-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Śliczna,szczęśliwa dziewczynka;-) No i oczywiście czekam na nowy wątek rudzielca;-) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Maszka w niedziele jedzie do domu;-)[/QUOTE] No własnie byłam na wątku i widziałam :) Super - Ty to masz ręke do adopcji :):):)[/QUOTE] Nie ma to jak dobra reklama;-) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Martusia, masz wolne miejsce już ?[/QUOTE] Maszka w niedziele jedzie do domu;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
My też się załapałyśmy na akcje marcową.;-) U nas chipy są bezpłatne;-) Oti ogarnij się chłopaku z tym sikaniem!!!!! -
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/452/sterylka1.jpg[/IMG][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3387/sterylka2.jpg[/IMG][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4783/paragonj.jpg[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7830/paragon1.jpg[/IMG][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/400/sterylkax.jpg[/IMG]
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
sunia nadal szuka domu tymczasowego? -
Udało się;-) Maszka wczoraj wiadomo była bardzo słaba ale dzisiaj jest już lepiej;-) Nawet udało nam się załapać na promocje i za sterylke zapłaciłyśmy tylko 200 zł te nieszczęsne mleczaki również zostały usunięte 30 zł. Później wstawię paragony i fotki;-) Z domkiem cały czas jestem w kontakcie,całą wyprawę oczywiście już zakupili i są bardzo przejęci czy oby wszytko mają no bo to pierwszy piesek. Wzięłam od weta książeczkę dla początkujących psiarzy;-)Dostaną ściągawkę w razie gdybym ja o czymś zapomniała. Samo to ,że domek przyjeżdża po Maszkę a dzieli nas 100 km mam nadzieje ,że dobrze to wróży.
-
Do Głogowa jest 160 km z Legnicy jeszcze 60 km
-
Oferuje BDT oczywiście za zwrot karmy i weta co do transportu to psiaka trzeba będzie dowieść do mnie. Mieszkam w Głogowie w kamienicy z mężem 13-miesięcznym synkiem i yorkiem + jeden tymczas.Moje tymczasy są u mnie do czasu znalezienia domu. W sierpniu planujemy urlop wiec gdyby do tego czasu nie znalazł domu, trzeba będzie na ten czas umieścić go w hotelu. Oczywiście gdyby coś się działo, konkretnie chodzi mi o agresje do dziecko to normalne ,że nie będzie mógł zostać.Rozmawiałam z Elzunia i jestem w miarę spokojna jednak trzeba wszystko brać po uwagę.
-
Oczywiście trzymam kciuki za Baksia.Mam nadzieje ,że domek się szybciutko znajdzie.Jednak mam na tymczasie, sunie podobną do niego i wiem jaki był odzew z ogłoszeń. Suni się udało jak wszystko dobrze pójdzie czyli ludzie nie zawiodą to w niedziele jedzie do domu. Przemyślałam wszystko i z 3 psami i małym dzieckiem nie dam rady. Wiec jak sunia która jest u mnie pojedzie do domu to Baksiu może przyjechać do mnie po świętach.
-
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ocelot']Maszka młodziutka, tu musi Ania się wypowiedzieć jaki ona ma charakter.... ja bym jeszcze podesłała może słodziaki Elza? Zwłaszcza Dropsika. To mega spokojny psiak. Potrzeba mu spokoju i milości.[/QUOTE] Najlepiej podeśle pw i same zdecydujecie które podesłać warto spróbować. -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Państwo z Wrocławia szukaja psa. Mieli kilkanaście lat kota, odszedł, postanowili adoptować pieska. W domu pani, pan i szesnastoletnia córka. Domek szeregowy z mikroogródkiem. Szukają psa w miarę spokojnego, żeby nie ujadal na sasiadów i nie byl zbyt aktywny w domu, bo ogródek maleńki. Powinien tez dobrze jeździc samochodem (tzn. bez strachu i wymiotów), bo chca psa zabierac ze soba na weekendy. Sunia która jest u mnie na tymczasie jedzie w niedziele do domu może podesłać Maszke? -
W środę o 12 sterylka,a w niedziele Maszka jedzie do domu:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='ania0112']a no tak.. czytałam o tej szczepionce... zuza była zła o to.. zapomniałam:splat: a jaki jest termin najszybszy po szczepieniu? ile trzeba odczekać? Rozumiem Elza,że nawet jak domek się zgłosi to nie oddasz bez sterylki? czy oddasz ale z zapisem w umowie ze sterylka jest obowiazkowa (no ale gwarancja ze zrobią to żadna..:shake:)[/QUOTE] Nie oddam jej bez sterylki. Wstępnie, umawiałam się z wetem na za dwa tygodnie tylko ,że termin mi strasznie nie pasuje bo akurat mój mąż wtedy wyjeżdża.Dzwoniłam dzisiaj do weta zapytać czy nie można tego zrobić jednak troszeczkę szybciej powiedział ,że to młody zdrowy pies nie ma problemu. Jak domek się zdecyduje to teraz ją ciachnę. Cały czas wpatruje się w telefon;-)
-
[quote name='Nutusia']I ja trzymam kciuki! Oby się ten dom już znalazł i nigdy, przenigdy nie zawiódł...[/QUOTE] Mam dobre przeczucie;-)
-
[quote name='ania0112']Witam, To trzymam kciuki za pozytywny dla Maszki obrót sytuacji.. a ona jest sterylizowana?[/QUOTE] Witam cioteczka nareszcie się ujawniła;-) Byłyśmy umówione na sterylke tydzień temu ale się okazało że została zaszczepiona szczepionką dla 5-tygodniowego szczeniaka i trzeba było ją zaszczepić.
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']Nie tylko brody nikt nie czesał. Tył, uda, przedpiersie i podbrzusze było w takim samym stanie - kupa sztywnych dredów. O dziwo łapy nienajgorsze. Robiłam go maszynką, ostrzem 6,3 mm, ale z częstym użyciem nożyczek, bo nie wszędzie maszynka chciała iść. Był bardzo cierpliwy, ale i tak wiercił się, zwłaszcza jak podgalałam czoło i boki pyska i operowałam nożyczkami przy uszach i oczach. Ale zero chęci używania zębów. Poprawię w najbliższym czasie, bo teraz to tylko tak, żeby nie śmierdziały i nie ciągnęły te dredziory, zgrubnie go robiłam bez dbałości o szczegóły. Pazury powycinam, uszy wyczyszczę, ale pomału. Jogi nie kąpałam nawet jeszcze, a jest u nas 2 tygodnie. Nie chcę jej dobić psychicznie. A on już tyle ma za sobą. Przytulak, pieszczoch z niego. Po prostu nie wiem, czy prawda to, co z nim było wcześniej. Jakoś nie wierzę.[/QUOTE] Mi również on nie wygląda na bitego psa. Ja zawsze zakłada wszystkie wersje wiec może on został skradziony albo się zgubił się i tak trafił do tego faceta prawdy pewnie nie poznamy chyba że ma chipa. -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki;-);-);-) -
[quote name='Poker']Może za dużo się działo w krótkim czasie. Bała sie pewnie ,że ją gdzieś wywozicie i zostawicie. Po prostu pokochała Was. Ma ogłoszenia?[/QUOTE] Ma ogłoszenia,podesłałam jej kandydaturę gdzie tylko mogłam. Wysłałam masę wiadomości do ludzi którzy szukają małego pieska kilka namiarów dostałam z dogo resztę z FB.Nawet w sobotę pojechałam z nią do Komorowic. Zadzwoniłam do mnie Pani zainteresowana małym pieskiem, który uwielbia dzieci no przecież to Maszka a ,że pani nie była zdecydowana to pojechałam ją pokazać, żeby dzieci ją poznały. I znowu domek idealny Pani architekt, pracuje w domu wiec Maszka nie zostawała by sama,dwójka dzieci tak na oko 7-letni chłopczyk i 4-letnia dziewczynka zapomniałam jak mają na imię;-) Bardzo fajni ludzie. Oczywiście opowiedziałam o Maszki zachowaniu.Dzieci na początku troszeczkę się bały bo to będzie pierwszy piesek,oczywiście dziewczynka zamiast robić dobre wrażenie to przyczepiła się do mnie i cały czas na kolanka wszędzie za mną.Po 15 minutach zapadła decyzja żeby została. Maż patrzył na mnie błagalnym wzrokiem zostaw ją;-) Oczywiście jej nie zostawiłam. Musiałam się nagadać o odpowiedzialności, decyzji na długie lata itd. Poprosiłam państwa ,żeby na spokojnie się jeszcze zastanowili.No i czekam na odpowiedź.
-
[quote name='elzunia']Czytaj cioteczko czytaj on jest wart nie będzie wadził a z dziewczynkami sie zaprzyjaźni.Jest kastrowany i nie będzie problemu[/QUOTE] Przeczytałam kilka pierwszych stron.Nie wygląda to ciekawie. Elzunia, ja najlepiej zadzwonię do Ciebie i na spokojnie dowiem się wszystkiego o nim. Mam 13-miesięczne dziecko wiec musiałby być wyjątkowo spokojny i łagodny do dzieci.Sunia która jest teraz u mnie na tymczasie przysporzyła mi sporo kłopotu ale mieszkała z 8- miesięcznym maluchem i do dzieci faktycznie to ideał.
-
[quote name='Poker']Elza 22 robi podchody ;)[/QUOTE]Tak się właśnie zastanawiam,co prawda biorę na tymczas tylko małe suczki no ale może bym zrobiła wyjątek bo chłopak w ciężkiej sytuacji no i mało adopcyjny. Nic nie obiecuje, muszę w wolnej chwili przeczytać cały wątek.
-
Nie zrzuca juz kurtek,siedzi na oknie i patrzy czy ktoś nadchodzi.Nie drapie już drzwi nie piszczy.Ale jak wchodzę na pierwsze piętro(ja mieszkam na2)słychac go jak zaczyna szaleć i szczekać piszczeć nie może sie doczekać zanim mu sie drzwi otworzy. O jakie zniszczenia chodzi bardzo podrapał drzwi?
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cudny jest domki będą biły się o niego;-) Mam nadzieje, że za kilka dni nie będzie już znaczył. Czekam na znak kiedy mogę ogłoszenia robić. -
Znalazłam na FB i jestem zaniepokojona tym ogłoszeniem [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/338/szczeniaczek.jpg[/IMG]Szitsu As - pilne! szczenię do adopcji! Dzisiaj musi znaleźć dom! Słuchajcie, tego malucha odebrałyśmy z dziewczynami z dzisiejszej interwencji na Sielance z rąk pseudohodowcy! Mały cały trząsł się z zimna i był nieźle przestraszony... Nie pytajcie. As ma ok. 7 tygodni, jest rezolutny, potrafi szczekać ;) w książeczce ma wpisane szczepienia. Szuka fajnego domu w trybie natychmiastowym! Uwaga: 1. Kupowanie psa od pseudohodowcy jest karalne!! 2. Szczeniaki też sikają i robią kupy. Naprawdę. kontakt: [email][email protected][/email]
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to Fraszka jest wielką szczęściarą ;-) Inka nie była sprawdzana na dzieci?