-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
kąpałam ją w szamponie dla alergików kupionym u weta -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
niestety drapie się cała -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Kąpiel musiała być! Po całej butelce szamponu i czterech myciach wreszcie woda była w miarę czysta. Pozbyłyśmy się też całej masy dredów i futro jest już piękne,pachnące i wyczesane. Noc niestety minęła bezzsennie,bo mała dyszy głośniej od parowozu i uparła się spać u mnie na brzuchu,więc sapała mi prosto w twarz:mad:. Apetyt ma jak smok i pochłonęła swoją kolację i Maksia - dziewczyny jej nie dały:evil_lol:. Mamy tylko problem z drapaniem się mimo kąpieli. No i trzeba małą nauczyć czystości, bo też zdarzają się wpadki. Poza tym jest przesłodka, włazi na kolanka po mizianko i lubi tv. Z resztą stada na razie ostrożnie. -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A w święta cuda się zdarzają...:tree1: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka,jak długie te body mają być? Coś poszukam. -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
agasz replied to Maia's topic in Już w nowym domu
A proszę Cię bardzo i smacznego! Liczę też na porcję naleśników:diabloti:! -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
myślę...Mam tymczasa od Mortes - dziką suczkę plus swoje dwa,kota i dwie świnki, ale intensywnie myślę, bo przyznam,że mam sentyment do tej rasy ( mój pierwszy pies):hmmmm: -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a koty? kiedy sterylka? a sunia wciąż w budzie? -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a jak mała do innych zwierząt? -
MELA - PEKINKA, którą przywiał Ksawery - brzydal jakich mało MA DOM :)
agasz replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
nikt o Melę już nie pytał? czy będziecie jej robić sterylkę aborcyjną? -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
agasz replied to Maia's topic in Już w nowym domu
byłam dziś w odwiedzinach u dziewczyn. sunia wyszła mi na przywitanie. posiedziałam z nią trochę na posłanku,dała się wygłaskać.dostojnie spaceruje po mieszkaniu,zagląda do pokoju jak coś się dzieje i wraca na legowisko. mam wrażenie,że to oaza spokoju. no i oczywiście wie już gdzie jest kuchnia!:eating: jak się uda to już dziś spotkamy się wszyscy na wieczornym spacerku. -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
agasz replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Roszpunce padł internet. Za godzinkę będzie u mnie, więc wszystko opisze. Wszystko jest ok i Roszpunka jest już zakochana bez pamięci :loveu: -
Luśka zeżarła szelki:mad:. trzeba pocerować i zaczynać od nowa:mdleje:.
-
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
agasz replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Roszpunka siedzi teraz z córką przy lekcjach,więc napiszę w jej imieniu: super,już nie mogę się doczekać! -
:Cool!:HURA,HURA...udało mi się zaszeleczkować Luśkę!!!!
-
Amigo zaginął bez wieści - czyli krótka historia bez happy endu...
agasz replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Amigo to cudowny psiak. Bardzo bałam się jak zniesie noc w altance. Na szczęście zrozumiał, że ma spać na wyścielonym łóżeczku. Bardzo pragnie ludzkiego towarzystwa. Z tęsknoty zrobił troszkę demolki - tak nie chciał zostać sam...:-( Jeżeli okaże się,że nikt go nie szuka to właściciel nie jest wart,żeby mieć takiego psa! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziękuję wszystkim, którzy pomagali szukać domu dla Ramba - szczeniaka znalezionego koło Biedronki. rambo znalazł dom w Kielcach na Zgody, ma troje dzieci do zabawy i ogród do biegania a sypialnię państwa wybrał sobie na swój kącik. dużo szczęścia piesku!!! -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
agasz replied to Maia's topic in Już w nowym domu
WIERZĘ W ROSZPUNKĘ I JEJ SERCE I DOŚWIADCZENIE W PRACY Z PSAMI! DAJCIE SZANSĘ OBU DZIEWCZYNOM NA POZNANIE SIĘ. MYŚLe, ŻE SZCZOTKA NIE MOGŁA TRAFIĆ LEPIEJ. -
mam dom dla młodego bokserka - ok.roku. dom w okolicach kielc.psiak mieszkałby oczywiście w domu.jeśli macie takiego psiaka to proszę o kontakt na pw.
-
mam dom dla młodego do roku bokserka. dom na wsi z podwórkiem, ale psiak mieszkałby w domu. jeśli macie jakiegoś psiaka w tym typie to proszę o kontakt na pw. dom znajduje się w okolicy Kielc
-
[quote name='Norkowa']róż:D??? ona chyba pierwszy raz na oczy widziała gustowny róż;D Dzięki wielkie za info o szczepieniu:D A tekst ujdzie w tłumie:D??[/QUOTE] mnie się podoba,ale ja nie mam wprawy w ogłaszaniu... jeszcze tylko dobre zdjęcia. powiem wam w tajemnicy,że cioteczka Roszpunka dzierga dla niej wełniany kubraczek mikołajkowy. pięknie będzie wyglądać jako śnieżynka pod choinką;)
-
tunia na razie nie mogła być szczepiona. dr bała się,że może to wznowić chorobę. chyba dopiero po badaniach kontrolnych o tym pomyślimy. u lusi też ok. cieszy się na mój widok koziołkuje po łóżku. niestety będzie to trudniejszy przypadek niż tunia. bardzo jest nieufna a moją znajomą próbowała nawet ugryźć. dziś kupiłam jej szeleczki i smyczkę w gustownym różowym kolorze:evil_lol: ale na ich widok zrobiła tak::scared:
-
dziś dalsze małe kroczki u Lusi. witała mnie z Mksiem przy drzwiach, potem na łóżeczku zakręciła młynka i wytarzała się do góry brzuszkiem! założyłam jej też obróżkę żeby się przyzwyczajała,że coś nosi. a teraz terroryzuje Maksia i kradnie mu piłeczki,które oczywiście zanosi do łóżka:mdleje: