bo mój maks oszalał. sunia ma jednak charakterek i dała mu po nosie. ogólnie jest jeszcze wystraszona, ale z czasem się przekona do naszej gromadki. a domek będzie miała super. już ją pokochali! będę pisać co u małej,bo zamieszkała w sąsiedniej klatce. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
kocia mama miot porządnie ukryła. nikt ich nie widział, nawet ta pani co je karmi na codzień -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
skoro mowa o kociakach to jest jeszcze jedna sprawa. piszę w imieniu pani która na moim osiedlu opiekuje się 2 kotkami. niedawno została tam wyrzucona ciężarna kocia. niestety pani nie zdążyła jej wysterylizować i kotka przegoniła jej kociczki z budki i urodziła. jeszcze je ukrywa i nie widziałam jakie są. urodziła ok.01.09. mama jest śliczna prawie cała biała z lekko szarym pręgowanym ogonkiem i taką samą łatką na grzbiecie. jak kotki zaczną wychodzić będzie potrzebna pomoc, bo okolica blisko ulicy. kotkę pani by wysterylizowała, ale potrzebna by była żywołapka,bo kocia jeszcze nieufna. ma ktoś może pożyczyć? i czy możemy liczyć na pomoc, kiedy kotki już podrosną? -
[quote name='andzia69']A jaki kolor? to dam znać do schronu;) Agasz - parę postów wcześciejwkleiłam duze psiska szukajace domu - Elza i Lars II:)[/QUOTE] pekinka już niestety w swoim domku. piszę niestety,bo to nieciekawa rodzinka. a zdjęcia wielkopsów przekazałam. chciałabym też zapytać o stan Blue. moi sąsiedzi są trochę przestraszeni następstwami choroby. czy sunia będzie sprawna i czy da sobie radę z ich psiakiem. przestraszyła ich wetka z kaczmarka wizją niemal kalekiego psa. a jak naprawdę czuje się blue?
-
mam potencjalny dom dla dużego psa.ludzie stracili właśnie bernardyna i chcą adoptować podobnego. psiak musi być łagodny - państwo mają 10-letniego syna i małego pieska w domu. pies miałby do dyspozycji podwórko,kojec z budą. wysłałam zdjęcia bacy-chcą w miarę młodego. może jest jeszcze jakiś duży psiak? kiedyś w schronisku była ruda sunia w typie nowofunlanda... jest jeszcze?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']Ja wczoraj to chyba miala juz jakis radar w oczach. Najpierw w poludnie pojechalam na zakupy na Nowiny i ze 3 sztuki potencjalnie bezdomnych widzialam, potem jechalam kawalek przez Mojcze i biegl tam taki chudziutki duzy pies ze sznurkiem przy szyi. Niestety nie mialam mozliwosci sie zatrzymac, bo jechalam z tata na motorze i nawet pol okruszka kamy nie mialam. A potem na Krakowskiej na wysokosci Kadzielni po drodze latal taki kolako podobny czarny z biala krawatka;( No tak to jeszcze nie mialam. Zaraz jade znow do Nowin to im rzuce cos do jedzenia. Chociaz widzialam za kioskiem ze jest miska z woda i jakies jedzenie, wiec chociaz tyle... A przy okazji zapraszam do oddania glosu na metamorfoze[B] [/B][B]Mocarta na bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-%21%21%21%21-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak%21%21%21Do-02.09-%21%21%21?p=17507054&posted=1#post17507054"]http://www.dogomania.pl/threads/213431-Metamorfoza-roku-!!!!-Poka%C5%BC-nam-jak-zmieni%C5%82-si%C4%99-tw%C3%B3j-psiak!!!Do-02.09-!!!?p=17507054&posted=1#post17507054[/URL] Jak sie uda nam wygrac to bedziemy miec pakiety ogloszen;) . No wiec spinamy sie i glosujemy:) [/B][/QUOTE] tego czarnego z białą krawatką też widziałam - na Chęcińskiej. pojawił się niedawno i chyba jest przyjazny do psów. do moich merdał ogonem. natomiast na próby wołania i nakarmienia nie reagował wcale. nawet nie spojrzał na mnie i pobiegł w swoją stronę... -
poproszę jeszcze raz namiary na blue. ci moi sąsiedzi nie mogą się dodzwonić. może coś źle przepisałam... niedawno założyli sobie internet i zobaczyli zdjęcia blue. bardzo się podoba i gdyby zgodziła się z ich psem to byliby chętni. mogą też dzwonić do schroniska w jej sprawie (żeby prosić o kontakt)
-
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']To prawda.Zuzia to szczęściara :lol:[/QUOTE] e tam, zawstydzacie mnie :oops:. ja ją poprostu kocham -
czy możecie mi coś napisać o niusi - wyżełkowatej suni. czy jest jeszcze w schronisku i czy jest wysterylizowana? sąsiedzi z klatki obok będą szukać towarzyszki dla swojego psiaka. mają młodego szorstkowłosego kundelka -takiego do kolan. jest bardzo żywiołowy i chcieliby,żeby miał się z kim bawić. mieszkanie w bloku, bez dzieci.
-
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
a wam moje kochane bardzo ddziękuję za wsparcie :loveu: wiem,że jestem beksa,ale kocham to moje psiątko -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
zuza już po zabiegu! dzielnie się trzymała moja kruszynka. nie wiedziałam,że ma w sobie tyle siły. od weta pruła do domu na własnych nóżkach w takim tempie,że ledwo nadążałam! zjadła parę przysmaczków,potem spacer ok.2 godz. a teraz leży w łóżeczku i mnie obserwuje. jestem z niej dumna i wiem,że bardziej kochanej suni nie mogłam adoptować! -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
jesteście kochane!!!!!!!!!! -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
dzięki,że jesteście:loveu: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda.długo nie pisałam, ale u Zuzy było wszystko super. piszę było, bo 01.08 ma zabieg - wypadnięty gruczoł łzowy trzeciej powieki. bardzo się boję...jeśli ktoś tu zajrzy to może mnie pocieszy... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Czy to było dziś o 13tej? Mogę teraz do Obic pojechać. Czy ktoś chce ze mną pojechać? Mogę pojechać jutro z rana też...[/QUOTE] tak to było w sobotę -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to było ok.13 -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to na 100% był owczarek. bardzo ładny, ale faktycznie utykał. widziałam go na przystanku w Obicach,ale nie miałam możliwości stanąć